Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kampania się rozkręca
670
ramaj
7 października 2018r. o 18:14
~~Złocistożółta Borówka napisał(a):
ramaj napisał(a): Gnać przede wszystkim szefów miejskich spółek i innych podległych służbowo prezydentowi czy staroście.Widze ,że na plakatach wisi już np.taki Bakalarz.W pale mi się nie miesci taka patologia : facet podlega jako szef spółki samorządowej prezydentowi,a z drugiej strony jako radny ma Go kontrolować .To chyba się nazywa sitwa.


ramaj Pan Bakalarz jest Prezesem spółki miejskiej a radnym powiatowym tak więc ,,co ma piernik - do wiatraka"...Chciałeś ,,zabłysnąć" ale nie wyszło...

Ps: ramaj - ,,W pale mi się nie mieści" , że taka PATOLOGIA jak ty nie wie co pisze... o czym pisze... i o kim pisze...


Wciskasz mi ciemnotę czy o drogę pytasz.Przecież Starostwo i Ratusz żyją w symbiozie.To jest tak ustawione aby kruk krukowi ................
Powtarzam szef spólki miejskiej ma się zajmować tym do czego został najety, a tak zajmuje się kadzeniem władzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawa Rudbekia niezalogowany
7 października 2018r. o 18:25
Bakalarz jako prezes MZGK odśnieża drogi powiatowe oczywiście w wyniku tzw. "przetargu" jako radny powiatowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudobrunatnyrudawy Plektrantus niezalogowany
7 października 2018r. o 20:08
Nie będę głosował na piotra bo robię zakupy na manhatanie .
Ale na kogo ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowa Psianka niezalogowany
7 października 2018r. o 21:08
~~Brązowawa Rudbekia napisał(a): Bakalarz jako prezes MZGK odśnieża drogi powiatowe oczywiście w wyniku tzw. "przetargu" jako radny powiatowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co na to Borówka ,jest partia prezesów i układ,czy jeszcze inne przykłady?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatna Forsycja niezalogowany
7 października 2018r. o 21:53
~~Bladolawendowa Poziomka napisał(a): Jak dla mnie raczej Roman wygra bez większych problemów i myślę że ludziska docenią co zrobił dla miasta , pewnie ze można więcej ale na to trzeba kasy a ludzie myślą że przyjdzie młody szczyl i cuda wianki będą , niestety nie będą Po za tym żaden z nich nie ma programu czy obietnicy a ...puste hasełka Budżet miasta to realna suma i nie da się hasełkować co ja bym to nie zrobił ...Tyle w temacie , reszta zależny od wyborców


Tak owszem ludzie doceniają to co zrobił dla miasta. Ale przez 16 lat!!! to nie robił on tylko jego ludzie. Bez przesady nie cukrujmy, bo zwymiotujemy. Kazdy, kto miałby kase w unii rozbiły by do samo! Po tylu latach rzadzenia, czas i pora juz wreszcie na zmiany - zmiany pokoleniowe - zdrowe zmiany, a nie,z e od tzw. bazparyjnych a pochochodzacych z partii startują ich żony lub dzieci!!! Czas aby wreszcie młodzi Bolesławienie, jak przedcietym Nowak/Kowalczyk czy inny, i ci, którym się chce - przedstawiciele mieszkańców mieli szansę zmienić Bolesławic, bo w mojej opinii to pazerność stołków co niektórym leśmym dziadkom (i babkom) rozum odebrała. Pazerności i buta oraz kwiatki na pokaz. W saorzadach tez pracują ludzi e myslący i widzą, co obecna władza wyprawia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Mak niezalogowany
7 października 2018r. o 22:11
~~Rudobrązowa Śliwa napisał(a):
~~Zazieleniały Czosnaczek napisał(a): Targowisko przy jeleniogórskiej to obraz nędzy i rozpaczy.Lepsze targowiska są nawet w Indiach! Niezapomniany estetycznie widok tego przybytku roztacza się z poziomu siedzenia w autobusie np. z Jeleniej Góry.Ta wspaniala wizytówka Naszego Miasta to wyrzut sumienia aktualnego Prezydenta Romana.Poprę każdego jego kontrkandydata ,który chociaż obieca ,że to zmieni. W tym kontekście o jakiej oplacie targowej mówimy.
Zlikwidować korty i ucywilizować ten pchli targ.PanieROMAN wstyd.
Takich kwiatków w mieście jak to targowisko jest więcej. Po rewaloryzacji 8 podwórek przy Rynku za kilkanaście mln.zl następuje budowa sieci ciepłowniczej dewastująca te podwórka.Na dodatek, niewielu lokatorów kamieniczek chce skorzystać z tego dobrodziejstwa władzy która nazywa siebie samorządową ,kto za to marnotrawstwo środków odpowie.Gdzie debata przed wyborami ? Chce jej tak naprawdę tylko MAŁKOWSKI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowy Słonecznik niezalogowany
7 października 2018r. o 22:22
Ja jestem kupcem i nie popieram! Podpisuję się w 100 % pod billbordem!!!! Chcemy nowego prezydenta..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowy Słonecznik niezalogowany
7 października 2018r. o 22:28
Popieram Pana, który wystawił ten bilbord.
Nie popieram Romana ani jego kiełbas wyborczych. Darmowa komunikacja miejska? Co to dało? Jaki był cel?
Proste. Zyskać przychylność wyborców. Tylko to. Starsi ludzie mieszkający na wioskach nie mają możliwości korzystania z autobusów miejskich bo je wycofano. To ma przekonać wyborców?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza