Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kler w Bolesławcu po wyborach
670
ramaj
2 października 2018r. o 9:39
skorn napisał(a): Nie, ja ci zawsze każę wypierdalać pod swoim nikiem, pedofilu. ; )


A nie mowilem,żebyś uważał - nerwy to od główy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciana Pysznogłówka niezalogowany
2 października 2018r. o 14:46
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a): Skąd to rozwolnienie?
Za 2 tygodnie to się już przeterminuje?

Każdy wybiera sobie sam swoje źródło wiedzy. Oszołomy chcą się dowiedzieć "prawdy o kościele" od gości, którzy o kościele nie mają pojęcia: reżysera ateisty i protestanta scenarzysty


Inne oszołomy oceniają czyjąś wiedzę na podstawie tego, że jeden ateista, a drugi protestant, zaiste, jest to doskonała ocena typowego pustaczka,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Szupin niezalogowany
2 października 2018r. o 14:55
ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): Nie, ja ci zawsze każę wypierdalać pod swoim nikiem, pedofilu. ; )


A nie mowilem,żebyś uważał - nerwy to od główy
s.ramaj ty skończyłeś jakąś szkołę?Czy tak po trzech klasach tutaj się wymądrzasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Truskawka niezalogowany
2 października 2018r. o 18:21
Mam takie pytanie skoro stawiamy an film Venom to proszę mi powiedzieć czemu nie ma go juz w wersji 3D? Na samym początku była taka opcja...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 października 2018r. o 19:39
~~Tabaczkowy Szupin napisał(a):
ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): Nie, ja ci zawsze każę wypierdalać pod swoim nikiem, pedofilu. ; )


A nie mowilem,żebyś uważał - nerwy to od główy
s.ramaj ty skończyłeś jakąś szkołę?Czy tak po trzech klasach tutaj się wymądrzasz?


hahahaha...a co ty się uczepiłeś ramaja?
ale jak widać te ''trzy klasy '' w zupełności wystarczają na skorniszona -''magistra'' którego ''słownictwo '' jednak ci nie tu nie przeszkadza ...

oj ''magister'' :]
masz poważny problem ze sobą ...bardzo poważny ...hahahaha
a twoja głupota kiedyś cię zaprowadzi przed oblicze tej z opaską na oczach ...

kiedyś trafisz krety.nie na kogoś kto nie będzie cię szukał by za ''pedofila ''obić ci ryj , tylko przeciągnie cię jak ostatniego ''łacha'' przez sądowe korytarze ...

czego ci szczerze życzę :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowa Lilia niezalogowany
2 października 2018r. o 20:32
Aleś ty głupi. Skorn ci już napisał miejscowy głupku, że wypłaca ci swobodnie kopy, jako zalogowany. Dlatego nie musi tegp robić, jako tylda. Ty jednak dalej swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
2 października 2018r. o 20:34
Za Onet.pl
..........""Kler" w pierwszy weekend po premierze, od ostatniego piątku do niedzieli, obejrzało w kinach 935 tys. widzów - podał dystrybutor, Kino Świat. To najlepszy wynik w historii ostatnich trzydziestu lat polskiego kina."

Tylko nie w Bolesławcu z powodu nadgorliwości kierowniczki kina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 października 2018r. o 21:47
~~Karmelowa Lilia napisał(a): Aleś ty głupi. Skorn ci już napisał miejscowy głupku, że wypłaca ci swobodnie kopy, jako zalogowany. Dlatego nie musi tegp robić, jako tylda. Ty jednak dalej swoje.


ale z ciebie dure.ń
skorn mnie ''kopy'' ?
to nie ja umykam przed nim i to nie ja piszę jak ostatni cham ....
do tego głupe.k który nie zdaje sobie sprawy z tego co pisze ...
dure.ń mnie jedynie bawi swoją bezradnością :]

myślę przynajmniej raz wlazł na jakiś słup zbyt wysoko i niezle go rąbneło ...
efekty widać ...hahahahaha

''magister '' od słupów wysokiego napięcia ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.