Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Platforma wzywa na ring wyborczy
11445
PanM
20 września 2018r. o 12:02
Osiem lat ignorancji , kolesiostwa , rozgrabiania majątku publicznego i olewania przedsiębiorczości PANÓW PLATFORMIANYCH doprowadziło do władzy PiS.
Co nam teraz chcecie powiedzieć , przepraszam ? Przepraszamy ale nie zauważyliśmy że poza kolesiami jest jeszcze kilkadziesiąt milionów jakiegoś przypadkowego społeczeństwa.

Poza tym to nie wy jesteście od budowania mieszkań a firmy budowlane.
Wy macie ułatwiać procedury i obniżać podatki.

Ostatnia kwestia do pana kandydata na rezydenta ratusza

CO TO JEST I KOMU SŁUŻY " Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr "?[img=1537437766_xew3san.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Jaśminowiec niezalogowany
20 września 2018r. o 12:24
~~Burgundowa Trzykrotka napisał(a):
~~Kremowy Jaśminowiec napisał(a): Jedyna rada na zdobycie młodego elektoratu to - Likwidacja Miasta Policyjnego.
To młodzież wk**wia a nie jakieś sprawy malowania budynków i pasów na jezdni.


haha... gdzie ty masz miasto policyjne? chyba w mediach tvłenu ale we Wrocławiu... Przyjdź i wytłumacz to sie posmiać będzie można. W Bolesławcu na każdym roku policja się czai... śledzą wszystkich.... strach wyjść po te pieniądze z fabryk...


Państwo policyjne jest okamerowane, przez którą to kamerę patrzy pan policjant lub strażnik.
Państwo policyjne ma też wiele regulacji i siłę nacisku do przestrzegania tych regulacji w postaci policji i straży miejskiej.
Jeżeli państwo (samorząd) wie że aut jest tak dużo że nie ma gdzie parkować a parkingów nie buduje i wysyła aparat opresji do karania za parkowanie na trawie to jest to państwo policyjne.
To samo jest z cmentarzem. Jeżeli jest na nim mało miejsca a nie buduje się nowego, chociaż wyznaczyć miejsce dla samorządu jest łatwo ale tego nie robią tylko dowalają opłaty "bo miejsc mało" to jest to państwo opresyjne.
Jeżeli straż miejska łazi po piwnicach i dachach, chociaż to należy do lokatorów spółdzielni (spółka lokatorska) a nie do pana prezesa spółdzielni, to wkracza na teren prywatny ze swoim aparatem opresji (nielegalnej).
Później tłumaczą się że "pan prezes spółdzielni ich zaprasza" to nie rozumieją czegoś takiego jak własność prywatna pod zarządem i się nadają jedynie do patrolowania państwowych kołchozów.
Jeżeli ktoś robi grilla pod blokiem, nikt nie protestuje a straż się zjawia i wali mandaty bo widzieli w kamerze to jest to państwo policyjne.
Jeżeli ktoś pije piwo i zapłacił za to w legalnym sklepie legalnymi pieniędzmi i zapłacił wysoki podatek i nie może tego wypić na dworze to jest to rozporządzenie państwa policyjnego.
Jeżeli posiadanie straży miejskiej to nie jest przymus a jednak ją posiadamy i jeżeli karanie za małe grzechy nie jest przymusem regulowanym centralnie a się za nie kara to jesteśmy samorządem policyjnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Sumak niezalogowany
20 września 2018r. o 12:46
PanM napisał(a): Osiem lat ignorancji , kolesiostwa , rozgrabiania majątku publicznego i olewania przedsiębiorczości PANÓW PLATFORMIANYCH doprowadziło do władzy PiS.
Co nam teraz chcecie powiedzieć , przepraszam ? Przepraszamy ale nie zauważyliśmy że poza kolesiami jest jeszcze kilkadziesiąt milionów jakiegoś przypadkowego społeczeństwa.

Poza tym to nie wy jesteście od budowania mieszkań a firmy budowlane.
Wy macie ułatwiać procedury i obniżać podatki.

Ostatnia kwestia do pana kandydata na rezydenta ratusza

CO TO JEST I KOMU SŁUŻY " Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr "?[img=1537437766_xew3san.jpg]


Człowieku z tego co wiem 8 razy zadawałeś to pytanie i osiem razy otrzymałeś odpowiedź. Jesteś już nudny. Uważaj bo obrażasz ciężko pracujących ludzi. Zajmij się lepiej klepaniem czerwonych samochodzików bo z tego co wiem kiepsko ci to idzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
20 września 2018r. o 13:09
~~Herbaciana Cykoria napisał(a): Platforma Samorządowa. Macie mój głos. Szczególnie za wprowadzoną młodzież. To jest to czego oczekujemy. Mądrości,młodości, nowości i ich realizacji. Powodzenia!

Pięknie przeprowadzona kampania by ogłupić elektorat a potem powtórka z rozrywki i kolejne stracone lata gdzie dba się tylko o interesy kolesiów. Tym państwu już podziękujemy.
Kto przyjdzie do ich ringu? Na pojedynku z nimi niczego nie można zyskać. Można tylko ewentualnie stracić. Choćby za samą próbę debatowania z kimś takim. Są ludzie, którym nie powinno się podawać ręki. Są też tacy, z którymi nie warto dyskutować.
PS z pewnością należy do tych drugich. A możliwe że i do pierwszych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
20 września 2018r. o 13:17
~~Śliwkowy Sumak napisał(a):
PanM napisał(a): Osiem lat ignorancji , kolesiostwa , rozgrabiania majątku publicznego i olewania przedsiębiorczości PANÓW PLATFORMIANYCH doprowadziło do władzy PiS.
Co nam teraz chcecie powiedzieć , przepraszam ?
][/cCzłowieku z tego co wiem 8 razy zadawałeś to pytanie i osiem razy otrzymałeś odpowiedź. Jesteś już nudny. Uważaj bo obrażasz ciężko pracujących ludzi. Zajmij się lepiej klepaniem czerwonych samochodzików bo z tego co wiem kiepsko ci to idzie.


Na taki ring wzywacie wyborców ?
Propaganda i prostackie odpowiedzi z tyldy ?
Podpisałem się pod pytaniami a więc proszę o merytoryczną odpowiedź,[img=1537442279_slqu4xt.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18895
#somsiad nieaktywny
20 września 2018r. o 13:23
PanM napisał(a):
~~Śliwkowy Sumak napisał(a):
PanM napisał(a): Osiem lat ignorancji , kolesiostwa , rozgrabiania majątku publicznego i olewania przedsiębiorczości PANÓW PLATFORMIANYCH doprowadziło do władzy PiS.
Co nam teraz chcecie powiedzieć , przepraszam ?
][/cCzłowieku z tego co wiem 8 razy zadawałeś to pytanie i osiem razy otrzymałeś odpowiedź. Jesteś już nudny. Uważaj bo obrażasz ciężko pracujących ludzi. Zajmij się lepiej klepaniem czerwonych samochodzików bo z tego co wiem kiepsko ci to idzie.


Na taki ring wzywacie wyborców ?
Propaganda i prostackie odpowiedzi z tyldy ?
Podpisałem się pod pytaniami a więc proszę o merytoryczną odpowiedź,[img=1537442279_slqu4xt.jpg]


To może PanieM podpowiesz co takiego Panowie Rudyk i Stasik rozgrabili?
A odnośnie PCEIKK to jeżeli nie zrozumiałeś 8 razy to i kolejny raz nie zrozumiesz.

Liczę, że PanM łaskawie odpowie mi na pytanie.

<b> Dziennikarz to bardzo trudny zawód </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Turzyca niezalogowany
20 września 2018r. o 13:47
somsiad napisał(a):


To może podpowiesz co takiego Panowie Rudyk i Stasik rozgrabili?
[/c napisał(a):

Ja się doczytałem że chodzi o PO a nie o Stasika czy Rudyka. Jak należą to niech się tłumaczą za swoich szefów.A co teraz robi ten pan z PO co siedzi na stołku we Wrocku ?
Buduje rondo na Jeleniogórskiej czy brata się z byłymi pisowcami ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnofioletowy Grujecznik niezalogowany
20 września 2018r. o 14:21
Debata w knajpie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.