Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Niezawodna kanalizacja w gminie Nowogrodziec - pytanie do mieszkańców

8507
#aga2 nieaktywny
1 października 2018r. o 18:34
Jakieś tydzień temu obudziło mnie o 2 w nocy bardzo głośne bulgotanie w zlewie w kuchni zaniepokoiło mnie to więc zajrzałem do łazienki ,łazienka cała zalana ściekami wybiło z toalety ,przy czym dodaję że rura na zewnątrz ma długość 20 metrów i przechył ok 4 m na całości,dzwoniąc na pogotowie hydrotechu pan powiedział że trzeba czekać do 7 rano takie pogotowie :( po pół godzinnym krzyku pan powiedział że zobaczy co da się zrobić,po 2 godzinach i nieprzespanej nocy ścieki ruszyły i zeszły, u mnie wybiło pierwszy raz ale u sąsiada już zalało dwa razy pół piwnicy a moje pytanie do was czy też was hydro-tech zalał gówn.mi i najdroższymi ściekami w okolicy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielona Jeżyna niezalogowany
1 października 2018r. o 19:16
Nie wiem czy wybiło czy nie. Ale śmierdzi jak sto diabłów na Ołdrzychowskiej w Nowogrodźcu i w Parzycach.

Co jest z tym smrodem? Dlaczego tak jest?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszary Wrotycz niezalogowany
1 października 2018r. o 19:49
Smrodek rzeczywiście jest ,szczególnie jak ma się na deszcz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8507
#aga2 nieaktywny
1 października 2018r. o 19:50
Zapomniałam dodać że było to w Parzycach przy krzyżówce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotorudy Maczek niezalogowany
1 października 2018r. o 20:00
w czernej też smierdzi ze studzienek jak jedziesz samochodem to smród wdziera się do środka a pieszo to musisz iść rowem żeby nie wdychac ta ekologie którą się chwali ruhalalelih
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotorudy Maczek niezalogowany
1 października 2018r. o 20:00
w czernej też smierdzi ze studzienek jak jedziesz samochodem to smród wdziera się do środka a pieszo to musisz iść rowem żeby nie wdychac ta ekologie którą się chwali ruhalalelih
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8507
#aga2 nieaktywny
1 października 2018r. o 20:04
Dobrze że nie musicie sprzątać czyiś gówien i wdychać w swoim mieszkaniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielona Jeżyna niezalogowany
1 października 2018r. o 20:13
Jak gó.w.n.a wybiły to raczej wadliwie zbudowana kanalizacja?

Może ktoś wie jaka tam jest wada?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.