Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obchody Narodowego Święta Niepodległości
~~Karminowoczerwony Tojeść niezalogowany
11 listopada 2018r. o 18:24
PIS-PO-PRL napisał(a):
~~Karminowoczerwony Tojeść napisał(a): faclo, zobacz ! Tak feminazistki próbowały zrobić zadymę:



Koniecznie chciały jakiś czarny baner pokazać. Zapewne żadna z nich słowa faszyzm nie rozumie, ale "centrala" z GW/TVN kazała im napisać hasło, to napisały.


Czyli zaczynamy przerzucać się linkami? Ja mam taki, w którym grupka narodowców obrzuca inną grupkę racami i butelkami. Też pewnie opłaceni przez TVN. Chcesz?
Jak widać każdy lubi wyławiać medialne "rodzynki" :D


Trzeba pokazać wszystko, żeby był właściwy obraz sytuacji. Mamy zdecydowaną większość - myślę, że dobrze ponad 90% - tak zwanych normalnych Polaków oraz skrajne grupy z jednej i drugiej strony. I jednych (kodowców, feministki, działaczy homolobby, .... ) i drugich (szowinistów - bo to raczej nie naziści ani faszyści) strasznie nie lubię. Nie lubię, bo mają oni wyłączone myślenie, a wierzą bezkrytycznie w swoje ideologie. Życie zawsze ma wiele odcieni - skrajnym trzeba patrzeć na ręce, bo mogą się przekształcić w niebezpieczne siły. A w obecnej dyskusji denerwuje mnie, że stara się patrzeć na ręce jednej skrajnej stronie. A neomarksistowskie ruchy, co najmniej tak samo niebezpieczne jak neonaziści czy neofaszyści, maja się dobrze i to oni narzucają swoją narrację. GW i TVN to w znacznej mierze neomarksistowskie media. I coraz większa część społeczeństwa nawet nie jest świadoma, że myśli tak, jak im neomarksiści wszczepili do głów.


Zmoderowano 12.11.2018 godz.7:13 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Winorośl niezalogowany
11 listopada 2018r. o 18:25
falco napisał(a):
fobiak napisał(a):
falco napisał(a): nie pieprz tu farmazonów tylko popatrz w ekran ...
widziałeś czarną flagę ze złotawym napisem LS a w środku mieczyk ?

więc nie pierdziel gościu ...nie pierdziel no chyba że wyjaśnisz tu na forum czyj to 'emblemat'
masz pole do popisu ...;)

nie ogladam tv i nie wiem co oznaczaja flagi, emlematy etc. ale latwiej mi zrozumiec nacjonalistow niz europeedaloow. trzymam sie z dala pisu, po, koru i pozostalych socjalistow. bioracych udzial w tym marszu.
a tobie sie moze nie podobac tylko pomysl, kto dopuscil tych do marszu, ktorzy sie tobie nie podobaja, kto jak nie rzad (socjalisci). nie bede sie ciebie pytal dlaczego bo jestes krotkowzroczny


fobiaczku...nie tylko ty tu piszesz a ten post był do tego przygłupa przed tobą ...winorośl czy jakoś tak ...
tak że nie bierz tego do siebie zresztą zauważ -teraz to nie ciebie a mnie udają że atakują ...hahahaha

przygłupy jak zwykle udają że nie widzą ...Dopisane 11.11.2018r. o godz. 18:06:
PIS-PO-PRL napisał(a):
~~Karminowoczerwony Tojeść napisał(a): faclo, zobacz ! Tak feminazistki próbowały zrobić zadymę:



Koniecznie chciały jakiś czarny baner pokazać. Zapewne żadna z nich słowa faszyzm nie rozumie, ale "centrala" z GW/TVN kazała im napisać hasło, to napisały.


Czyli zaczynamy przerzucać się linkami? Ja mam taki, w którym grupka narodowców obrzuca inną grupkę racami i butelkami. Też pewnie opłaceni przez TVN. Chcesz?

dlaczego żaden z tych przygłupów nie odniesie się do flag włoskich czy szwedzkich?
bo niewygodne?
bo burzą ich wyimaginowany 'świat' bez elementów faszystowskich?
dlaczego korniszon nagle przestał się udzielać kiedy zapytałem go o obecność flag 'falangi'

ale i tak widzę dobrą zmianę ...
nie było 'white power' czy innych 'białych ras'
nie było banerów'XXX' a jedynie udało mi się przyuważyć to flaga z 'utajnionym' logo 'kukluksów'

reszta w miarę ok.


Jak widać każdy lubi wyławiać medialne "rodzynki" :D
Dopisane 11.11.2018r. o godz. 18:09:
~~Jasnobrązowy Winorośl napisał(a): A na TVN-e są dwa marsze
co za kłamstwa i obłuda,
na stronie mswia jest wyrazne info o co chodzi
a na Pedałenie zrobili 2 Marsze, mimo że wszyscy idą razem,
nie wspomnę już o tVN-owym własnym święcie , naściągali jakis profesorów z zagranicy , którzy ledwo coś po polsku mogą powiedzieć.
HAHAHAHAh
Walter jest mistrzem w swojej dziedzinie


idą razem?

facet ...kilometr różnicy to wg.ciebie 'razem'?

Walter przy tobie jak widzę to 'pikuś'...hahahahaDopisane 11.11.2018r. o godz. 18:15:winorośl ...dociera to do ciebie?

Na marszu miały powiewać tylko polskie flagi. Nacjonaliści i tak przynieśli swoje z falangami


najpierw przyjedz i zobacz. łajzo
kilometr jest w TVN-e
nie pochlebiaj sobie onanisto
wszyscy wiedzą że ogóra marszczysz jak tylko zobaczysz race
tylko ty tutaj szerzysz nienawiść do narodu polskiego , więc nie dziw się że ktoś tutaj pisze do ciebie i o tobie.
Wszyscy także wiedzą że masz wiele loginów tutaj i , w większosci piszesz sam do siebie.
przyklepując swoje komentarze.
na marszu niepodległości było spokojnie i jest atmosfera odpowiednia na ten dzień , a ty swoim zwyczajem szerzysz totalne bzdury.
dlaczego się mędo publicznie nie pokażesz , nie udzielasz się , tylko siedzisz za klawiaturką
i oczerniasz POLAKÓW
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE

Zmoderowano 12.11.2018 godz.7:13 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Winorośl niezalogowany
11 listopada 2018r. o 18:25
falco napisał(a):
fobiak napisał(a):
falco napisał(a): nie pieprz tu farmazonów tylko popatrz w ekran ...
widziałeś czarną flagę ze złotawym napisem LS a w środku mieczyk ?

więc nie pierdziel gościu ...nie pierdziel no chyba że wyjaśnisz tu na forum czyj to 'emblemat'
masz pole do popisu ...;)

nie ogladam tv i nie wiem co oznaczaja flagi, emlematy etc. ale latwiej mi zrozumiec nacjonalistow niz europeedaloow. trzymam sie z dala pisu, po, koru i pozostalych socjalistow. bioracych udzial w tym marszu.
a tobie sie moze nie podobac tylko pomysl, kto dopuscil tych do marszu, ktorzy sie tobie nie podobaja, kto jak nie rzad (socjalisci). nie bede sie ciebie pytal dlaczego bo jestes krotkowzroczny


fobiaczku...nie tylko ty tu piszesz a ten post był do tego przygłupa przed tobą ...winorośl czy jakoś tak ...
tak że nie bierz tego do siebie zresztą zauważ -teraz to nie ciebie a mnie udają że atakują ...hahahaha

przygłupy jak zwykle udają że nie widzą ...Dopisane 11.11.2018r. o godz. 18:06:
PIS-PO-PRL napisał(a):
~~Karminowoczerwony Tojeść napisał(a): faclo, zobacz ! Tak feminazistki próbowały zrobić zadymę:



Koniecznie chciały jakiś czarny baner pokazać. Zapewne żadna z nich słowa faszyzm nie rozumie, ale "centrala" z GW/TVN kazała im napisać hasło, to napisały.


Czyli zaczynamy przerzucać się linkami? Ja mam taki, w którym grupka narodowców obrzuca inną grupkę racami i butelkami. Też pewnie opłaceni przez TVN. Chcesz?

dlaczego żaden z tych przygłupów nie odniesie się do flag włoskich czy szwedzkich?
bo niewygodne?
bo burzą ich wyimaginowany 'świat' bez elementów faszystowskich?
dlaczego korniszon nagle przestał się udzielać kiedy zapytałem go o obecność flag 'falangi'

ale i tak widzę dobrą zmianę ...
nie było 'white power' czy innych 'białych ras'
nie było banerów'XXX' a jedynie udało mi się przyuważyć to flaga z 'utajnionym' logo 'kukluksów'

reszta w miarę ok.


Jak widać każdy lubi wyławiać medialne "rodzynki" :D
Dopisane 11.11.2018r. o godz. 18:09:
~~Jasnobrązowy Winorośl napisał(a): A na TVN-e są dwa marsze
co za kłamstwa i obłuda,
na stronie mswia jest wyrazne info o co chodzi
a na Pedałenie zrobili 2 Marsze, mimo że wszyscy idą razem,
nie wspomnę już o tVN-owym własnym święcie , naściągali jakis profesorów z zagranicy , którzy ledwo coś po polsku mogą powiedzieć.
HAHAHAHAh
Walter jest mistrzem w swojej dziedzinie


idą razem?

facet ...kilometr różnicy to wg.ciebie 'razem'?

Walter przy tobie jak widzę to 'pikuś'...hahahahaDopisane 11.11.2018r. o godz. 18:15:winorośl ...dociera to do ciebie?

Na marszu miały powiewać tylko polskie flagi. Nacjonaliści i tak przynieśli swoje z falangami


najpierw przyjedz i zobacz. łajzo
kilometr jest w TVN-e
nie pochlebiaj sobie onanisto
wszyscy wiedzą że ogóra marszczysz jak tylko zobaczysz race
tylko ty tutaj szerzysz nienawiść do narodu polskiego , więc nie dziw się że ktoś tutaj pisze do ciebie i o tobie.
Wszyscy także wiedzą że masz wiele loginów tutaj i , w większosci piszesz sam do siebie.
przyklepując swoje komentarze.
na marszu niepodległości było spokojnie i jest atmosfera odpowiednia na ten dzień , a ty swoim zwyczajem szerzysz totalne bzdury.
dlaczego się mędo publicznie nie pokażesz , nie udzielasz się , tylko siedzisz za klawiaturką
i oczerniasz POLAKÓW
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE

Zmoderowano 12.11.2018 godz.7:13 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 listopada 2018r. o 18:37
:)
a ja tam świętuję od blisko dwóch godzin...
ale nie mam zamiaru wszystkich pozdrawiać ...;)

no chyba że przekroczę pewną granicę ;)....hahahaha


Dopisane 11.11.2018r. o godz. 18:33:

winny naroślu ...
piszę co widzę a nawet na szmatławcu kurskiego pokazane było jaka odległość dzieli oba marsze więc nie farmazoń tutaj ...
zresztą pieprzysz po swojemu a więc że to ja jakąś ''mową '' operuję i widzę zło w Polakach ...
tylko napisz głombie po co ten efekt ''narodowości'' popsuły flagi z FN czy te (ale przyznam tylko dwie +plus ta z ''mieczykiem'' flagi szwedzkie ?

miały być tylko biało-czerwone ...;)

więc nie pitol tutaj a jak cię nosi to zaserwuj sobie meliskę ...


Dopisane 11.11.2018r. o godz. 18:37:

''Robert Bąkiewicz (ONR): My jesteśmy dalej na prawie. Są dwa zgromadzenia Hymn na początek marszu, w którym biorą udział politycy oraz narodowcy

Narodowcy w tradycyjny sposób świętują 11 XI. Oddzielili się od państwowego przemarszu;...''

więc ktoś tu wyszedł na kłamczuszka ...

zresztą jeden diabeł -ty czy oenerowiec

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistorudy Cedr niezalogowany
11 listopada 2018r. o 19:00
No to europejskie elity będą wściekłe - tym razem nie 60, a 200 tysięcy faszystów przeszło Warszawą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18157
#FALUS nieaktywny
11 listopada 2018r. o 19:01
falco napisał(a): :)
a ja tam świętuję od blisko dwóch godzin...
ale nie mam zamiaru wszystkich pozdrawiać ...;)

no chyba że przekroczę pewną granicę ;)....hahahahaDopisane 11.11.2018r. o godz. 18:33:winny naroślu ...
piszę co widzę a nawet na szmatławcu kurskiego pokazane było jaka odległość dzieli oba marsze więc nie farmazoń tutaj ...
zresztą pieprzysz po swojemu a więc że to ja jakąś ''mową '' operuję i widzę zło w Polakach ...
tylko napisz głombie po co ten efekt ''narodowości'' popsuły flagi z FN czy te (ale przyznam tylko dwie +plus ta z ''mieczykiem'' flagi szwedzkie ?

miały być tylko biało-czerwone ...;)

więc nie pitol tutaj a jak cię nosi to zaserwuj sobie meliskę ...Dopisane 11.11.2018r. o godz. 18:37:''Robert Bąkiewicz (ONR): My jesteśmy dalej na prawie. Są dwa zgromadzenia Hymn na początek marszu, w którym biorą udział politycy oraz narodowcy

Narodowcy w tradycyjny sposób świętują 11 XI. Oddzielili się od państwowego przemarszu;...''

więc ktoś tu wyszedł na kłamczuszka ...

zresztą jeden diabeł -ty czy oenerowiec


ale cię duszą te obchody nie :)
jedynym kłamczuszkiem to ty jestes.
Polacy dumnie przemaszerowali i żadna twoja propaganda i oczernianie nic nie zmieni
Możesz tylko patrzeć i ronić łzy nienawiści do drugiego Polaka

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Winorośl niezalogowany
11 listopada 2018r. o 19:04
falco napisał(a): :)
a ja tam świętuję od blisko dwóch godzin...
ale nie mam zamiaru wszystkich pozdrawiać ...;)

no chyba że przekroczę pewną granicę ;)....hahahahaDopisane 11.11.2018r. o godz. 18:33:winny naroślu ...
piszę co widzę a nawet na szmatławcu kurskiego pokazane było jaka odległość dzieli oba marsze więc nie farmazoń tutaj ...
zresztą pieprzysz po swojemu a więc że to ja jakąś ''mową '' operuję i widzę zło w Polakach ...
tylko napisz głombie po co ten efekt ''narodowości'' popsuły flagi z FN czy te (ale przyznam tylko dwie +plus ta z ''mieczykiem'' flagi szwedzkie ?

miały być tylko biało-czerwone ...;)

więc nie pitol tutaj a jak cię nosi to zaserwuj sobie meliskę ...Dopisane 11.11.2018r. o godz. 18:37:''Robert Bąkiewicz (ONR): My jesteśmy dalej na prawie. Są dwa zgromadzenia Hymn na początek marszu, w którym biorą udział politycy oraz narodowcy

Narodowcy w tradycyjny sposób świętują 11 XI. Oddzielili się od państwowego przemarszu;...''

więc ktoś tu wyszedł na kłamczuszka ...

zresztą jeden diabeł -ty czy oenerowiec


lepiej oglądać TVP jak tvn-owska propagandę i TVNowego szefa rządu Tuska.
Tylko w Polsce można w telewizji TVN pokazywać takiego zdrajce i i wnuka Wermachtowca

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 listopada 2018r. o 19:09
Polacy przemaszerowali ...owszem
tylko szkoda że wśród nich pokazały się takie osobniki niosący utożsamiane z faszyzmem emblematy ...
gdyby nie oni ten marsz mógłby być idealny ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza