Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Janiec: Komunikacja powinna być bezpłatna
~Bursztynowa Tawułka niezalogowany
9 października 2018r. o 21:51
Szarobrunatna Śnieguliczko,masz rację.Ludzie młodzi są wykształceni ,starsi mają mądrość życiową i doświadczenie.w radzie gminy potrzebni są młodzi i starsi a wójt jest nam potrzebny młody,wykształcony ,z pomysłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Tulipanowiec niezalogowany
10 października 2018r. o 0:46
~Bursztynowa Tawułka napisał(a): Szarobrunatna Śnieguliczko,masz rację.Ludzie młodzi są wykształceni ,starsi mają mądrość życiową i doświadczenie.w radzie gminy potrzebni są młodzi i starsi a wójt jest nam potrzebny młody,wykształcony ,z pomysłem.


Z pomysłem na co? Jak na razie nie usłyszałem przekonującego programu. Powiela pomysły zasłyszane w mediach, ale od tego jeszcze daleka droga do realizacji., Powtarzam za poprzednikami: nie stać nas na wójta, który zrobi z Gminy Bolesławiec poligon doświadczalny.
Pozdrawiam.
P.s. Może jutro mnie przekona :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Laurencja niezalogowany
10 października 2018r. o 8:39
~Szarobrunatna Śnieguliczka napisał(a): Ale ludzie plujecie jadem. Wiecie jaką Janiec ma nad wami przewagę? A no taką że jest młody i młodzi pójdą na niego zagłosować bo mają dość. Na nic straszenie się nie zda. Ludzie są wykształceni i inteligentni i sami wiedzą że zmiana jest konieczna

Czego przepraszam bardzo mają dość? Rozwoju gminy? Czy doświadczenia i wykształcenia rządzących? Są sesje rady gminy, są zebrania wiejskie, tam te swoje "dość" można poopowiadać, tylko trzeba o tym mówić, ale wam chodzi o zmianę na cokolwiek.... bardzo rozsądne, bardzo! Co pan Janiec chce zrobić w tej gminie, nic na ten temat nie powiedział. Sam problemu komunikacji nie potrafi rozwiązać, dla niego to również trudny problem. Gdyby był prosty to by go dawno rozwiązali. I również nie rozumiem, dlaczego mowa wciąż o najbliższych miastu miejscowościach, 8 miejscowościach, przecież gmina ma 30! Wójt te wszystkie 30 równo traktuje, a może sam ma wozić wszystkich swoim samochodem, albo niech kupi autobus i jeździ. Co za bzdury!!! Wolny rynek jest, jeśli firmie nie opłaca się to nie będzie jeździć, a ja się nie zgadzam, żeby była bezpłatna!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Laurencja niezalogowany
10 października 2018r. o 8:45
~~Konopna Laurencja napisał(a):
~Szarobrunatna Śnieguliczka napisał(a): Ale ludzie plujecie jadem. Wiecie jaką Janiec ma nad wami przewagę? A no taką że jest młody i młodzi pójdą na niego zagłosować bo mają dość. Na nic straszenie się nie zda. Ludzie są wykształceni i inteligentni i sami wiedzą że zmiana jest konieczna

Czego przepraszam bardzo mają dość? Rozwoju gminy? Czy doświadczenia i wykształcenia rządzących? Są sesje rady gminy, są zebrania wiejskie, tam te swoje "dość" można poopowiadać, tylko trzeba o tym mówić, ale wam chodzi o zmianę na cokolwiek.... bardzo rozsądne, bardzo! Co pan Janiec chce zrobić w tej gminie, nic na ten temat nie powiedział. Sam problemu komunikacji nie potrafi rozwiązać, dla niego to również trudny problem. Gdyby był prosty to by go dawno rozwiązali. I również nie rozumiem, dlaczego mowa wciąż o najbliższych miastu miejscowościach, 8 miejscowościach, przecież gmina ma 30! Wójt te wszystkie 30 równo traktuje, a może sam ma wozić wszystkich swoim samochodem, albo niech kupi autobus i jeździ. Co za bzdury!!! Wolny rynek jest, jeśli firmie nie opłaca się to nie będzie jeździć, a ja się nie zgadzam, żeby była bezpłatna!!!

a w sprawie bezpłatnej komunikacji powinno być głosowanie, niech każdy z imienia i nazwiska się wypowie, a nie anonimowo każdy. To jest budżet całej gminy czyli wszystkich nas, więc każdy z nas ma prawo zagłosować w tej sprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowa Rezeda niezalogowany
10 października 2018r. o 8:53
Jak darmowa komunikacja to ja chcę co miesiąc 50 litrów paliwa do mojego samochodu. Co to ja jestem gorszy i z moich podatków macie jeździć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Buraczkowy Heliotrop niezalogowany
10 października 2018r. o 9:05
Białofioletowa rezedo nie staraj się o wygląd egoistycznego narcyza.
Ludzie starsi, matki z dziećmi, młodzież a nawet tacy, których auto stoi w warsztacie korzystali z komunikacji a której zostaliśmy pozbawieni kosztem darmowej miejskiej komunikacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Laurencja niezalogowany
10 października 2018r. o 10:06
~Buraczkowy Heliotrop napisał(a): Białofioletowa rezedo nie staraj się o wygląd egoistycznego narcyza.
Ludzie starsi, matki z dziećmi, młodzież a nawet tacy, których auto stoi w warsztacie korzystali z komunikacji a której zostaliśmy pozbawieni kosztem darmowej miejskiej komunikacji.

Jaki kosztem? A co miejska komunikacja ma wspólnego z wsią? Mają swój zakład MZK, który funkcjonuje od "100" lat, postanowili go ulepszyć, sięgnęli po środki unijne, i wożą ludzi na terenie miasta. No trudno żeby gmina miejska jeździła po gminie wiejskiej. Pieniądze unijne przyznawane są na konkretny projekt dla konkretnej jednostki! Skoro dostali na autobusy pieniądze z unii ale warunkiem było zapewnienie darmowej komunikacji dla mieszkańców miasta. To czego tu nie rozumiecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielononiebieski Rozchodnik niezalogowany
10 października 2018r. o 18:59
Wszystko świetnie rozumiemy.
Jednak trzeba wziąć pod uwagę to, że mieszkańcy Dobrej Kruszyna Brzeźnika itd. zostali pozbawieni połączeń MPK. A ludzie z tych miejscowości muszą dojeżdżać do pracy, do szkoły, do lekarza i dalej mam wymieniać.
Na wsi mieszkają tacy sami ludzie jak w mieście. Mają takie same potrzeby. Tak, też jesteśmy ludźmi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.