Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Debata o szczepieniach w sejmie

6979
E
7 października 2018r. o 20:26
To ciekawe
"Chlorella posiada także ciekawą właściwość, zwaną czynnikiem wzrostu chlorelli (chlorella growth factor - CGF). Dzięki czynnikowi wzrostu chlorella co 20 godzin mnoży się czterokrotnie. Po spożyciu przez człowieka chlorella błyskawicznie przyspiesza tempo regeneracji tkanek - tempo naprawy uszkodzonych tkanek, dzięki czemu przywraca im utracone funkcje".
https://www.poradnikzdrowie.pl/diety-i-zywienie/co-jesz/chlorella-dzialanie-wlasciwosci-i-wartosci-odzywcze-superalgi-aa-HWRR-yEuT-UfK1.html

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoniebieski Mak niezalogowany
7 października 2018r. o 20:27
Panna Z dzieckiem, jak dobrze że jesteś. Może piwo jakieś? miło pogadać z normalnymi ludźmi. Nasza ekipa "myślących inaczej" ma się dobrze i mierzy ilość sztuk powyżej setki. Dobra wiadomość prawda? Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Morska Calibrachoa niezalogowany
7 października 2018r. o 20:36
Ojj przepraszam Panno, ale jeśli jeszcze nie wpierdzielasz to czas zacząć. Moje dziecko zakąsza chlorellą śniadanie. No cóż... mamy bonus poszczepienny i stąd to zioło ;) skąd inąď, inne zioło też dobre na bolączki poszczepienne. Z CBD. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 października 2018r. o 20:50
Dziękuję Wam . Ja Piotr Różański zwany Pannazdzieckiem . Wyznawca teorii spiskowych i kochanek Stwórcy mówię tak ... nie dajcie zabijać Swoich dzieci.

Panowie i Panie dziękuję za uznanie

Dobrej nocy Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoniebieski Mak niezalogowany
7 października 2018r. o 20:56
Wiem Piotrze Panno. znamy się przeca, dlatego proponuje piwo . Babie zanecilabym po lampce wina. Miłego wieczoru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
7 października 2018r. o 21:13
Chciałabym coś jeszcze mądrego napisać, ale wszystko napisane.
Ostatnio lubię wstawiać takie coś:
KON STY TUCJA! np. art. 39, art. 31 p. 2, art. 32 p. 2
Kobiecinka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Mięta niezalogowany
7 października 2018r. o 22:32
~Morska Calibrachoa napisał(a): A pan emem się doszczepia? Po 10 latach od szczepienia ochrona przestaje działać. Żerujemy więc my wszyscy dorośli na tych biednych dzieciach, które niejednokrotnie przypłacają ciężkimi nopami. Chcecie to się szczepcie, ale zostawcie wybór rodzicom, oni później w potrzebie pozostawieni są sami sobie.

dobrze że nie muszą walczyć ze skutkami polio.
Odra juz sie pojawia. Boicie sie powikłań poszczepiennych a powikłania po odreze są dla was do przyjęcia. Wierzycie w słowo pisane w Intrnecie a nie wierzycie lekarzom rodzinnym. Ta wsza pokrętna filozofia zwala z nóg.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 października 2018r. o 23:44
~~Biaława Mięta napisał(a):
~Morska Calibrachoa napisał(a): A pan emem się doszczepia? Po 10 latach od szczepienia ochrona przestaje działać. Żerujemy więc my wszyscy dorośli na tych biednych dzieciach, które niejednokrotnie przypłacają ciężkimi nopami. Chcecie to się szczepcie, ale zostawcie wybór rodzicom, oni później w potrzebie pozostawieni są sami sobie.

dobrze że nie muszą walczyć ze skutkami polio.
Odra juz sie pojawia. Boicie sie powikłań poszczepiennych a powikłania po odreze są dla was do przyjęcia. Wierzycie w słowo pisane w Intrnecie a nie wierzycie lekarzom rodzinnym. Ta wsza pokrętna filozofia zwala z nóg.


No popatrz pan Autorytet się pojawił . Dziecko Drogie , ja mam tylko sześć Autorytetów wybranych świadomie . Jednym z mych Autorytetów jest pan dr Jaśkowski , jest też pani profesor Maria Majewska Dr Jaśkowski wykładał wakcynologię Na Uniwersytecie Gdańskim , a pani profesor napisała tyle o szczepieniach i ich szkodliwości , że Ty tego nigdy qurwa nie przeczytasz . A ja przeczytałem i dlatego wiem . Jest też jeszcze dr Czerniak i oczywiście Zięba , ale co Ty możesz wiedzieć , skoro Rockefeler płaci Ci uposażenie :D

Już dawno temu założyłem sobie , że z głupkami nie dyskutuje , ale chodzi o życie ... przyszłych POKOLEŃ , pozwoliłem więc sobie na brak konsekwencji.

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo