Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
List Karola Stasika
~~Ceglastoróżowy Agrest niezalogowany
6 listopada 2018r. o 13:56
~Płoworuda Tygrysówka napisał(a): Zgoda buduje. Szacunek dla Impulsu że żądał likwidacji bezproduktywnej funkcji etatowego! Czyli jednak sie da. Brawo


Koalicja Impuls - Pis przyklepana w pizzerii?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Kasztanowiec niezalogowany
6 listopada 2018r. o 14:02
Ten list wydrukuję sobie na miękkim papierze i powieszę w toalecie, w wiadomym celu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Lepnica niezalogowany
6 listopada 2018r. o 14:15
"Kończąc mój wywód pragnę podziękować" winno być Kończąc mój wzwód pragnę podziękować viagrze, bo jak mawiał klasyk prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak zaczyna a nie jak kończy.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Facelia niezalogowany
6 listopada 2018r. o 14:26
Ciesze się, że kandydat, na którego głosowałem się nie dostał. Musiałby się utytłać w gnojowicy a sobie na to nie zasłużył.

Nie ważne jak głosujesz, ważne kto rozdaje stołki. Brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
6 listopada 2018r. o 14:28
PIS-PO-PRL napisał(a): "Odkryliśmy, jak wiele nas łączy,"

strzelam

koryto?


Apropos koryta to popytaj już w zasadzie byłego, drogiego etetowego członka zarządu powiatu. W tej koalicji już widze mądrość i uczciwosć bo nikt nie zarządał tej funkcji. Mało teggo, brak tej funkcji była warunkiem wejścia w koalicję przez Impuls Miasta. I o to chodzi. Dość nieróstwa i brania kasy za nic!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy Tulipan niezalogowany
6 listopada 2018r. o 14:42
~~Groszkowa Lepnica napisał(a): "Kończąc mój wywód pragnę podziękować" winno być Kończąc mój wzwód pragnę podziękować viagrze, bo jak mawiał klasyk prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak zaczyna a nie jak kończy.....

Tak dla jasności
Czy ADMIN potwierdza że IP jest z nazwą niezalogowanych stałe ?
Zapamiętałem tę nazwę GROSZKOWA LEPNICA , bo razu pewnego był list starosty z jego podpisem z tego kompa !!!
No chyba że włam na konto , co się ostatnio często zdarza > patrz Kukiz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6807
#cemoi07 nieaktywny
6 listopada 2018r. o 14:49
Kisiel powiedział - "to, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać."

Panie Stasik, Pan sie urządza, Pan w dupie ma wszystkich tych, którzy zakładali koszulki z napisem KONSTYTUCJA, Pan ma w dupie wszystkich tych, którzy z e świeczkami stali przed sądami, Pan ma w dupie wszystkich tych, którzy protestowali w setkach i tysiacach juz demonstracji i pochodów przeciw łamaniu obowiązującego w Polsce prawa, przeciw autorytarnym rządom PiSu, Pan ma w dupie...

Panie Stasik, Pana interesuje tylko własna dupa! Pan jest człowiekiem, któremu nie podaje się ręki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
6 listopada 2018r. o 14:55
Jeżeli prawdą jest, ze TGabrysiak odesła KStasina do PRomana, ktory nawet nie startowal w wyborach do rady powiatu to jest to informacja szokujaca i kompromitujaca dla obecnego wicestarosty. Jezeli to prawda, to chyba lepiej, aby jednak polityka powiatu nie byla kreowana w ratuszu. Ratusz to miasto.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.