Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PIS zwyciężył.

~~Konopna Aksamitka niezalogowany
26 października 2018r. o 15:33
Mnie przeraża że pis zepsuło rocznicę 100 Lecia Odzyskania Niepodległości
a jeszcze bardziej mnie przeraża wszystko zmierza ku temu że kolejnych takich rocznic może już nie być
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowy Gajowiec niezalogowany
26 października 2018r. o 16:28
~~Iliowobłękitny Powój napisał(a):
~~Srebrny Jałowiec napisał(a): https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/12-listopada-sparalizowane-sady-klopoty,95,0,2419551.html


pisowskie ameby - bezmózgi


Ja wiem, że dla Ciebie 100 rocznica niepodległości Polski to "wrzut na tyłku" . Pewnie twoi przodkowie brali udział w rozbiorach. Ja tam świętuje 11 listopada i mam wolne zarówno 11 listopada jak i 12 listopada( odpoczywam po święcie). Nikt ci nie broni chodników zamiatać :-). Jak chcesz to 12 możesz posprzątać psie kupy folksdojczu !!


Dla mnie 100 lecie odzyskania niepodległości jest bardzo ważne. I dlatego wkurzają mnie głupi posłowie i senatorowie, którzy nie potrafią sami zarobić grosza, a dezorganizują pracę tych, z których podatków żyją. Niepodległość to dzisiaj przede wszystkim silna gospodarka. Jeżeli chcieli zrobić dzień wolny to mogli to zaproponować rok temu. Ale pewnie większość z posłów nie pamiętała, że taka rocznica będzie. Takie mamy "elity" - niedouczone, bezmyślne, bezwolne, nie potrafiące samemu nic sensownego zrobić , już o utrzymaniu się z pracy własnych rąk nie mówiąc.
I do tego mamy podobnych zwolenników - na kanapie przed TVP lub TVN tylko by chcieli leżeć, 500+ listonosz przyniesie. Jak ty kogoś od folksdojczy możesz wyzywać, jak pojęcia o niepodległości i tym, co trzeba zrobić żeby ją utrzymać nie masz. Dłużej będziesz leżał, szybciej niewolnikiem zostaniesz.
Ostatni raz takie wprowadzanie wolnego widziałem w "Vabank". Jego ekscelencja ogłosiła po prostu święto i już. Życie przerasta komedie, a najgorsze to, że mało kto to widzi. Takie powszechne ogłupienie nastało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 października 2018r. o 17:30

dla wielu ''niepodległość'' jest pustym słowem...
wielu z tych którzy walczyli o nią dzisiejsza ''władza'' traktuje jak ''ściery''
a dla innych z kolei to zwykłe pierdzielenie by ''zaistnieć ''

np. Piotr Zapart
jemu w słowach hymnu postać Napoleona nie pasuje i widzi tam Sobieskiego ...

pisanie ''nowej historii'' nie jest obce ''dobrej zmianie ''i prześcigają się w idiotyz.mach


ale jak tu myśleć o niepodległości i patriotyzmie skoro ....


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
26 października 2018r. o 18:19
[img=1540570715_pwvgzdr.jpg]



Dopisane 26.10.2018r. o godz. 18:19:

[img=1540570756_kqsuudk.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 października 2018r. o 18:25
jakbym słyszał korniszona ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Zawciąg niezalogowany
26 października 2018r. o 20:02
falco napisał(a): jakbym słyszał korniszona ...



Falco, olewaj tego ciula.
Nic ich tak nie zaboli jak brak reakcji na te ich pierdoły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
26 października 2018r. o 20:29
Jaanoo napisał(a): [img=1540504050_pxizokm.jpg]
[img=1540578575_n6o0qvs.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Aksamitka niezalogowany
26 października 2018r. o 20:35
pycha i szmal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza