Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski krytykuje Stasika za Szkołę Specjalną
~Złocistożółty Ciemiernik niezalogowany
28 września 2018r. o 18:16
Owszem była możliwa ale już nie jest .Teraz cieszymy się że mamy chociaż taką szkołę jaką mamy.I właśnie po co ta cała filozofia i te wszystkie artykuły? Czasu się nie cofnie. My się cieszymy i nasze dzieci też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fiołkowy Jastrzębiec niezalogowany
28 września 2018r. o 18:25
Dakladnie tak moje dziecko jeszcze pochodzi z 5lat do tej szkoly i ma czekac na nowe pokolenia co za paranoja a co obecnym dzieciom nie nalezy sie szkola na bankowej?Jestem za szkola na bankowej .I zgadzam sie z poprzednim wpisem rodzica mamy swoja nowa szkole i czesc i chwala za to!A panu panie Macku dziekujemy ale nie skorzystamy z pomocy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółty Czyściec niezalogowany
28 września 2018r. o 18:34
~Fiołkowy Jastrzębiec napisał(a): Dakladnie tak moje dziecko jeszcze pochodzi z 5lat do tej szkoly i ma czekac na nowe pokolenia co za paranoja a co obecnym dzieciom nie nalezy sie szkola na bankowej?Jestem za szkola na bankowej .I zgadzam sie z poprzednim wpisem rodzica mamy swoja nowa szkole i czesc i chwala za to!A panu panie Macku dziekujemy ale nie skorzystamy z pomocy .
Szkoła na Bankowej tak jak szkoła na Zgorzeleckiej nie zaspokoi potrzeb dzieci niepełnosprawnych.To erzatz na kilka ,kilkanaście lat .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoróżowy Osteospermum niezalogowany
28 września 2018r. o 18:41
My patrzymy na kilka a nawet kilkadziesiąt lat do przodu i nie zamierzamy już kręcić nosami b jeszcze trochę to sami wylądujemy na wózku.Moze pan Maciej pomoże pchać wózek z chorym dzieckiem przez pół miasta? Dlaczego tak ma być!Chcemy szkoły na Bankowej pamiętam jak pani poprzednia dyrektor mówiła że tam pójdziemy i chcemy tam pójść.A to są nasze dzieci i to my decydujemy czy będzie nam tam dobrze czy nie a nie pan Maciej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawobiały Lędźwian niezalogowany
28 września 2018r. o 18:47
Serca nie mają pajace z układu pisać jako rodzice. Pokaż nazwisko dziadku jeden.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistożółty Ciemiernik niezalogowany
28 września 2018r. o 19:09
Panie Małkowski czy tak panu trudno uwierzyć że to my rodzice,ze mamy juz dość jak ktoś się wypowiada w naszym imieniu?Jak się nas traktuje jakbyśmy tez byli chorzy jak nasze dzieci.W poniedziałek osobiście złoże pismo do naszej Rady Rodziców żeby się z Panem skontaktowali i poprosili o spotkanie.Poproszę w pismem żeby pan chociaż raz popisał wózek mojego dziecka na ul Zgorzelecka. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Borówka niezalogowany
28 września 2018r. o 19:13
Ja czekam kiedy kandydat Maciej Małkowski -skrytykuje ciepłe kaloryfery we wrześniu twierdząc że to też kiełbasa wyborcza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Borówka niezalogowany
28 września 2018r. o 19:13
Ja czekam kiedy kandydat Maciej Małkowski -skrytykuje ciepłe kaloryfery we wrześniu twierdząc że to też kiełbasa wyborcza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza