Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Palnął jak Stasik
29
Bernard
25 września 2018r. o 14:04
~~Śliwkowy Sumak napisał(a): Panie Bernardzie. Mógł się Pan bardziej postarać i zacytować wszystkie wypowiedzi z inauguracji na temat MDK. Cezariusz Rudyk(19minuta16s) : "Dusza Bolesławca. Myślę,że można tak powiedzieć o młodej grupie teatralnej, która na co dzień pracuje w MDK,którym kieruje Pani Beata Domerecka. Myślę,że Pani reżyser Aneta Ćwieluch tchnęła ducha w tych młodych ludzi.Bardzo ją serdecznie pozdrawiam. Trzymamy za nią kciuki. Za sukcesy młodych Bolesławian".

Więc niech Pan nie wbija szpilki miedzy instruktorów, rodziców i szefostwo MDK. To profesjonaliści i nikt nie ma zamiaru rezygnować z ich pracy z dziećmi. Z Pana strony to zwykłe niedbalstwo dziennikarskie albo celowa robota.


Nie wbijam szpilek. Widocznie panowie sobie też nie ustalili co powiedzą. Wypowiedź starosty jest kompromitująca. Po tym co przytaczasz - jeszcze bardziej.
A co tam sobie Aneta Ćwieluch robi z tymi dzieciakami to i tak dla pana starosty nie jest prawdziwy teatr. Dlatego ją też należy wysłać, aby kształciła dzieci w Osłej, czy Różyńcu. Lepiej będzie jak będą się bawić w teatr w świetlicy w Ocicach czy Łaziskach niż na deskach teatru.


Dopisane 25.09.2018r. o godz. 14:04:

~~Śliwkowy Sumak napisał(a):
Człowieku!!!! Wiesz o tym,że teatr został wyremontowany dzięki środkom unijnym na rewitalizację miasta? Twoja niewiedza jest PORAŻAJĄCA.


Ok, moja niewiedza jest porażająca i jestem ignorantem.

W jaki sposób zmienia to sens słów pana starosty?

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zgniłozielony Bieluń niezalogowany
25 września 2018r. o 14:28
W końcu merytoryczna wypowiedź na tym bolec.info, brawo.
A co to wypowiedzi Stasika, niech on sobie jak nie robi żeby MDK nie mógł korzystać z teatru!Jakaś nowamoderacja w wykonaniu PO? Nie widzę przeszkody by teatr służył młodzieży jak i aktorom, to nie jest powód do przenoszenia różnych pracowni.CHYBA ŻE ... chodzi o hajs muszą wydawać kasę na dzieci które chcą realizować swoje pasje A za to przecież mogliby dostawać kasę za bilecik non stop, a dzieciaki sobie poradza... Kompletne DNO

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Sumak niezalogowany
25 września 2018r. o 14:28
Bernard napisał(a):
~~Śliwkowy Sumak napisał(a): Panie Bernardzie. Mógł się Pan bardziej postarać i zacytować wszystkie wypowiedzi z inauguracji na temat MDK. Cezariusz Rudyk(19minuta16s) : "Dusza Bolesławca. Myślę,że można tak powiedzieć o młodej grupie teatralnej, która na co dzień pracuje w MDK,którym kieruje Pani Beata Domerecka. Myślę,że Pani reżyser Aneta Ćwieluch tchnęła ducha w tych młodych ludzi.Bardzo ją serdecznie pozdrawiam. Trzymamy za nią kciuki. Za sukcesy młodych Bolesławian".

Więc niech Pan nie wbija szpilki miedzy instruktorów, rodziców i szefostwo MDK. To profesjonaliści i nikt nie ma zamiaru rezygnować z ich pracy z dziećmi. Z Pana strony to zwykłe niedbalstwo dziennikarskie albo celowa robota.


Nie wbijam szpilek. Widocznie panowie sobie też nie ustalili co powiedzą. Wypowiedź starosty jest kompromitująca. Po tym co przytaczasz - jeszcze bardziej.
A co tam sobie Aneta Ćwieluch robi z tymi dzieciakami to i tak dla pana starosty nie jest prawdziwy teatr. Dlatego ją też należy wysłać, aby kształciła dzieci w Osłej, czy Różyńcu. Lepiej będzie jak będą się bawić w teatr w świetlicy w Ocicach czy Łaziskach niż na deskach teatru.Dopisane 25.09.2018r. o godz. 14:04:
~~Śliwkowy Sumak napisał(a):
Człowieku!!!! Wiesz o tym,że teatr został wyremontowany dzięki środkom unijnym na rewitalizację miasta? Twoja niewiedza jest PORAŻAJĄCA.


Ok, moja niewiedza jest porażająca i jestem ignorantem.

W jaki sposób zmienia to sens słów pana starosty?


Miałem zaproszenie na występ dzieci z Ocic, który przygotowywała ........ Aneta Ćwieluch. Słyszałem, że wypadł rewelacyjnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
25 września 2018r. o 14:34
~~Śliwkowy Sumak napisał(a):

Miałem zaproszenie na występ dzieci z Ocic, który przygotowywała ........ Aneta Ćwieluch. Słyszałem, że wypadł rewelacyjnie.


Widocznie pan starosta nie wie, że instruktorzy MDK nie raz pracowali na wsiach i realizowali tam ciekawe projekty : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
25 września 2018r. o 15:18
Bernard napisał(a):
~~Śliwkowy Sumak napisał(a):

Miałem zaproszenie na występ dzieci z Ocic, który przygotowywała ........ Aneta Ćwieluch. Słyszałem, że wypadł rewelacyjnie.


Widocznie pan starosta nie wie, że instruktorzy MDK nie raz pracowali na wsiach i realizowali tam ciekawe projekty : )


Co się nie odezwiesz to strzał w kolano. W ostatnim wywiadzie Stasik mówił o zajęciach prowadzonych przez instruktorów MDK poza terenem Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
996
#Dino nieaktywny
25 września 2018r. o 16:54
~~Srebrnobiały Ubiorek napisał(a): Stasik dobry na wszystko!


Stasik dobry na wszystko! Do zrujnowania co się da ceramikę już zrujnował do bankructwa doprowadził teraz miasto chce doprowadzić do tego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
25 września 2018r. o 17:20
~~Oliwkowy Rozchodnik napisał(a):
Bernard napisał(a):
~~Śliwkowy Sumak napisał(a):

Miałem zaproszenie na występ dzieci z Ocic, który przygotowywała ........ Aneta Ćwieluch. Słyszałem, że wypadł rewelacyjnie.


Widocznie pan starosta nie wie, że instruktorzy MDK nie raz pracowali na wsiach i realizowali tam ciekawe projekty : )


Co się nie odezwiesz to strzał w kolano. W ostatnim wywiadzie Stasik mówił o zajęciach prowadzonych przez instruktorów MDK poza terenem Bolesławca.


Ale że kolanka cię bolą?

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Szupin niezalogowany
25 września 2018r. o 18:47
Czy w małomiasteczkowym Bolesławcu znajdzie się tylu chętnych by zapewnić potrzeby teatru (raczej aktorów). Wiadomo, że nie. Wynajmowanie trup teatralnych na występ, dwa pięć (?) - to tylko kilka godzin w tygodniu. Co z resztą? Ekskluzywne pomieszczenia relaksacyjne przy starostwie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza