Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konferencja z Aleksandrem Kwaśniewskim
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 października 2018r. o 23:21
Mirek , nie wiem jak tam Skornik , ala ja na buca żadnego ipeenku nie mam. Na moim dysku sztywnym jest dla przykładu ... Marek Grechuta :



Dobranoc , nie sprowokujesz mnie bucu :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 października 2018r. o 23:21


Zmoderowano 11.10.2018 godz.7:20 - powód: (kazimierz)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 października 2018r. o 23:28
falco napisał(a):
kiedy startował po raz drugi już mnie przy urnie nie było ...
dlaczego?...bo nie trawię sprzedawczyków i wazeliniarzy

Ale rękę byś podał. Pokrętna ta twoja logika.


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 października 2018r. o 23:35
podanie ręki to wyraz szacunku ...

założenie jarmułki na głowę wchodząc do żydowskiej świątyni nie jest przecież znakiem że zmienia się religię ...
wchodząc do jednej światyni zdejmujesz buty do innej kapelusz ...

kumasz porównania?
Kwaśniewskiego pomimo pewnych różnic szanuję ...podał bym rękę
mając okazję podałbyś rękę Eltonowi Johnowi?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Perowskia niezalogowany
10 października 2018r. o 23:41
plują hipokrycie bez krępacji prosto w twarz a ten ipnek zaklada
możesz go sobie w dupe wsadzić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 października 2018r. o 23:43
Pewnie tak.

Komuś, kogo uważam za sprzedawczyka i wazeliniarza, nie. A już na pewno nie deklarowałbym tego publicznie, więc nie wiem co chciałes w ten sposób zamanifestować.

Sprzedawczyk z SLD jest ok, a ten z PiS nie? Bez sensu. Ale to pasuje do twojej filozofii - każdy byle nie PiS.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 października 2018r. o 23:46
:D Dobrej nocy Wam życzę i pamiętajcie o dewizie " dziel i rządź " . Nie ja to wymyśliłem :) Trzeba się cofnąć wiedzą o jakieś trzysta tysięcy lat i zrozumieć zasadę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 października 2018r. o 23:48
co za ostrożność ...hahaha
''pewnie tak ''
czyżbyś zapomniał jak wypowiadasz się o ''pedałach''?

a więc jak to jest ?...mnie potępiasz a sam co?
będziesz ściskał dłoń ''pedałowi''?
pokrętna ta twoja ''logika'' :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza