Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kler w Bolesławcu po wyborach
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
26 września 2018r. o 10:26
~~Rubinowy Sumak napisał(a): Cenzura filmu przez pisdzielskich neokomuchów i kleru dojącego Polskę

Jesteś najlepszym przykładem że pewnych filmów nie powinno się pokazywać wszystkim. Plujesz jadem na "pisdzielców", dałeś się TVN-owi wciągnąć w wojnę polsko-polską. Nie potrafisz myśleć samodzielnie i łykasz jak pelikan każde g... , które ci podsuną. Nawet do Zgorzelca pojedziesz jak w Bolesławcu nie dostaniesz. No braaaawo dla tego pana. Rejtan naszych czasów. Tylko że Rejtan bronił Rzeczypospolitej. A ty czego bronisz? Plucia na Kościół, który jest solą tej ziemi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Bluszczyk niezalogowany
26 września 2018r. o 10:53
"Film odkrywa niewygodną prawdę"

Nie oglądałem, ale czytając recenzję wnioskuję, że ten film ma tyle wspólnego z prawdą co radziecka Prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Bluszczyk niezalogowany
26 września 2018r. o 10:56
Swoją drogą autor teksu/paszkwilu, otwarcie przyznaje że film jest polityczny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rubinowy Sumak niezalogowany
26 września 2018r. o 10:58
~~Amarantowa Diaskia napisał(a):
~~Rubinowy Sumak napisał(a): Cenzura filmu przez pisdzielskich neokomuchów i kleru dojącego Polskę

Jesteś najlepszym przykładem że pewnych filmów nie powinno się pokazywać wszystkim. Plujesz jadem na "pisdzielców", dałeś się TVN-owi wciągnąć w wojnę polsko-polską. Nie potrafisz myśleć samodzielnie i łykasz jak pelikan każde g... , które ci podsuną. Nawet do Zgorzelca pojedziesz jak w Bolesławcu nie dostaniesz. No braaaawo dla tego pana. Rejtan naszych czasów. Tylko że Rejtan bronił Rzeczypospolitej. A ty czego bronisz? Plucia na Kościół, który jest solą tej ziemi?


Bronię Rzeczypospolitej którą pis razem z Kościołem drenuje i okłamuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobiała Begonia niezalogowany
26 września 2018r. o 11:09
"Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi ..." - te maksyme przyjmijmy do sebie. Nie szukajmy zadnych podtektow i nie obrzucajmy sie nawzajem blotem. To zostawmy klamcom i nieuczciwym. To czy jestes o takich - czy innych pogladach zostaw to dla Siebie.
A - co do filmu - mysle, ze pojde na ten seans. Zacheca mnie do tego ta reklama prowadzona z takim wielkim rozmachem i zacietrzewieniem. Nie spodziewam sie po nim az tak wielkich przemian w moim zapatrywaniu na sprawy relacji kler - laikat . Te kwestie mam w moim sumieniu - uregulowana. Z niepokojem patrze na to, ze jestesmy az tak podzieleni i nie tylko sprawach polityki lecz rowniez w sprawach wiary i obyczjow spolecznych.

Pozdrawiam Was - temi 2412
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobiała Begonia niezalogowany
26 września 2018r. o 11:11
"Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi ..." - te maksyme przyjmijmy do sebie. Nie szukajmy zadnych podtektow i nie obrzucajmy sie nawzajem blotem. To zostawmy klamcom i nieuczciwym. To czy jestes o takich - czy innych pogladach zostaw to dla Siebie.
A - co do filmu - mysle, ze pojde na ten seans. Zacheca mnie do tego ta reklama prowadzona z takim wielkim rozmachem i zacietrzewieniem. Nie spodziewam sie po nim az tak wielkich przemian w moim zapatrywaniu na sprawy relacji kler - laikat . Te kwestie mam w moim sumieniu - uregulowana. Z niepokojem patrze na to, ze jestesmy az tak podzieleni i nie tylko sprawach polityki lecz rowniez w sprawach wiary i obyczjow spolecznych.

Pozdrawiam Was - temi 2412
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
26 września 2018r. o 11:12
~~Rubinowy Sumak napisał(a): Bronię Rzeczypospolitej którą pis razem z Kościołem drenuje i okłamuje

Ile ten Kościół "wydrenował"? Dlaczego nie rozdzierałeś szat jak z Polski wypływała rzeka pieniędzy. Ostrożne szacunki mówią o 300 mld zł w kilka lat.
Na pewno chodzi ci o los Rzeczypospolitej? Wątpię. Na wyborach przecież będziesz nas bronił przed tym strasznym PiS-em. Niech wszystko powróci do poprzedniego porządku. Niech rzeka polskich złotówek znów praworządnie i zgodnie z Konstytucją szerokim korytem wypływa z kraju. Europa znów nas polubi, zacznie nas poklepywać po plecach. A to takie miłe ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
26 września 2018r. o 11:16
~Żółtobiała Begonia napisał(a): Nie spodziewam sie po nim az tak wielkich przemian w moim zapatrywaniu na sprawy relacji kler - laikat . Te kwestie mam w moim sumieniu - uregulowana.

Ty masz tę kwestię uregulowaną. Ale pomyśl jak ten film może skrzywdzić przeciętnego fana TVN-u. Bedzie miał wyłożone czarno na białym czym "na prawdę" jest Kościół,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.