Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gminy nie stać na bezpłatną komunikację
~~Atramentowy Tulipanowiec niezalogowany
12 października 2018r. o 22:55
Głosy z tych miejscowości nie wystarczą dla Pana Jańca, bo po prostu będzie ich bardzo mało. Tam mieszkają inteligentni ludzie, którzy tego Pana umieją rozszyfrować. A zresztą, nie ma co rozszyfrowywać :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowa Irga niezalogowany
12 października 2018r. o 23:03
Osoba która uważa że 1/5 budżetu należy przeznaczyć na komunikację - naprawdę nie ma zielonego pojęcia o budżecie. Po co wyposażenie dla szkół, po co nowe chodniki lepiej płacić kasę przewoźnikowi żeby w większości kursów woził powietrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iliowobłękitny Pigwowiec niezalogowany
13 października 2018r. o 8:33
Poziom kandydata odzwierciedlają komentarze jego zwolenników:ZERO DOŚWIADCZENIA!!! Nie mają dzieci więc po co im szkoły super wyposażone, boiska i place zabaw oraz kolonie latem! Nie uczestniczą w życiu swojej gminy a nawet miejscowości więc nie wiedzą gdzie się coś dzieje, dlatego nie są im potrzebne domy ludowe! Nie jeżdżą rowerem więc po co im , ścieżki rowerowe. Nie chodzą na spacery z rodziną więc po co im chodniki. Nie mają samochodów więc po co im drogi. Oni chcą autobusów!!! Nabierzcie drodzy trochę doświadczenia, trochę popracujcie wspólnie z CAŁĄ GMINĄ dla waszego wspolnego dobra, a wtedy usiądzie do dyskusji na ważne tematy! Hejtem i nicnierobieniem świata nie zmienicie. Mój głos ma Dutkowski!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Gailadia niezalogowany
13 października 2018r. o 10:42
~~Atramentowy Tulipanowiec napisał(a): Głosy z tych miejscowości nie wystarczą dla Pana Jańca, bo po prostu będzie ich bardzo mało. Tam mieszkają inteligentni ludzie, którzy tego Pana umieją rozszyfrować. A zresztą, nie ma co rozszyfrowywać :-)
Dlatego P.Janiec wysłał Mamusię iTatusia po prożbie ,nachodzą mieszkańców przekonując do głosowania na synka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Czyściec niezalogowany
13 października 2018r. o 12:35
Wszystko kręci się wokół darmowej komunikacji a ja i ludzie z którymi rozmawiałam chcą,iść na przystanek gdzie jest rozkład jazdy:godzina,trasa przejazdu,kupuję bilet i jadę do Urzędu Gminy,Lekarza,Apteki,Uniwersytetu Trzeciego Wieku.NIE CHCĘ ZA DARMO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Kasztanowiec niezalogowany
13 października 2018r. o 16:39
~~Zielony Czyściec napisał(a): Wszystko kręci się wokół darmowej komunikacji a ja i ludzie z którymi rozmawiałam chcą,iść na przystanek gdzie jest rozkład jazdy:godzina,trasa przejazdu,kupuję bilet i jadę do Urzędu Gminy,Lekarza,Apteki,Uniwersytetu Trzeciego Wieku.NIE CHCĘ ZA DARMO


Bajki o darmowej komunikacji, to opowiada kandydat na WÓJTA GMINY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowoczerwony Ligustr niezalogowany
13 października 2018r. o 16:57
Kiedy dudkowski przyjedzie do nowej kraszowic ocic otoku itd. Nie ma żadnej informacji i żadnej nie było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnoszara Kanna niezalogowany
13 października 2018r. o 20:16
A w Mierzwinie "kozie" plakaty po drzewach...ekologia:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.