Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Relich odpowiada w sprawie debaty
~~Jasnopopielaty Tulipanowiec niezalogowany
19 października 2018r. o 8:34
Czy wy czopki nie możecie sobie darować ,że na zebrania z Relichem przychodzi po kilka osób a na zebranie które zorganizował Pan Radny przyszło ponad100 osób .Nie ważne kto będzie rządził gminą gaz i tak będzie .Nawet rząd zapowiada gazyfikację 300 gmin w najbliższym czasie gdzie będą dotacje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Rącznik niezalogowany
19 października 2018r. o 8:48
~~Jasnopopielaty Tulipanowiec napisał(a):
~~Pozłocisty Rącznik napisał(a):
~Zielonożółta Żurawina napisał(a): No i po Gazie w Zebrzydowej, kiełbasa wyborcza, ale w 2022 roku :-) obnaża fałsz
I znów się zawiodłam nie będzie gazu a ja już koparę kupiłam z myślą że coś zarobię.

Koparę to ty zamknij bo cuchnie jakby szambo wywozili a zarobić to se możesz na d...e !Prawdy nie zakrzyczycie czopki RR.
Nie tylko słoma ci wychodzi ale i sieczka się sypie a gaz ulatnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowy Bodziszek niezalogowany
19 października 2018r. o 9:09
~~Jasnopopielaty Tulipanowiec napisał(a): Czy wy czopki nie możecie sobie darować ,że na zebrania z Relichem przychodzi po kilka osób a na zebranie które zorganizował Pan Radny przyszło ponad100 osób .Nie ważne kto będzie rządził gminą gaz i tak będzie .Nawet rząd zapowiada gazyfikację 300 gmin w najbliższym czasie gdzie będą dotacje .

Bo po co mamy przychodzić na jego spotkania, jak i tak na niego zagłosujemy bo nie ma konkurencji dla niego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitna Jodła niezalogowany
19 października 2018r. o 9:35
~~Oranżowy Bodziszek napisał(a):
~~Jasnopopielaty Tulipanowiec napisał(a): Czy wy czopki nie możecie sobie darować ,że na zebrania z Relichem przychodzi po kilka osób a na zebranie które zorganizował Pan Radny przyszło ponad100 osób .Nie ważne kto będzie rządził gminą gaz i tak będzie .Nawet rząd zapowiada gazyfikację 300 gmin w najbliższym czasie gdzie będą dotacje .

Bo po co mamy przychodzić na jego spotkania, jak i tak na niego zagłosujemy bo nie ma konkurencji dla niego.


Nie ma konkurencji w skłócaniu miejscowości, w podawaniu mieszkańców do sądu, w ustalaniu IP..........wielu innych rzeczach. Faktycznie bezkonkurencyjny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Herbaciany Tojad niezalogowany
19 października 2018r. o 10:32
Do Oranzowego bodziszka-Myślę że się mylisz i dobrze o tym wiesz że Burmistrz ma poważną konkurecje.To ze zdaje sobie z tego sprawę jak duże poparcie ma Pani Joanna Świder wiedzą też wyborcy i powiem więcej zagłosują na Panią Joannę na Burmistrza Miasta i Gminy Nowogrodziec na radnych z jej komitetu wyborczego a na Pana Leszka Socha do Rady Powiatu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowa Begonia niezalogowany
19 października 2018r. o 11:48
~Herbaciany Tojad napisał(a): Do Oranzowego bodziszka-Myślę że się mylisz i dobrze o tym wiesz że Burmistrz ma poważną konkurecje.To ze zdaje sobie z tego sprawę jak duże poparcie ma Pani Joanna Świder wiedzą też wyborcy i powiem więcej zagłosują na Panią Joannę na Burmistrza Miasta i Gminy Nowogrodziec na radnych z jej komitetu wyborczego a na Pana Leszka Socha do Rady Powiatu


Popieram !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowoczerwona Lewizja niezalogowany
19 października 2018r. o 12:11
Tak Lechu startuje z komitetu firmującego zmianę pokoleniową?

Nic dobrego z tej zmiany nie wyjdzie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowy Bodziszek niezalogowany
19 października 2018r. o 12:20
~Herbaciany Tojad napisał(a): Do Oranzowego bodziszka-Myślę że się mylisz i dobrze o tym wiesz że Burmistrz ma poważną konkurecje.To ze zdaje sobie z tego sprawę jak duże poparcie ma Pani Joanna Świder wiedzą też wyborcy i powiem więcej zagłosują na Panią Joannę na Burmistrza Miasta i Gminy Nowogrodziec na radnych z jej komitetu wyborczego a na Pana Leszka Socha do Rady Powiatu


Odpowiem Ci tak, pewien pan zbierał podpisy poparcia na pewien "stołek", zbiórka podpisów była jawna, podpisało się z 90% osób uprawnionych do głosowania, gdy doszło do tajnego już głosowania to dostał tylko 5% poparcia. I tu będzie to samo . Ciężko jest w PL zmienić osobę na takim, lub podobnym stanowisku, praktycznie nie ma szans. Co pokazuje sytuacja z naszego województwa.
Mi to rybka kto będzie rządził w mieście i tak wiem ż e nic to nie zmieni, osoby co pchające się do polityki, samorządu to specyficzni ludzie, człowiek jest tylko człowiekiem, utrzymać rodzinę musi :)
Czy będzie kino, basen, filharmonia, lotnisko, pociąg, dostęp do morza dla kierżna to zwykłemu mieszkańcowi są bardziej potrzebne inne rzeczy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza