Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Osiecznicy już prawie po wyborach
~~Cyklamenowy Osteospermum niezalogowany
5 października 2018r. o 12:18
~Pozłocisty Tulipanowiec napisał(a): Ten link to bzdury z których nic nie wynika.



Dokładnie. Ogólne informacje. Nie ma kandydatów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Katalpa niezalogowany
5 października 2018r. o 12:25
~~Cyklamenowy Osteospermum napisał(a):
~Pozłocisty Tulipanowiec napisał(a): Ten link to bzdury z których nic nie wynika.



Dokładnie. Ogólne informacje. Nie ma kandydatów.



Wystarczy kliknąć dany okręg wyborczy i kandydaci się pojawią. Np https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/020102/comm_council/1
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Kuflik niezalogowany
5 października 2018r. o 20:45
~~Kasztanowatoczerwony Dąb napisał(a):
Bernard napisał(a):
~~Kasztanowordzawy Kuflik napisał(a): A w Kruszynie kto kandyduje na radnych?


Po dwie osoby w dwóch okręgach. A kto konkretnie? Skoro nie wiesz, to widocznie kandydaci nie dotarli do ciebie jeszcze z tą informacją i się obijają : )


a ja mysle,ze to wyborcy wina,ze nie wie kto kandyduje...co tam znaczy moj jeden glos - pomyslalo 20 mln obateli...

Mój wpis był trochę prowokacyjny gdyż wiem kto kandyduje, problem w tym że kandydaci nie istnieją w przestrzeni publicznej tzn. nie ma ich plakatów czy też nie słyszałem o możliwości spotkania z nimi i nie jest mi znany ich program. A to znaczy że mam wybrać między nie znanym a nie znanym kandydatem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
5 października 2018r. o 20:57
~~Kasztanowordzawy Kuflik napisał(a):
~~Kasztanowatoczerwony Dąb napisał(a):
Bernard napisał(a):
~~Kasztanowordzawy Kuflik napisał(a): A w Kruszynie kto kandyduje na radnych?


Po dwie osoby w dwóch okręgach. A kto konkretnie? Skoro nie wiesz, to widocznie kandydaci nie dotarli do ciebie jeszcze z tą informacją i się obijają : )


a ja mysle,ze to wyborcy wina,ze nie wie kto kandyduje...co tam znaczy moj jeden glos - pomyslalo 20 mln obateli...

Mój wpis był trochę prowokacyjny gdyż wiem kto kandyduje, problem w tym że kandydaci nie istnieją w przestrzeni publicznej tzn. nie ma ich plakatów czy też nie słyszałem o możliwości spotkania z nimi i nie jest mi znany ich program. A to znaczy że mam wybrać między nie znanym a nie znanym kandydatem.



z drugiej strony cieszy mnie znikoma ilosc plakatow wyborczych, bo pozniej nie ma komu posprzatac...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miedziany Pieris niezalogowany
5 października 2018r. o 23:03
Przecież w Osiecznicy mieszka kandydat do rady Bolesławca - Wojciech Kasprzyk. Farsa. Ktoś to kontroluje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudobrązowa Choina niezalogowany
6 października 2018r. o 0:32
Ponoć W.Kasprzyk pisze podania ludziom A że startuje w wyborach to świadczy chyba o jakości jego pracy, chce dorobić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza