Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Janiec: Komunikacja powinna być bezpłatna
~~Jaskrawożółta Kanna niezalogowany
9 października 2018r. o 12:21
~~Brunatnoczarny Cyprysik napisał(a):
~~Złotawordzawa Laurowiśnia napisał(a): Wystarczyło wynająć budynek za symboliczna złotówkę + opłaty za media i mieszkańcy mieli by sklep. Władze gminy wcale nie były zainteresowane rozwiązaniem problemu ! Uznali, że lepiej sprzedać budynek w pakiecie i niech ludzie się martwią . Teraz w wiosce nawet nie ma lokalu w którym taki sklep miał by racje bytu . Dofinansowanie utrzymania stojącego już budynku chyba było by tańsze niż darmowa komunikacja ?

Co wy ludzie za bzdury piszecie. Obarczanie jakąkolwiek wladzę lokalną w dobie gospodarki wolnorynkowej za zamykanie sklepów to wierutne oszczerstwo i nadużycie. Gmina to gmina, a sklep to sklep. Klientów mało to zamknęli. Jakie pakiety - PRNJAVOR jest na terenie miasta. Dofinansowanie? Do czego? Do prywatnego biznesu? Ja też poproszę i jeszcze zwrot 50% za zakupy i dopaliwa i prąd i gaz za darmo. Czy was już po...bało? Gdzieś są chyba granice tej zbiorowej histerii po komunikacji. Proponuję, by jeszcze zrzucić na władze winę za choroby, susze i wichury. Lepiej poważnie przemyślcie co wam faktycznie kandydaci mogą dać, a co jest tylko kiełbasą wyborczą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółta Kanna niezalogowany
9 października 2018r. o 12:36
~~Złotawordzawa Laurowiśnia napisał(a): Wystarczyło wynająć budynek za symboliczna złotówkę + opłaty za media i mieszkańcy mieli by sklep. Władze gminy wcale nie były zainteresowane rozwiązaniem problemu ! Uznali, że lepiej sprzedać budynek w pakiecie i niech ludzie się martwią . Teraz w wiosce nawet nie ma lokalu w którym taki sklep miał by racje bytu . Dofinansowanie utrzymania stojącego już budynku chyba było by tańsze niż darmowa komunikacja ?
Bawo ,brawo - dziwi mnie tylko dlaczego pani nie skorzystała z tej okazji i nie otworzyła sklepu??? tylko niech to zrobi ktoś a ja zakupy zrobię supermarkecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarny Heliotrop niezalogowany
9 października 2018r. o 13:39
~~Miodowa Kostrzewa napisał(a): Sinawa Lepnico , wskaż te dużo ważniejsze potrzeby mieszkańców .
Ja jestem mieszkańcem tej Gminy i dla mnie na obecny czas najważniejsza jest komunikacja.Jak dzieci do Szkół ponadpodstawowych mają się dostać i z niej wrócić ?Jak osoba nie posiadająca samochodu ma dostać si ę do miasta po zakupy np.na rynek rano jak inni domownicy są w pracy , jak dojechać do lekarza ?


Poprzedni prezydent znalazł rozwiązanie. Zmień prace i weź kredyt :-).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarny Heliotrop niezalogowany
9 października 2018r. o 13:39
~~Miodowa Kostrzewa napisał(a): Sinawa Lepnico , wskaż te dużo ważniejsze potrzeby mieszkańców .
Ja jestem mieszkańcem tej Gminy i dla mnie na obecny czas najważniejsza jest komunikacja.Jak dzieci do Szkół ponadpodstawowych mają się dostać i z niej wrócić ?Jak osoba nie posiadająca samochodu ma dostać si ę do miasta po zakupy np.na rynek rano jak inni domownicy są w pracy , jak dojechać do lekarza ?


Poprzedni prezydent znalazł rozwiązanie. Zmień prace i weź kredyt :-).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarny Heliotrop niezalogowany
9 października 2018r. o 13:43
Jako popierający ekologię chciałbym aby kandydat wypowiedział się w sprawie myśliwych i odstrzału zwierzyny na terenie naszej gminy. Jaki ma do tego stosunek ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Laurencja niezalogowany
9 października 2018r. o 13:48
Czasy PIS-u właśnie nastają! Dajcie młodemu szansę, on bez doświadczenia to pomogą mu koledzy z partii, która daje jemu poparcie czyli z PIS-u! Sam przecież mówi, że bez poparcia ani rusz. PIS musi rządzić całym krajem. I po chleb wam pojedzie i da wam autobusy, wszystko wam da, oczywiście. Wy chcecie zmiany za wszelką cenę, bez względu na konsekwencje. Mieszkamy w świetnie rozwiniętej gminie z dobrą infrastruktura, placami zabaw dla dzieci, miejscami spotkań, a wy się czepiacie że autobusy!!! A potem młody sobie sukcesy przypisywać będzie tak jak PIS to dzisiaj robi. Dutkowski 30 lat w tej gminie, więc doświadczenie w zarządzaniu takim budżetem ma,a nie taki "zieloniak", nie stać nas na jego naukę, kosztem nas podatników, i albo mu wyjdzie albo nie. JA SIĘ NIE ZGADZAM, STANOWCZO!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarny Heliotrop niezalogowany
9 października 2018r. o 13:52
ramaj napisał(a): Nastepny populista : za darmo komunikacja,może jeszcze darmowe paliwo, dla tych co nie chcą autobusem.
Jak słucham takich to się zastanawiam co on dokonał ,ile sam wypracował ,zarobił,ze tak lekką ręką rozdawać chce nie swoje.
Ludzie gońcie takich bo kiedyś doprowadzi was do ruiny.



popieram
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowa Rezeda niezalogowany
9 października 2018r. o 14:40
Ciekawe czy któryś z popierających tego pana oddałby swoją firmę
jakiemuś studencikowi zaraz po studiach we władanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo