Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Program Wiesława Ogrodnika
11445
PanM
14 września 2018r. o 20:32
To smutne ale dla większości Polaków " Dalekowzroczna polityka wyborcza PiS " kojarzy się TYLKO w jeden sposób " TKM "[img=1536949978_zj3mzrh.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
14 września 2018r. o 20:39
PanM napisał(a): To smutne ale dla większości Polaków " Dalekowzroczna polityka wyborcza PiS " kojarzy się TYLKO w jeden sposób " TKM "[img=1536949978_zj3mzrh.jpg]
a za parę dni pis wam zabierze wasze 15 letnie diesle i każe kupić nowe za 70 tyś ?i co QUrwa kto jest górą?cz to po cz pis...da to narod uujjeebbaannyy .kiedy wy się QUrwa obudzicie barany że was w hhuujjaa robią jakchcą nie nie lepiej klucznicka nawyzywać i sponiewierać .pis nigdy więcej .może by polacy zaczeli żądzić POLSKĄ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 września 2018r. o 21:25
O kurcze , co widzę , My suweren mamy wreszcie możliwość podyskutować publicznie z kandydatem na najwyższy miejski Urząd. Panie Wiesławie wyrazy szacunku za odwagę podpisywania się własnym nazwiskiem :) Jest pan wyjątkiem wśród kandydatów . Przyjęło się , że Ci co mają najmniej do powiedzenia kryją się zawsze za jakimiś kwiatkami , chociaż zdarzają się mądrzejsze głosy wśród " kwiatków " , niż w standardzie :D

Piotr Różański , nic nie znacząca obsługa betoniary do pańskiej dyspozycji :) Gotów nawet jestem postawić na panu krzyżyk , wszelakosz pod jednym warunkiem , proszę o szczerą odpowiedź. PIS doszedł do władzy w Kraju nad Wisłą na bazie separacji od wędrówki ludów . Suwerenowi nie podoba się to mieszanie krwi chrześcijańskiej z muzułmańską , ale międzyczasie warszawka , czyli wierchuszka PISU importowała Ukraińców , a Pan PŁEMIEŁ Morawiecki kombinuje , jak tu jeszcze Kazachów , Pakistańczyków , Wietnamczyków , Nepalczyków i hindusów sprowadzić , jako tanią siłę roboczą dla kauflandów , tesców i gerershajmów .
Pytanko miałbym , ponieważ kandyduje pan pod auspicjami PIS . Imć pan Mateusz Morawiecki wywodzący się z plemienia Chazarów , dba o swój interes , to zrozumiałe , ale dlaczego pan , panie Wiesławie nie widzi , że stoi po nie właściwej stronie barykady ? Skonkretyzuję dla jasności sprawy , co pan zrobi jako Prezydent , kiedy masońsko - żydowska wierchuszka z salonów warszawki przyśle prikaz ... rozlokować jantarów Allacha w mieszkaniach komunalnych Bolesławca ... niech nas ubogacają kulturowo :) Nie to żebym się bał , bo śmierci się nie boję , ale nie życzę sobie i Innym spolegliwej władzy . Druga sprawa to mianowicie kwestia wywłaszczenia . Czy kandydat na Prezydenta Bolesławca , kiedy w życie wejdzie ustawa 447 hamerykańskiegio Knesetu będzie stał po stronie obcego prawa i obcej sprawiedliwości , czy wzorem babki Kargula ... powie " weź dwa granaty , sądy sądami , a sprawiedliwość musi być po naszej stronie " :D

Panie Władysławie proszę się nie śpieszyć z odpowiedzią , błąkam się po tej Pięknej Planecie ... myślą , bo nie ciałem , przez pięćdziesiąt dwa lata , to mogę poczekać ze dwa dni ... żeby postawić na panu krzyżyk :)

Dobrej nocy życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
14 września 2018r. o 21:42
Jak wda się z tobą w dyskusję, to już przepadł : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 września 2018r. o 23:04
Droga Kc :) Mnie chodzi tylko o prawdę ....

... jeszcze raz dziękuję Ci za odnalezienie Balda i aluminium :) Starcza pamięć jeszcze funkcjonuje ... przynajmniej w odniesieniu do Ciebie :D

... siostro zakonna jak mawia o Tobie zenit głupoty nasz ukochany Kameleon , ja się przedstawiłem , Kolega Wiesiek też , a Ty ... ? ... Monika Olejnik , Anna Suchocka . Izydora Goldsztein ? Czy może Twym Autorytetem jest ta tępa sztuka ... Szczuka ?

A może Kamil Durczok ? Albo Rysiek z klanu ... świętej pamięci :D

Qurde , chyba pójdę po piwo , bo w czasach kiedy rządziły jeszcze POpaprańce, to już pisałem o dziadkach z Wermachtu , Ryżych Olsenach i eurokołchozie i depopulacji , dzisiaj piszę o Pislanderach , co to chcą znowuż Wielką Polskę na manowce sprowadzić. Nie wiem , czy zwróciłaś uwagę , Droga Kc , że ... szanuję Twe poglądy , chociaż się z nimi nie zgadzam. Szanuję też pana Wiesława , chociaż nie zgadzam się z kandydatem. Lata temu proponowałem panu Dwuimiennemu ustalenie lokalnej waluty mocą Urzędu Prezydenta , Lokalnej Społeczności. olał mnie ciepłym moczem.


No to ja olewam kandydatów ... no chyba , że pan Wiesław przyjmie rękawicę :)

Dobrej nocy Droga Kc , Ci życzę :)

Panie Wiesławie , jeszcze raz wyrazy szacunku :)

Dobrej nocy Wam życzę Bracia Lachy i Wam Piękne Słowianki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
14 września 2018r. o 23:23
Pannozdzieckiem!
Trochę mnie załamałeś! Ja starszy od Ciebie o ładnych pięć wiosen uważam się za młodego, a Ty piszesz o sobie jako o starcu? Chłopie, duch u Ciebie taki stary czy ciało?
W Twoim wieku zaczynałem nowy etap w życiu zawodowym, całkowicie inny od poprzedniego. Kto Ci tak dał popalić, że za starca się uważasz? Może nie ten gatunek piwa pijasz?
Dobrej nocy!

P.S.
O programie kandydata nie piszę, bo szkoda pisać. Nie tylko tego kandydata. W zasadzie do tych wszystkich wątków o programie wyborczym można jako komentarz wkleić wystąpienie wyborcze niejakiego Kononowicza. Ale nie chcę być w stosunku do kandydujących złośliwy. Chociaż dlaczego by tego nie przypomnieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Wrotycz niezalogowany
15 września 2018r. o 15:54
~~Celestynowy Wrotycz napisał(a): To ja mam takie pytanie. Sztandarowy Pana punkt programu to łączenie spółek miejskich.? Za pana prezesury była szansa połączenia Orki i ZEC - a co za tym idzie likwidacji stanowiska prezesa w Orce, a jednak pan tego nie zrobił?

Podbijam pytanie bo odpowiedzi brak. Czyli co głupi lud kupi kit?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Bylica niezalogowany
21 września 2018r. o 21:01
~~Cyklamenowa Kosodrzewina napisał(a):
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a): To wszystkie spółki miejskie trzeba podporządkować pod jeden wydział gospodarczy w mieście. I będzie super! Dlaczego nie można do tego dołączyć wodociągów? Chyba jakaś pomyłka w programie! I MDK też. Poza tym wszystkie szkoły powinny mieć jednego dyrektora! Po co tylu dyrektorów. I bibliotekę miejską z ZEC/MZK/..../ MPGK/..../PWiK/ )i co tam jeszcze) też trzeba połączyć!
A najlepiej od razu Urząd Miasta z Zakładami Ceramicznymi sp. z o.o. - i będzie prezydent/prezes .
O matko! Ale będzie fajnie! I nie będzie niczego... Skąd ja taki program znam?


Skąd ten program znasz a no z końcówki istnienia PRL w naszym umiłowanym kraju, bo wczas ten Pan uczył się jak być menagerem, no jak widać po programie nauczył się źle bo PRL padł i chyba Pan Ogrodnik tego nie zauważył. A szkoda bo jak wleżie to jak krowa zdepcze nam przyzwoite kartoflisko. Nie ma pojęcia orozwoju gospodarczym Menadżerowie w PRL też podobno byli.


a jakoś cisza..czy ta kampania juz się skończyła??/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.