Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WYBORY 2018-WAŻNE !!!

~~Grafitowy Rumianek niezalogowany
27 września 2018r. o 13:54
Obawiam się że kto by nie wygrał to i tak będzie winny ruski hakier, bo ostatnio taka moda na świecie jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Tulipanowiec niezalogowany
27 września 2018r. o 15:07
Ruscy nigdy nie dopuszczą do tego ,żebyśmy się zbliżyli poziomem życia do Niemców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółty Jaśminowiec niezalogowany
27 września 2018r. o 16:06
atrament zalał co nieco.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Rumianek niezalogowany
27 września 2018r. o 16:38
~~Atramentowy Tulipanowiec napisał(a): Ruscy nigdy nie dopuszczą do tego ,żebyśmy się zbliżyli poziomem życia do Niemców.


Kiedyś byłem na wyborach, wchodzę do kabiny z kartą do głosowania, już chcę postawić krzyżyk a tu hyc!, ręka wyszła z dziury i zakreśliła co innego.
To była ruska ręka, od razu poznałem.
Kartę do głosowania wrzuciłem do urny bo to tak głupio pójść zagłosować i nic do urny nie wrzucić, poza tym wstyd by był przed ludźmi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Rokitnik niezalogowany
27 września 2018r. o 16:57
~~Atramentowy Tulipanowiec napisał(a): Ruscy nigdy nie dopuszczą do tego ,żebyśmy się zbliżyli poziomem życia do Niemców.[/c




Nie Ruscy lecz Amerykańce robią wszystko aby Polska dalej była jaką jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółty Topinambur niezalogowany
27 września 2018r. o 19:08
Czyje obce wojska stacjonują w polsce? Cofnijcie sie . HISTORIA . Ruscy z amerykanami gdzie sie wszzae tłukli? Na swoich ziemiach? sami wpuszczamy obce wojska . Zyjemy na na froncie od wieków i nic nie robimy zeby to zmienić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Miłorząb niezalogowany
27 września 2018r. o 23:11
Co mają obcokrajowcy do wyborów samorządowych?
NA WYBORY MARSZ !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Tulipanowiec niezalogowany
28 września 2018r. o 13:01
Co mają obcokrajowcy do wyborów w Polsce?

Chyba w szkole zamiast na lekcje historii, chodziłeś na wagary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.