Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stopa bezrobocia znowu spadła
~Malachitowa Kolczurka niezalogowany
31 października 2018r. o 20:59
Skoro nie ma bezrobocia to po co jeszcze istnieje ten idiotyczny urząd pracy ?????????????? Do likwidacji !!!!!! A urzedasy do roboty, przecież tyle jest pracy w koło !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11123
#chicken nieaktywny
1 listopada 2018r. o 5:22
~Malachitowa Kolczurka napisał(a): Skoro nie ma bezrobocia to po co jeszcze istnieje ten idiotyczny urząd pracy ?????????????? Do likwidacji !!!!!! A urzedasy do roboty, przecież tyle jest pracy w koło !!!!
po to istnieje ten PGR aby świnie , które tam pracują siedząc i pierdząc w stołki sobie paznokcie pilnikiem piłowały i malowały - za to też im zapłacą z waszych podatków , które wy tutaj płacicie - więc wy ich utrzymujecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobłękitny Ogórecznik niezalogowany
1 listopada 2018r. o 10:00
Tych nierobów z urzędu pracy pogonić do łopaty za 1000 zł miesięcznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienna Jukka niezalogowany
1 listopada 2018r. o 11:26
UP do likwidacji, po co ten moloch jeszcze istnieje???????????? Fabryki przez agencje pracy szukają ludzi do pracy, więc po co utrzymywać ten urząd??????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienna Jukka niezalogowany
1 listopada 2018r. o 11:28
~~Poczerwieniała Niezapominajka napisał(a): Pracodawcy, aby rozwijać się muszą przestawić swoje działania i zacząć konkurować jakością a nie ceną, przejść na innowacyjność. Ale do tego potrzeba tanich kredytów, wykwalifikowanych i dobrze płatnych pracowników, których brakuje na rynku.

w Bolcu zostały przegrywy i Ci co maja układy i dobrze im tu gdzie sa , bezrobocie maleje bo za 1700 do 2200 to rąk do pracy nie znajdą, ceny nieruchomosci sa za wysokie wiec moasto raczej sie wyludni a pracodawcy sie nie ugną.


Ludzie wyjeżdżają zagranicę do pracy, do większych miast tam wynajem mieszkania za podobne ceny a wyższe zarobki …. a zmowa pracodawców jakaś chyba jest bo szukają specjalistów ale płacić nie chcą i jest tak w każdym zakładzie na naszej strefie …. dlatego ludzie muszą wyjechać żeby normalnie żyć ….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11123
#chicken nieaktywny
1 listopada 2018r. o 12:51
dokładnie , tak jak ja wyjechałem tam płacę podatki tak więc jak jestem chory to nie muszę czekać do specjalisty jestem przyjęty normalnie a do tego wszystkie leki są za darmo a aptekom państwo zwraca wszystkie koszta dlatego , że mój podatek z pracy zostaje w Niemczech i z tych podatków są te koszty--- do tego artykuły spożywcze są o ponad 70 procent tańsze niż tutaj mieszkanie miesięcznie to koszt około 250 euro woda gaz i prąd to około mnie to miesięcznie wynosi powyżej 90 euro i zakupy miesięczne - wydaję około od 180 do 220 euro a zarobki to około 1100 euro netto brutto to ponad 1400 euro - zależy od długości miesiąca praca miesięczna to 152 godziny pracy a jak pracuję w tygodniu nadgodziny to moja pensja miesięczna jest wyzsza niż 1100 euro netto i wszystkie soboty i niedziele są wolne a w piątki się krócej pracuje niż 8 godzin tak więc życie jest łatwiejsze


Dopisane 01.11.2018r. o godz. 12:51:

chicken napisał(a): dokładnie , tak jak ja wyjechałem tam płacę podatki tak więc jak jestem chory to nie muszę czekać do specjalisty jestem przyjęty normalnie a do tego wszystkie leki są za darmo a aptekom państwo zwraca wszystkie koszta dlatego , że mój podatek z pracy zostaje w Niemczech i z tych podatków są te koszty--- do tego artykuły spożywcze są o ponad 70 procent tańsze niż tutaj mieszkanie miesięcznie to koszt około 250 euro woda gaz i prąd to około mnie to miesięcznie wynosi powyżej 90 euro i zakupy miesięczne - wydaję około od 180 do 220 euro a zarobki to około 1100 euro netto brutto to ponad 1400 euro - zależy od długości miesiąca praca miesięczna to 152 godziny pracy a jak pracuję w tygodniu nadgodziny to moja pensja miesięczna jest wyzsza niż 1100 euro netto i wszystkie soboty i niedziele są wolne a w piątki się krócej pracuje niż 8 godzin tak więc życie jest łatwiejsze
jestem tutaj teraz dlatego , że mam urlop ,do tego poniedziałku , ponieważ mam tutaj dziadka na cmentarzu i przyjechałem na tydzień na wszystkich świętych


Dopisane 01.11.2018r. o godz. 12:51:

chicken napisał(a): dokładnie , tak jak ja wyjechałem tam płacę podatki tak więc jak jestem chory to nie muszę czekać do specjalisty jestem przyjęty normalnie a do tego wszystkie leki są za darmo a aptekom państwo zwraca wszystkie koszta dlatego , że mój podatek z pracy zostaje w Niemczech i z tych podatków są te koszty--- do tego artykuły spożywcze są o ponad 70 procent tańsze niż tutaj mieszkanie miesięcznie to koszt około 250 euro woda gaz i prąd to około mnie to miesięcznie wynosi powyżej 90 euro i zakupy miesięczne - wydaję około od 180 do 220 euro a zarobki to około 1100 euro netto brutto to ponad 1400 euro - zależy od długości miesiąca praca miesięczna to 152 godziny pracy a jak pracuję w tygodniu nadgodziny to moja pensja miesięczna jest wyzsza niż 1100 euro netto i wszystkie soboty i niedziele są wolne a w piątki się krócej pracuje niż 8 godzin tak więc życie jest łatwiejsze
jestem tutaj teraz dlatego , że mam urlop ,do tego poniedziałku , ponieważ mam tutaj dziadka na cmentarzu i przyjechałem na tydzień na wszystkich świętych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1484
rafal
1 listopada 2018r. o 15:18
Też jak pomyślę o Bolesławcu i moich poprzednich pracodawcach to mnie skręca.
Mam nadzieję, że oni wszyscy po bankrutują.

W ogóle życie w Polsce to wegetacja. lepiej za granicą pracować z Turkiem, Rumunem , Syryjczykiem niż Polsce z prawdziwym polakiem cebulakiem.

Wszędzie ten kler się wpiepsza, śmierdzi na ulicach bo ludzie palą śmieciami.
Stare ruiny jedżą i zatruwają powietrze, najczęściej pasaty diesle.
Ludzie na kredytach do końca życia.

Nic w tym kraju się nie zmieni, podatki będą coraz wyższe jest coraz więcej tych stanowisk typowo budżetowych, a mało ludzi tu pracuję i płaci podatki.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawa Abelia niezalogowany
1 listopada 2018r. o 15:47
siedzisz tam ,to siedz ,poco narzekasz na to co Ciebie nie tyczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.