Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pedofil namierzony i aresztowany!
2900
#falco nieaktywny
25 września 2018r. o 6:29
skorniszon na to nie znajdzie czasu ...;)
walnie coś z tyldy jak wróci z obchodu ...

a ja poczytam jak wrócę z pracy :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
25 września 2018r. o 6:37
~~Kobaltowa Glicynia napisał(a):
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a):
~Siwy Ostrokrzew napisał(a): Księża sami doprowadzili do postrzrgania ich jako typowych pedofili ..oni mają czas i najwiecej wynaturzeń wywodzi siez ich środowiska .Tak że zasłużyli sie troche wsprawie a jak wiemy jest to środowisko hermentyczne za to bardzo pouczają innych.Pewnie że potencjalny pedofil może pochodzić z każdej warstwy spolecznej ale raczej zwykły raczej nie ma na to czasu.


Księży pedofilów należy karać wyjątkowo surowo - to jest to rzecz oczywista. Ale zastanawiam się skąd się biorą takie bzdurne wypowiedzi, jak cytowana wyżej. Pierwsza bzdura o tym, że wśród pedofilii najwięcej jest księży.
Druga bzdura, że "zwykły nie ma czasu".
Aż wstyd, że ktoś może pisać takie bzdury.
Przy okazji - środowisko może być hermetyczne, a nie "hermentyczne".

A zwolenników pedofilii najwięcej jest wśród elity lewicowej. Od lat:

https://nczas.com/2018/07/22/skandal-na-uniwersytecie-studentka-przekonuje-ze-pedofilia-jest-naturalna-orientacja-video/

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/partia-zielonych-chciala-zalegalizowac-seks-z-dziecmi,346714.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14449270,Pedofilia_nie_byla_problemem_wylacznie_partii_Zielonych.html

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-nadciaga-legalizacja-pedofilii-wyglada-na-ze-odpowiednia-kampania-propagandowa-juz

Dałem też z lewicowych źródeł: TVN i GW, żeby nie było, że prawica coś manipuluje.
A w jakim to niby celu tak usilnie chce się zaczynać seksualizację dzieci od przedszkola?
Proponuję przed napisaniem czegoś na forum najpierw sprawdzić, jak jest naprawdę. A nie powtarzać jak papuga za lewicowymi mediami.


Magister daj linki o czarnej zarazie z TV Trwam i Naszego Dziennika .
Te głosy prawdy wzmiankują coś o tym gdzie czarny pedofil jest za karę przenoszony ?
Pan biskup ostrzega owczarnie że drogę do nieba i wiecznego życia wskaże im nowy pasterz .Pedofil ale żarliwy ,głęboko wierzący kapłan .
Tak to u was działa ?
Nie powiesz mi że jest odwrotnie i zwyczajnie nikt nic nie wie .
To by były jaja z wiary i istnieniu Boga


Nie. Tak to u nas nie działa. Kardynałowie, biskupi księża, którzy dopuszczają się grzechu pedofilii lub ją tuszują są, jak to określił jeden ksiądz, piątą kolumną szatana w Kościele. To nie są żarliwi kapłani,ale uwikłani w swoje żądze grzesznicy. I powinni, niezależnie od sądu Bożego, zostać przykładnie ukarani zgodnie z kodeksem karnym. Może i dobrze, że tyle szumu z powodu pedofilii, bo jest w końcu szansa na oczyszczenie Kościoła z homolobby.
Problemem jest to, że większość ludzi daje się podpuszczać mediom i nie rozróżnia działań kapłanów od wiary w Boga. Kiedyś już dawałem przykład - czy z powodu sędziów, prokuratorów czy policjantów którzy kradną, kłamią, są pedofilami unieważniamy całe prawo? I proponujemy zniesienie instytucji sądów, prokuratury czy policji? Nie słyszałem, żeby ktoś wpadł na taki pomysł. A jak mamy trochę zboczeńców wśród księży, to lewica zaraz krzyczy, o nieważności Bożego prawa i konieczności zniszczenia Kościoła.
Trochę własnego myślenia i zastosowania logiki proponuję (chociaż mam słabą nadzieję, żeby lewicowcy potrafili samodzielnie myśleć - przepraszam za taki pesymizm niechrześcijański z rana, ale dowodów na co dzień moc).
Miłego dnia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowa Glicynia niezalogowany
25 września 2018r. o 6:55
..(chociaż mam słabą nadzieję, żeby lewicowcy potrafili samodzielnie myśleć - przepraszam za taki pesymizm niechrześcijański z rana, ale dowodów na co dzień moc) ''

To normalne,wiadomo gorszy sort ,zdradzieckie mordy ,sprzedawczyki ,targowica itd.
Tak nas wy katolicy tak po chrześcijańsku nazywacie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Kiścień niezalogowany
25 września 2018r. o 7:20
~~Kobaltowa Glicynia napisał(a): ..(chociaż mam słabą nadzieję, żeby lewicowcy potrafili samodzielnie myśleć - przepraszam za taki pesymizm niechrześcijański z rana, ale dowodów na co dzień moc) ''

To normalne,wiadomo gorszy sort ,zdradzieckie mordy ,sprzedawczyki ,targowica itd.
Tak nas wy katolicy tak po chrześcijańsku nazywacie .
Jesteś tak zmanipulowany i
zaślepiony przez ogłupiałe lewackie środowiska iż nie wiesz nawet jak się nazywasz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
25 września 2018r. o 7:41
~Siwy Ostrokrzew napisał(a): Pewnie że potencjalny pedofil może pochodzić z każdej warstwy spolecznej ale raczej zwykły raczej nie ma na to czasu.

I tu kolejny stereotyp. Zwykły budowlaniec odwala swoją dniówkę i ma wolne. A ksiądz tyra od 7 rano do 21. Pogadaj może z którymś kapłanem jak wygląda jego dzień. Może otworzą ci się oczy. Wydaje się że to praca łatwa i przyjemna. Popatrz czasem na kapłana, który wychodzi z konfesjonału. Ile on się się tam nasłucha o krzywdach ludzkich. Naprawdę dziwię się że księża nie popadają masowo w depresję.
Ich zadaniem jest krzewienie dobra a ciągle słuchają jak ich owieczki ranią się wzajemnie czy nie wypełniają obowiązków wiary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
25 września 2018r. o 14:52
~~Kobaltowa Glicynia napisał(a): ..(chociaż mam słabą nadzieję, żeby lewicowcy potrafili samodzielnie myśleć - przepraszam za taki pesymizm niechrześcijański z rana, ale dowodów na co dzień moc) ''

To normalne,wiadomo gorszy sort ,zdradzieckie mordy ,sprzedawczyki ,targowica itd.
Tak nas wy katolicy tak po chrześcijańsku nazywacie .


Jak tak nie nazywam :) . Takie bzdety piszą wyznawcy PiSu, nie mający żadnego argumentu merytorycznego przeciw KODowi czy PO. Ja dokładnie wiem,, co mi się w PO czy KOD nie podoba. A mam wątpliwości do do samodzielnego myślenia u wszystkich lewicowców, także z PiS.
Niektóre przykłady braku myślenia podałem w linkach w tym poście. Powoli ale systematycznie lewica zmierza do legalizacji pedofilii. Trzeba być bezmyślnym, żeby takie rozwiązania proponować. I nie tylko takie. Niejaki, tfu, prof. Hartman (kto mu dał tytuł? ) u nas w kraju nie tak dawno proponował legalizację kazirodztwa. To ten dominujący lewicowy feministyczno-genderowy ruch.
Podałem też przykład bezmyślności w innym wątku, w którym transseksualna aktywistka lewicowa proponuje , żeby kompetencje nie były ważne w produkcji oprogramowania. Kiedyś komuniści mówili, że "Nie matura, a chęć szczera zrobi z ciebie oficera", a dzisiaj genderowi neokomuniści mówią:" Nie kompetencje i umiejętności, ale genderowe wyznanie wiary zrobi z ciebie top programistę".
I gdzie tu jakiekolwiek myślenie? Takich przykładów można mnożyć na pęczki!
W Kościele też za dużo lewicowego myślenia się pojawiło. Stąd też i pobłażanie dla pedofilii ze strony Kościoła. Jak pisałem - może jest okazja wyczyścić Kościół z homoseksualistów i pedofilii.

Linki do treści powyżej:
https://www.dobreprogramy.pl/Zmierzch-merytokracji-Linux-trafi-pod-kontrole-bojownikow-o-sprawiedliwosc-spoleczna,News,91072.html

http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/471051,prof-jan-hartman-wszczyna-debate-o-legalizacji-kazirodztwa-to-juz-jest-odlot.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 września 2018r. o 15:19
ciekawie piszesz i rozsądnie
ale nie zgodzę się z tym że w tym kraju kiedykolwiek zostanie zalegalizowana pedofilia ...
żadna władza tego nie dokona czy to ta ''prawa ''czy ''lewa''
pedofilia jest sklasyfikowana w prawie jako przestępstwo więc co tu ''legalizować''?
a Hartman?...pytasz kto dał mu tytuł profesorski?
ja więc zapytam -kto to zrobił dla pawłowicz?
porównaj kilka wypowiedzi każdej z tych osób i napisz może kto bardziej pasuje do tego tytułu...

zrobię sobie kawkę i poczytam co tu wcześniej napisano ...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
25 września 2018r. o 15:52
O Pawłowicz to dobre pytanie, ale z tego co wiem to ona nie jest profesorem zwyczajnym. A Hartman jest. To jednak różnica.
Hartman pisze o legalizacji kazirodztwa, a w podanych linkach inni postulują legalizację pedofilii. Posłuchaj jak z wielkim uczuciem i empatią o pedofilu wypowiada się młoda, zaczadzona lewicowością kobieta. I nikt jej z sali nie wyrzucił. To takie działanie harcowników - przygotowują grunt i badają, jak daleko można się posunąć. No bo skoro legalne i PROPAGOWANE jest każde zachowanie LGBTQWERY to dlaczego nie jest legalne wszystko? Logika jest nieubłagana - niedługo każda dowolna forma zboczenia będzie legalna. Jeżeli myślisz, że jest to niemożliwe, to przypomnij sobie ile rzeczy miało być niemożliwe. A są.

Pawłowicz jest takim harcownikiem PiSowskim - jest własna siostra taka rolę jej przypisała. "Naczelnik" wypuszcza ją z jakimś tematem, patrzy na reakcję i decyduje co dalej.
Przy czym, gdyby nie to, że ona kompletnie nie potrafi się wypowiadać i dyskutować, nie panuje nad emocjami, to czasami warto byłoby posłuchać tego, co mówi. Nie jest taka głupia, jak o niej lewica mówi. Ale u niej treść gubi się w formie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza