Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konferencja z Aleksandrem Kwaśniewskim
~Sczerniała Psianka niezalogowany
11 października 2018r. o 12:46
On juz ma swojego boga na miare jego intelektualnych mozliwosci. Wiara jest laska. On odrzuca ten dar. Uwaza, ze jest madrzejszy od przekazu Objawienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sczerniała Psianka niezalogowany
11 października 2018r. o 12:49
Oczywiscie to pomylka. Powyzszy post mial byc do PZD.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sczerniała Psianka niezalogowany
11 października 2018r. o 12:51
Oczywiscie to pomylka. Powyzszy post mial byc do PZD.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Lędźwian niezalogowany
11 października 2018r. o 12:51
Morawiecki siedzi przy stole zajadając ośmiorniczki rozdaje "stówki" pod stołem i obraża i naśmiewa się z Polaków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
11 października 2018r. o 13:01
Z tego co kojarzę, to ośmiorniczki za nasze jadali u Sowy POprzednicy kombinując nieustannie jak złamać prawo, wydymać Polaków i wywinąć się od odpowiedzialności. Co ciekawe, to co ustalili przy wódeczce, zrealizowali potem co do joty.


Z tego co kojarzę, Morawiecki ani nie spiskował jak złamać prawo, ani go nie łamał...
Czemu zatem przejmujemy się nim, a nie tamtymi, co to łamiąc konstytucję dodrukowali pieniędzy aby wygrać wybory, kombinowali jak odwołać kontrole by wywinąć się od kryminału a nawet ambasadę kazali podpalić ??!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwony Czosnek niezalogowany
11 października 2018r. o 13:48
san escobara już całkiem pogrzało z tymi ośmiorniczkami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 października 2018r. o 16:08
~~Białawoszary Oczar napisał(a): Panna masz w sobie wiele pychy. Sam sobie tworzysz obraz Boga, podczas gdy masz Go podanego na tacy, nie musisz nic kombinować. Dobrze że Go czujesz, jego miłość, dobroć, mądrość. Też mam podobne doświadczenia, też po tysiąckroć zadawałem sobie pytanie czy to ten sam Bóg, którego czczą w KK. No i zawsze wychodziło mi 2+2=4. I nie chce wyjść inaczej. A ty dalej szukaj, miotaj się. W końcu i tak dojdziesz do tego samego. Bo 2+2 nie może być 5 ;)


Qurcze no nie ma kogoś takiego , kto Stwórcę na tacy mi poda , jak głowę Jana Chrzciciela podano córze Nerona . Dwa plus dwa nie zawsze jest cztery , jeśli coś się wie o matematyce Stwórcy. Stwórca po to Nas obdarzył inteligencją , żebyśmy wrócili do Źródła Inteligencji i Miłości zamiast wykłócać się między Bolem , a Olem , Kaczorem , a Ryżym Olsenem . Żydem Morawieckim , a żydem Rotschildem ... proszę Was Bracia Lachy uczcie się ...

... i w dupie mam ortografię , ale tutaj komentarz nieznanej Istoty , mówiącej PRAWDĘ



Qurwa , szkoda , że ja tak nie potrafię ...

Janusz :) kocham Cię

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Czyściec niezalogowany
11 października 2018r. o 17:36
Pannazdzieckiem napisał(a): ... jak głowę Jana Chrzciciela podano córze Nerona

O? to Herodiada była córką Nerona?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.