Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stare rzeczy nie przemijają
~Szaroczarny Czyściec niezalogowany
21 października 2018r. o 13:39
Co za gospodarności wydac miliony na remont rynku i podwórek a później to wszystko rozkopać i kłaść rury ciepłownicze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielony Grab niezalogowany
21 października 2018r. o 15:37
~Szaroczarny Czyściec napisał(a): Co za gospodarności wydac miliony na remont rynku i podwórek a później to wszystko rozkopać i kłaść rury ciepłownicze...


Masz całkowitą rację, nie swoje pieniążki się lekko wydaje!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarna Bergenia niezalogowany
21 października 2018r. o 18:58
~~Szmaragdowozielony Grab napisał(a):
~Szaroczarny Czyściec napisał(a): Co za gospodarności wydac miliony na remont rynku i podwórek a później to wszystko rozkopać i kłaść rury ciepłownicze...


Masz całkowitą rację, nie swoje pieniążki się lekko wydaje!!!

Geniuszy Karpat nie brakuje. Dziesi€ lat temu nikt nie myslal o tym, za bedzie nam grozil efekt cieplarniany i ze bedziemy walczyc ze smogiem. Dzisiaj jest tak jak jest i robimy wszystko zeby poprawic jakosc powietrza. mi tez szkoda, ze trzeba zdemontowac polozona kilka lat temu kostk€. Niestety rury same pod ziemi€ nie wejda i sie nie rozprowadza do pszczegolnych budynkow. chyba ze geniusze wiedza jak to zorbic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarna Bergenia niezalogowany
21 października 2018r. o 18:58
~~Szmaragdowozielony Grab napisał(a):
~Szaroczarny Czyściec napisał(a): Co za gospodarności wydac miliony na remont rynku i podwórek a później to wszystko rozkopać i kłaść rury ciepłownicze...


Masz całkowitą rację, nie swoje pieniążki się lekko wydaje!!!

Geniuszy Karpat nie brakuje. Dziesi€ lat temu nikt nie myslal o tym, za bedzie nam grozil efekt cieplarniany i ze bedziemy walczyc ze smogiem. Dzisiaj jest tak jak jest i robimy wszystko zeby poprawic jakosc powietrza. mi tez szkoda, ze trzeba zdemontowac polozona kilka lat temu kostk€. Niestety rury same pod ziemi€ nie wejda i sie nie rozprowadza do pszczegolnych budynkow. chyba ze geniusze wiedza jak to zorbic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
21 października 2018r. o 19:24
Byłem świadkiem jak około godziny 10.30 w rynku ludzie kasłali i prawie dusili się, bo ktoś napalił, było nawet widać z której klatki ten dym. Masakra a inwestycja też poszła z dymem, 10 klatek podłączą do sieci, może. Ktoś to powinien sprawdzić bo wyczuwam mega przekręt.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Niezapominajka niezalogowany
21 października 2018r. o 20:26
~~Srebrzystoczarna Bergenia napisał(a):
~~Szmaragdowozielony Grab napisał(a):
~Szaroczarny Czyściec napisał(a): Co za gospodarności wydac miliony na remont rynku i podwórek a później to wszystko rozkopać i kłaść rury ciepłownicze...


Masz całkowitą rację, nie swoje pieniążki się lekko wydaje!!!

Geniuszy Karpat nie brakuje. Dziesi€ lat temu nikt nie myslal o tym, za bedzie nam grozil efekt cieplarniany i ze bedziemy walczyc ze smogiem. Dzisiaj jest tak jak jest i robimy wszystko zeby poprawic jakosc powietrza. mi tez szkoda, ze trzeba zdemontowac polozona kilka lat temu kostk€. Niestety rury same pod ziemi€ nie wejda i sie nie rozprowadza do pszczegolnych budynkow. chyba ze geniusze wiedza jak to zorbic.


Sorry, ale bzdury piszesz i probujesz bronic tych ktorzy sa winni Boleslawieckiego
"babola". Od 20 lat na zachodzie zabezpiecza sie wykopy dodatkowymi rurami ktore, potrafi sie przewidziec rozwojem przyszlosci. Jezeli ktos nie przewidzial, ze bedzie wymiana syfu grzewczego w Rynku, ten nie nadaje sie do rzadzenia miastem. Juz w tedy wiadomo bylo, ze pieniadze wydane na remonty fasad naszych kamieniczek, sadza z piecy opalanych bajzlem zniszczy! Teraz winnych nie ma a Rynek rozkopuje sie ponownie. Te stracone pieniadze mozna bylo zainwestowac np. w szpital.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Męczennica niezalogowany
21 października 2018r. o 20:30
alabaster72 napisał(a): Byłem świadkiem jak około godziny 10.30 w rynku ludzie kasłali i prawie dusili się, bo ktoś napalił, było nawet widać z której klatki ten dym. Masakra a inwestycja też poszła z dymem, 10 klatek podłączą do sieci, może. Ktoś to powinien sprawdzić bo wyczuwam mega przekręt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
22 października 2018r. o 7:48
alabaster72 napisał(a): Byłem świadkiem jak około godziny 10.30 w rynku ludzie kasłali i prawie dusili się, bo ktoś napalił, było nawet widać z której klatki ten dym. Masakra a inwestycja też poszła z dymem, 10 klatek podłączą do sieci, może. Ktoś to powinien sprawdzić bo wyczuwam mega przekręt.

Ile razy wybrałem się na starocie w okresie grzewczym to zawsze ten sam motyw. Ktoś pali plastik i truje ludzi zgromadzonych na Rynku. W końcu przestałem tam chodzić. Ciekawe tylko czy to cały czas jeden truciciel i czy kopci tak codziennie, czy tylko upodobał sobie dzień handlu starociami. Bo ma wtedy więcej ludzi to trucia. Proceder trwa od lat. Czy władza nie potrafi zająć się tym problemem, czy nie chce? Za miesiąc będzie kolejna szansa by namierzyć truciciela. No chyba że pali ten plastik codziennie. Nie wiem bo w Rynku rzadko bywam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza