Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
M. Małkowski: Porozmawiajmy o Bolesławcu
~~Kirowa Maciejka niezalogowany
13 września 2018r. o 20:12
~~Burgundowy Czosnaczek napisał(a):
~Dyniowy Bieluń napisał(a): ...a ja na niego nawet złamanego grosza nie postawię


Ja też . Roman zdeklasował wszystkich .Posuniecie z autobusami to 100% wiadomego elektoratu .Najważniejsze jest to ,że On nic nie obiecuje a realizuje założone i zaklepane plany działania .Obiecanek to się już nasłuchaliśmy i wszystkie zostały w głębokiej d.....Brawo Prezydencie tak trzymać i będzie dobrze .


Zostaw sobie trochę wazeliny na lepsze czasy. Co będzie dobrze wedle ciebie. Komu będzie dobrze ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
13 września 2018r. o 20:34
~Brązowopłowy Grujecznik napisał(a): W Bcu są generalnie dwa liczące się portale. Jeżeli informacje o kandydacie pojawiają się tylko na jednym to czymś to świadczy niestety. Przekonywanie przekonanych...szkoda czasu. Myślałem ze kandydat chce powalczyć o wszystkie głosy a nie tylko te wybrane?


A widzisz info o jkiś innych komitetach lub kandydatach u konkurencji, oprócz Romana? Pomyśl o czym to świadczy i odwróć myślenie.
Maciej odważnie wychodzi do ludzi, chce poznać ich zdanie, a pewnie i krytykę. Nie boi się ... To wyjscie do ludzi wzbudza u mnie do niego ogromny szacunek, a tez nie pojawił się znikąd. Całe lata opisuje te naszą samorzadową rzeczywistość, udziela się i jest najbardziej aktywnym radnym w powiecie. Dla mnie to bardzo odpowiedzialny czlowiek. Powodzzenia mu życze nie tylko ja a baaardzo wilu ludzi. Panie Macieju, to jest Pana czas!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Wiąz niezalogowany
13 września 2018r. o 20:42
~~Burgundowy Czosnaczek napisał(a):
~Dyniowy Bieluń napisał(a): ...a ja na niego nawet złamanego grosza nie postawię


Ja też . Roman zdeklasował wszystkich .Posuniecie z autobusami to 100% wiadomego elektoratu .Najważniejsze jest to ,że On nic nie obiecuje a realizuje założone i zaklepane plany działania .Obiecanek to się już nasłuchaliśmy i wszystkie zostały w głębokiej d.....Brawo Prezydencie tak trzymać i będzie dobrze .


I to jest właśnie książkowa KIEŁBASA WYBORCZA za którą wszyscy będziemy płacić i już płacimy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoczerwony Żylistek niezalogowany
13 września 2018r. o 20:56
Zwróć uwagę. Wszystkie wzmianki komitetów wyborczych za wyjątkiem Romana to " teksty zlecone"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowa Hortensja niezalogowany
13 września 2018r. o 21:24
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a):
~Brązowopłowy Grujecznik napisał(a): W Bcu są generalnie dwa liczące się portale. Jeżeli informacje o kandydacie pojawiają się tylko na jednym to czymś to świadczy niestety. Przekonywanie przekonanych...szkoda czasu. Myślałem ze kandydat chce powalczyć o wszystkie głosy a nie tylko te wybrane?


A widzisz info o jkiś innych komitetach lub kandydatach u konkurencji, oprócz Romana? Pomyśl o czym to świadczy i odwróć myślenie.
Maciej odważnie wychodzi do ludzi, chce poznać ich zdanie, a pewnie i krytykę. Nie boi się ... To wyjscie do ludzi wzbudza u mnie do niego ogromny szacunek, a tez nie pojawił się znikąd. Całe lata opisuje te naszą samorzadową rzeczywistość, udziela się i jest najbardziej aktywnym radnym w powiecie. Dla mnie to bardzo odpowiedzialny czlowiek. Powodzzenia mu życze nie tylko ja a baaardzo wilu ludzi. Panie Macieju, to jest Pana czas!



To co konkretnie ten zbawiciel naszego miasta zrobił dla nas przez cala swoja karierę w powiecie?Proszę o konkrety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Wiąz niezalogowany
13 września 2018r. o 21:35
~~Migdałowa Hortensja napisał(a):
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a):
~Brązowopłowy Grujecznik napisał(a): W Bcu są generalnie dwa liczące się portale. Jeżeli informacje o kandydacie pojawiają się tylko na jednym to czymś to świadczy niestety. Przekonywanie przekonanych...szkoda czasu. Myślałem ze kandydat chce powalczyć o wszystkie głosy a nie tylko te wybrane?


A widzisz info o jkiś innych komitetach lub kandydatach u konkurencji, oprócz Romana? Pomyśl o czym to świadczy i odwróć myślenie.
Maciej odważnie wychodzi do ludzi, chce poznać ich zdanie, a pewnie i krytykę. Nie boi się ... To wyjscie do ludzi wzbudza u mnie do niego ogromny szacunek, a tez nie pojawił się znikąd. Całe lata opisuje te naszą samorzadową rzeczywistość, udziela się i jest
najbardziej aktywnym radnym w powiecie. Dla mnie to bardzo odpowiedzialny czlowiek. Powodzzenia mu życze nie tylko ja a baaardzo wilu ludzi. Panie Macieju, to jest Pana czas!



To co konkretnie ten zbawiciel naszego miasta zrobił dla nas przez cala swoja karierę w powiecie?Proszę o konkrety.


Nie znam się na naszej polityce ale będąc radnym w opozycji może tylko składać interpelacje. Poczytaj , ktoś podawał linka do strony powiatu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
13 września 2018r. o 21:36
~~Migdałowa Hortensja napisał(a):
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a):
~Brązowopłowy Grujecznik napisał(a): W Bcu są generalnie dwa liczące się portale. Jeżeli informacje o kandydacie pojawiają się tylko na jednym to czymś to świadczy niestety. Przekonywanie przekonanych...szkoda czasu. Myślałem ze kandydat chce powalczyć o wszystkie głosy a nie tylko te wybrane?


A widzisz info o jkiś innych komitetach lub kandydatach u konkurencji, oprócz Romana? Pomyśl o czym to świadczy i odwróć myślenie.
Maciej odważnie wychodzi do ludzi, chce poznać ich zdanie, a pewnie i krytykę. Nie boi się ... To wyjscie do ludzi wzbudza u mnie do niego ogromny szacunek, a tez nie pojawił się znikąd. Całe lata opisuje te naszą samorzadową rzeczywistość, udziela się i jest najbardziej aktywnym radnym w powiecie. Dla mnie to bardzo odpowiedzialny czlowiek. Powodzzenia mu życze nie tylko ja a baaardzo wilu ludzi. Panie Macieju, to jest Pana czas!



To co konkretnie ten zbawiciel naszego miasta zrobił dla nas przez cala swoja karierę w powiecie?Proszę o konkrety.


Jeśli nie wiesz na czym polega rola opozycji to raczej nie dojdziemy do porozumienia. Pan Maciej jako jedyny radny prowadzi całą kadence swoją stronę n której opisuje interpelcje, wystarczy oszukać. Google nie gryzie. A najwyższy wynik do rady powiatu sposród ponad 250 kndydatów o czymś świadczy. Zwykłe sprawy zwykłych ludzi, to jest sekret tak wysokiego uznania wśród ludzi. Nie kazdy się musi chwalić w świetle fleszy jak Twój piękny, nagi król.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowa Hortensja niezalogowany
13 września 2018r. o 21:44
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a):
~~Migdałowa Hortensja napisał(a):
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a):
~Brązowopłowy Grujecznik napisał(a): W Bcu są generalnie dwa liczące się portale. Jeżeli informacje o kandydacie pojawiają się tylko na jednym to czymś to świadczy niestety. Przekonywanie przekonanych...szkoda czasu. Myślałem ze kandydat chce powalczyć o wszystkie głosy a nie tylko te wybrane?


A widzisz info o jkiś innych komitetach lub kandydatach u konkurencji, oprócz Romana? Pomyśl o czym to świadczy i odwróć myślenie.
Maciej odważnie wychodzi do ludzi, chce poznać ich zdanie, a pewnie i krytykę. Nie boi się ... To wyjscie do ludzi wzbudza u mnie do niego ogromny szacunek, a tez nie pojawił się znikąd. Całe lata opisuje te naszą samorzadową rzeczywistość, udziela się i jest najbardziej aktywnym radnym w powiecie. Dla mnie to bardzo odpowiedzialny czlowiek. Powodzzenia mu życze nie tylko ja a baaardzo wilu ludzi. Panie Macieju, to jest Pana czas!



To co konkretnie ten zbawiciel naszego miasta zrobił dla nas przez cala swoja karierę w powiecie?Proszę o konkrety.


Jeśli nie wiesz na czym polega rola opozycji to raczej nie dojdziemy do porozumienia. Pan Maciej jako jedyny radny prowadzi całą kadence swoją stronę n której opisuje interpelcje, wystarczy oszukać. Google nie gryzie. A najwyższy wynik do rady powiatu sposród ponad 250 kndydatów o czymś świadczy. Zwykłe sprawy zwykłych ludzi, to jest sekret tak wysokiego uznania wśród ludzi. Nie kazdy się musi chwalić w świetle fleszy jak Twój piękny, nagi król.



Dziękuje wyrobiłeś mi zdanie wpisem"wystarczy oszukać"twoje słowa, wiem o co chodzi taki sam jak wszyscy.Interpelacje można sobie zgłaszać ale nie wiem przeprowadził staruszkę przez jezdnie,zrzekł się swojej diety czy co.Nigdy by się nie zrzekł bo kasa najważniejsza i tylko o to mu chodzi za cudze i na pełnym lejcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza