Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kler w Bolesławcu po wyborach
~~Srebrnobiały Ubiorek niezalogowany
26 września 2018r. o 11:20
Aleś ty głupi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
26 września 2018r. o 11:26
~~Srebrnobiały Ubiorek napisał(a): Aleś ty głupi!

Przepraszam cię bardzo ale już tam mam. Próbowałem walczyć ze swoją głupotą ale zamiast być lepiej, jest coraz to gorzej. Cieszę się tylko że są jeszcze tak wybitnie inteligentne i elokwentne jednostki jak ty. Dodaje mi to otuchy. Dziękuję że jesteś ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieska Niezapominajka niezalogowany
26 września 2018r. o 11:39
Ale tak serio, mam pytanie do sympatyków rządzących w Bolesławcu. Nie oburza was takie kręcenie z tym filmem i próby cenzury albo ugłaskania bolesławieckiego kleru. Tak po prostu, podoba się wam to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
26 września 2018r. o 11:48
~~Liliowoniebieska Niezapominajka napisał(a): Ale tak serio, mam pytanie do sympatyków rządzących w Bolesławcu. Nie oburza was takie kręcenie z tym filmem i próby cenzury albo ugłaskania bolesławieckiego kleru. Tak po prostu, podoba się wam to?

Może po prostu zrobiono mniej kopii niż filmu "Smoleńsk", przez to trudniej się dopchać. A wszyscy układają teorie spiskowe.
Ale gdyby nawet to podchodzę do tego jak do prawa lekarza do odmowy wypisania leków poronnych. Jak by mi zależało na takich lekach to bym szukał innego lekarza. Nie znaczyłoby to zaraz że ze swoim lekarzem musiałbym się na stałe pożegnać.
Właśnie za to takiego szanuję że wartości, w które wierzy, nie są dla niego pustymi słowami.
A że naszej władzy po drodze z Kościołem to zdziwiłbym się gdyby ułatwiali dostęp do filmu, w którym ten Kościół się opluwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
26 września 2018r. o 12:05
~~Liliowoniebieska Niezapominajka napisał(a): Ale tak serio, mam pytanie do sympatyków rządzących w Bolesławcu. Nie oburza was takie kręcenie z tym filmem i próby cenzury albo ugłaskania bolesławieckiego kleru. Tak po prostu, podoba się wam to?


To chyba nie do mnie pytanie, ale ja mam prosbę o wyjaśnienie "o "jakie krecenie i próby cenzury i ugłaskania " tu chodzi?
Z tego co wiem film dopiero wchodzi na ekrany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Suchodrzew niezalogowany
26 września 2018r. o 12:12
Bolec jesteście dziwny czlowiek mi poczytajcie sobie istotne tam jest ten problem wyjaśniony - aferzyści!!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółty Brokuł niezalogowany
26 września 2018r. o 12:16
Zaraz okaże się że nie ma żadnej pedofilii wśród kleru,
a film to czyste sine-fiction ...
Ludzie obserwujcie otoczenie ze zrozumieniem i używacie mózgu.

Nie twierdzę że cały kler, kościół i religia jest blee..
ale jest bardzo dużo okropnych spraw zamiatanych pod dywan przez kościół - niestety :-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
26 września 2018r. o 12:30
Pedofilia występuje we WSZYSTKICH większych grupach zawodowych, ale mówi się tylko o klerze.
A film jest najoczywiściej fikcją - paszkwilem - manifestem ideologicznym reżysera ateisty-antyklerykała i scenarzysty protestanta - zwyczajnie zwalczającego konkurencję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima