Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
List Karola Stasika
~~Krwawosiny Szczawik niezalogowany
6 listopada 2018r. o 16:31
~~Cyklamenowy Dziurawiec napisał(a): No i Gabrysiak został na lodzie!
Kim jest Gabrysiak w związku z wypowiedzią Stasika ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatna Aronia niezalogowany
6 listopada 2018r. o 16:43
Karol s...... ostatni raz na ciebie głosowałem. Jaki ja byłem głupi. Żadnych zasad.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowa Leszczyna niezalogowany
6 listopada 2018r. o 17:06
Na zdjęciu stasik śmieje się z was . Sprzedał się dla stołka . Nikt w Bolesławcu nie chciał pisu , wystarcz sprawdzić ile mieli głosów ,jak wypadł ogrodnik . PO ngdy nie będzie miało mojego głosu - hańba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
6 listopada 2018r. o 17:06
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): "Odkryliśmy, jak wiele nas łączy,"

strzelam

koryto?


Apropos koryta to popytaj już w zasadzie byłego, drogiego etetowego członka zarządu powiatu. W tej koalicji już widze mądrość i uczciwosć bo nikt nie zarządał tej funkcji. Mało teggo, brak tej funkcji była warunkiem wejścia w koalicję przez Impuls Miasta. I o to chodzi. Dość nieróstwa i brania kasy za nic!


Członek był dla mnie zawsze zbędny elementem układanki więc dobrze, że się go pozbyli. Pisząc "koryto" mam na myśli posadkę vice dla Stasika. Kolejny element układanki, który powinien odpaść, a się trzyma.
No i pokazuje to, jak sprzedajna jest nasza lokalna PO... bo chyba nie wierzysz w to, że on to dla idei robi ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoturkusowy Mikołajek niezalogowany
6 listopada 2018r. o 17:09
No i zrobili Romana w balona ;) zwykle to on robil innych a tym razem to on ofiarą hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 listopada 2018r. o 17:16
PIS-PO-PRL napisał(a): [sprzedajna jest nasza lokalna PO...

nie tylko lokalna

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Lawenda niezalogowany
6 listopada 2018r. o 17:20
panie karolu to nie wypada,szkoda panskiego dorobku za tyle lat pracy w samorzadzie,s Kocham Bolec.Info il pan humor wielu boleslawian

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistorudy Eukomis niezalogowany
6 listopada 2018r. o 17:59
Największym zwycięstwem dla Ojczyzny jest synergii jej rodaków. To nie consensus, gdzie każdy rezygnuje z jakieś części swoich ale synergia to znalezienie trzeciego wyjścia obopólnie korzystnego. Po tych wszystkich podziałach na lepszych i gorszych. Na patriotów i delikatnie mówiąc nie-patriotów jest to przebłysk światła w tunelu że można współpracować w szacunku pomimo całkiem odmiennego spojrzenia.
Wyrazy szacunku Karolu!
Marcin Barysiewicz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza