Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kampania się rozkręca
315
#mir.ko nieaktywny
6 października 2018r. o 14:54
masi napisał(a): Nie kłócić się ; ) [img=1538828285_8zry4o7.jpg]


hurraaa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Tytoń niezalogowany
6 października 2018r. o 15:03
Nasi rządzący---ujawniają, sie tuż przed wyborami !! Na bilbordach, plakatach , widac ludzi uśmiechniętych , zadowolonych !! Ale nie daj Boże, wejść, do nich do biura, a jeszcze, cokolwiek załatwić--- Nie da sie prawie nigdy !! Od lat siedzą na tych samych stołkach--- nic nie robią, nie widujemy, ich wcale ! ale teraz sa wszędzie !! Ze skrzynki, nie można wyciągnąć korespondencji, bo spada, na nas, ten, który usilnie walczy, aby go wybrac !!! Jedyna osobą, która cokolwiek załatwi, porozmawia, jest pani, zastępczyni prezydenta !! Kobieta, bardzo grzeczna, pomocna, zawsze pogodna !!! Oby więcej takich ludzi siedziało, za biurkami !!! Ale niestety, po wyborach szara rzeczywistość !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Piwonia niezalogowany
6 października 2018r. o 17:09
~Pomarańczowoczerwony Sadziec napisał(a): Piotr Roman niczego nie zrobił. Jest prezydentem od lat i zarządza spółkami które , wykonują swoją pracę. Po prostu . Nikt nam łaski nie robi ze pracuje, a my my za to płacimy.
Gdzie jest Blus nad Bobrem, Zespół Pieśni i Tańca Bolesławiec,kluby moto, kluby biegacza..itd Wszystko co tworzą ludzie sami dla siebie jest gaszone i bez wsparcia.
Aby czasem nowi liderzy z ludu nie wyszli.
Trochę wystarczy ruszyć głową.


i jeszcze ma pensje większą niz prezydent wrocławia to dopiero chore.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrna Żurawina niezalogowany
6 października 2018r. o 17:14
~Zielonożółta Kolkwicja napisał(a): Mają płacić podatek! Przecież trzeba utrzymać tych z partii prezesów!

a może trzeba otrzymać szkoły, przedszkola, żłobek. Chodniki, ulice, parki skwery i place zabaw Trzeba otrzymać porządek na targowisku, wybudować parking. No ale jak dla nas to garściami jak do budżetu to złodzieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowa Rezeda niezalogowany
6 października 2018r. o 17:39
Kto dał prawo kupcom do wypowiadania się w imieniu klientów?Jestem klientką targowiska,popieram Piotra Romana na prezydenta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszary Szafirek niezalogowany
6 października 2018r. o 18:31
to se kup baner na auto i to powieś jak ktos co uznał ze tak trzeba, wiec jak juz sobie powiesisz to podaj dane ze sie z tym nie zgadzasz bo ja sie zgadzam i ten baner akurat do mnie przemawia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płomienisty Rozwar niezalogowany
6 października 2018r. o 20:49

Bzdura. Jestem kupcem na tym targowisku i POPIERAM ROMANA w 100%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
6 października 2018r. o 20:55
~Płomienisty Rozwar napisał(a):
Bzdura. Jestem kupcem na tym targowisku i POPIERAM ROMANA w 100%


Taki z ciebie kupiec jak ze mnie Indianin. Pozdrów Romana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego