Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zakaz palenia węglem złej jakości
~~Rudobrązowy Kopytnik niezalogowany
15 września 2018r. o 10:09
~~Bordowa Ułudka napisał(a): Jak nie chcą żeby ludzie palili złej jakości węglem to niech zakażą jego sprzedaży.
Tak właśnie też chciałam napisac......po co zakazywac palenia, lepiej od razu wycofać ze sprzedazy ?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowy Brokuł niezalogowany
15 września 2018r. o 10:52
~~Rudobrązowy Kopytnik napisał(a):
~~Bordowa Ułudka napisał(a): Jak nie chcą żeby ludzie palili złej jakości węglem to niech zakażą jego sprzedaży.
Tak właśnie też chciałam napisac......po co zakazywac palenia, lepiej od razu wycofać ze sprzedazy ?!
importu i wydobycia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Łubin niezalogowany
15 września 2018r. o 11:03
a stołki prezesów gdzie będą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowoniebieska Tawuła niezalogowany
15 września 2018r. o 11:04
Karać takich ludzi którzy sprzedają taki opał, a nie tych którzy tym opadają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Ubiorek niezalogowany
15 września 2018r. o 11:14
~Liliowoniebieska Tawuła napisał(a): Karać takich ludzi którzy sprzedają taki opał, a nie tych którzy tym opadają.


Jednych i drugich!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
15 września 2018r. o 11:16
~~Bordowa Ułudka napisał(a): Jak nie chcą żeby ludzie palili złej jakości węglem to niech zakażą jego sprzedaży.


Życiem ludzi nie powinny regulować same nakazy i zakazy.
Mechanizm jest tu dosyć oczywisty i przy okazji jest sygnałem dla KANDYDATÓW NA PREZYDENTA.

Mieszkańcy palą śmieciami i niskiej jakości opałem bo ;

NIE STAĆ ICH NA OGRZEWANIE ELEKTRYCZNE , GAZOWE LUB EKOLOGICZNE.

Władza chce o wszystkim decydować i stymulować gospodarkę 500+ więc efekty wychodzą szybko. Poziom życia nie może być mierzony wysokością średniej krajowej a najniższą pensją.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
15 września 2018r. o 11:25
Chyba lepsza i szybsza od zakazów spalania byłaby kontrola sprzedaży surowca. Jesli bylby tylko dobry wegiel na rynku to problem rozwiazany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Winorośl niezalogowany
15 września 2018r. o 11:26
~~Oliwkowy Rozchodnik napisał(a): przepraszam a ZEC Bolesławiec nie pali miałem

Idz do ZECu to ci pokaza jak przebiega proces produkcji ciepla i caly system oczyszczania spalin
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza