Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Palnął jak Stasik
~Ceglastoczerwony Świerk niezalogowany
25 września 2018r. o 12:27
Mialam wlasnie to napisac ze Pan Letowski jak zwykle zablysnal niewiedza. Trwalosc projektu przez to działania Teatry byla okrojona ale najlepiej wykorzytywac niewiedzę ludzi i nimi manipulowac przez pisanie nieprawdy. wstyd Panie Bernardzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morska Laurencja niezalogowany
25 września 2018r. o 12:31
~~Śliwkowy Sumak napisał(a): Niewiedza Bernarda jest PORAŻAJĄCA. Wiesz co to jest trwałość projektu? Wiesz dlaczego autobusy zielone są w Bolesławcu są darmowe? Nie wiesz to Ci podpowiem. W okresie trwałości projektu (5tat) nie wolno uzyskiwać dochodu. Dlatego dopiero teraz można zastanawiać się nad nową funkcją dla teatru i o tym mówił Stasik. Ale Ty tego nie wiesz i posuwasz ludziom takie pie.........doły. PALNĄŁ JAK BERNARD. Napisałeś nieprawdę . Nie wiem tylko czy zrobiłeś to celowo czy na zamówienie?


W du..pie mam taki projekt, że przez pięć lat nie wolno uzyskiwać dochodu z autobusów. Przez pięć lat do autobusów dopłacimy więcej niż by je kupić na wolnym rynku bez takich po..kupczynych projektów. Myśmy coś zyskaliśmy czy straciliśmy my. Trzeba było je wziąć, zakonserwować i uruchomić za 5 lat a nie przerabiać na kiełbasę wyborczą i to jeszcze zepsutą.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowy Ognik niezalogowany
25 września 2018r. o 12:34
Mialam wlasnie to napisac ze Pan Letowski jak zwykle zablysnal niewiedza. Trwalosc projektu przez to działania Teatry byla okrojona ale najlepiej wykorzytywac niewiedzę ludzi i nimi manipulowac przez pisanie nieprawdy. wstyd Panie Bernardzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
25 września 2018r. o 12:36
Bez wsparcia zmarłego Kwaśniewskiego na liście , gość odejdzie na zasłużoną emeryturę. I to mam nadzieję że wspólnie z członkiem etatowym zarządu który już nawet Ratuszowemu jakoś nie przeszkadza. Ot taka koalicja w celu utrzymania się na stołkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobrunatny Enkiant niezalogowany
25 września 2018r. o 13:12
To pięknie będzie w teatrze? Przedstawienie co wieczór?Pełna sala prekariatu z urzędów? Zawodowi komedianci na etatach? A na przedstawienia śpieszyć będą po dziurawych ulicach miasta i powiatu, tak pieczołowicie remontowanych od dwudziestu lat? Niech żyją towarzysze władcy? Niech żyją?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Sumak niezalogowany
25 września 2018r. o 13:41
Panie Bernardzie. Mógł się Pan bardziej postarać i zacytować wszystkie wypowiedzi z inauguracji na temat MDK. Cezariusz Rudyk(19minuta16s) : "Dusza Bolesławca. Myślę,że można tak powiedzieć o młodej grupie teatralnej, która na co dzień pracuje w MDK,którym kieruje Pani Beata Domerecka. Myślę,że Pani reżyser Aneta Ćwieluch tchnęła ducha w tych młodych ludzi.Bardzo ją serdecznie pozdrawiam. Trzymamy za nią kciuki. Za sukcesy młodych Bolesławian".

Więc niech Pan nie wbija szpilki miedzy instruktorów, rodziców i szefostwo MDK. To profesjonaliści i nikt nie ma zamiaru rezygnować z ich pracy z dziećmi. Z Pana strony to zwykłe niedbalstwo dziennikarskie albo celowa robota.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
25 września 2018r. o 13:51
~Rdzawobrązowa Lilia napisał(a): To niby znaczy że w mieście są lepsi nauczyciele niż na wsi ,a czy świne są lepsze na wsi czy w mieście i jakie wyjdą z nich kotlety?


Napisałem tylko, że gdyby nauczyciele z MDK chcieli pracować na wsi, to by się tam zatrudnili.

Absolutnie nie uważam, że jedni czy drudzy są lepsi lub gorsi.


Dopisane 25.09.2018r. o godz. 13:50:

~~Śliwkowy Sumak napisał(a): Niewiedza Bernarda jest PORAŻAJĄCA. Wiesz co to jest trwałość projektu? Wiesz dlaczego autobusy zielone są w Bolesławcu są darmowe? Nie wiesz to Ci podpowiem. W okresie trwałości projektu (5tat) nie wolno uzyskiwać dochodu. Dlatego dopiero teraz można zastanawiać się nad nową funkcją dla teatru i o tym mówił Stasik. Ale Ty tego nie wiesz i posuwasz ludziom takie pie.........doły. PALNĄŁ JAK BERNARD. Napisałeś nieprawdę . Nie wiem tylko czy zrobiłeś to celowo czy na zamówienie?


Oczywiście, że na zamówienie : )
Opozycji.

O kurde, zapomniałem, że u nas nie ma opozycji : ))


Gdyby miasto weszło w remont teatru, może nie trzeba by było korzystać ze środków zewnętrznych (których wcale nie było tak wiele jeśli jako skalę przyjmiemy niedoszacowanie powiatowych remontów i inwestycji) i nie byłoby tematu trwałości projektu?

No ale już się pozapominało w starostwie jak obecny koalicjant nie chciał dopuścić do głosu na sesji rady miasta Dariusza Kwaśniewskiego gdy ten przyszedł prosić o kasę na remont?


Dopisane 25.09.2018r. o godz. 13:51:

~Malinowy Ognik napisał(a): Mialam wlasnie to napisac ze Pan Letowski jak zwykle zablysnal niewiedza. Trwalosc projektu przez to działania Teatry byla okrojona ale najlepiej wykorzytywac niewiedzę ludzi i nimi manipulowac przez pisanie nieprawdy. wstyd Panie Bernardzie.


Napisz to jeszcze 5 razy w pięciu komentarzach : )
Tylko przypadkiem się nie podpisz!

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Sumak niezalogowany
25 września 2018r. o 13:55
Bernard napisał(a):
~Rdzawobrązowa Lilia napisał(a): To niby znaczy że w mieście są lepsi nauczyciele niż na wsi ,a czy świne są lepsze na wsi czy w mieście i jakie wyjdą z nich kotlety?


Napisałem tylko, że gdyby nauczyciele z MDK chcieli pracować na wsi, to by się tam zatrudnili.

Absolutnie nie uważam, że jedni czy drudzy są lepsi lub gorsi.Dopisane 25.09.2018r. o godz. 13:50:
~~Śliwkowy Sumak napisał(a): Niewiedza Bernarda jest PORAŻAJĄCA. Wiesz co to jest trwałość projektu? Wiesz dlaczego autobusy zielone są w Bolesławcu są darmowe? Nie wiesz to Ci podpowiem. W okresie trwałości projektu (5tat) nie wolno uzyskiwać dochodu. Dlatego dopiero teraz można zastanawiać się nad nową funkcją dla teatru i o tym mówił Stasik. Ale Ty tego nie wiesz i posuwasz ludziom takie pie.........doły. PALNĄŁ JAK BERNARD. Napisałeś nieprawdę . Nie wiem tylko czy zrobiłeś to celowo czy na zamówienie?


Oczywiście, że na zamówienie : )
Opozycji.

O kurde, zapomniałem, że u nas nie ma opozycji : ))


Gdyby miasto weszło w remont teatru, może nie trzeba by było korzystać ze środków zewnętrznych (których wcale nie było tak wiele jeśli jako skalę przyjmiemy niedoszacowanie powiatowych remontów i inwestycji) i nie byłoby tematu trwałości projektu?

No ale już się pozapominało w starostwie jak obecny koalicjant nie chciał dopuścić do głosu na sesji rady miasta Dariusza Kwaśniewskiego gdy ten przyszedł prosić o kasę na remont? Dopisane 25.09.2018r. o godz. 13:51:
~Malinowy Ognik napisał(a): Mialam wlasnie to napisac ze Pan Letowski jak zwykle zablysnal niewiedza. Trwalosc projektu przez to działania Teatry byla okrojona ale najlepiej wykorzytywac niewiedzę ludzi i nimi manipulowac przez pisanie nieprawdy. wstyd Panie Bernardzie.


Napisz to jeszcze 5 razy w pięciu komentarzach : )
Tylko przypadkiem się nie podpisz!


Człowieku!!!! Wiesz o tym,że teatr został wyremontowany dzięki środkom unijnym na rewitalizację miasta? Twoja niewiedza jest PORAŻAJĄCA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.