Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bohater drugiego planu
9176
kc
20 listopada 2018r. o 23:27
Myślę że nie przemyślałeś tego tekstu. Mam taką nadzieję, że to wypadek przy pracy.

Nie można stawiać ludziom za wzór kogoś, kogo celem było utrzymanie stołka,który dodatkowo nie jest do niczego potrzebny. Jak ten człowiek może spojrzeć w lustrze sobie w twarz, to ja nie wiem.

PS Równie dobrze mógłbyś taki tekst napisać o Grażynce i Krzysiu. Planują znowu swoją chałę zorganizować w przyszłym roku z pomocą bohaterów trzeciego planu -urzędników. Sprytni, ambitni, przebiegli, wiedzą jak wyciągnąć pieniądze podatników na badziewie. Brawo !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
20 listopada 2018r. o 23:32
Koryto dobre i bogate jest polecam się na przyszłość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
20 listopada 2018r. o 23:34
kc napisał(a): Nie można stawiać ludziom za wzór kogoś, kogo celem było utrzymanie stołka,który dodatkowo nie jest do niczego potrzebny. Jak ten człowiek może spojrzeć w lustrze sobie w twarz, to ja nie wiem.


kc, ja nie stawiam etatowego członka za wzór. Stwierdzam tylko fakt, że osiągnął cel i de facto jest jednym z wygranych tych wyborów.
Zgadzam się z Toba, że stanowisko etatowego członka zarządu powiatu jest zbędne i nie powinno być utrzymywane.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowy Wrotycz niezalogowany
20 listopada 2018r. o 23:37
~~Szarobiała Przylaszczka napisał(a): Bohaterem drugiego planu jest gość z pierwszego zdjęcia /EMEM/
Własciwy tytuł ;) dobrze taki żarcik sprokurować ;) i trochę prawdy sprzedać ;) Brawo za samokrytyke !


i nie wątpliwy wpływ na taki wynik wyborczy. Tylko podziekować ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
20 listopada 2018r. o 23:43
emem napisał(a): kc, ja nie stawiam etatowego członka za wzór.


Stawiasz. Samo to, że piszesz, że osiągnął sukces (jaki sukces ? ). Na jego przykładzie piszesz o realizacji celów, dążeniu do nich.

No przecież nie jesteś głupi, wiesz kto pociąga za sznurki w naszym mieście. Zastanów się i nie popełniaj więcej takich tekstów.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatna Forsycja niezalogowany
20 listopada 2018r. o 23:51
Pan Chwojnicki to porządny człowiek oglądałem ślubowanie onlein i na końcu powiedział tak mi dopomóz Bóg . Dobry katolik .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Miodunka niezalogowany
21 listopada 2018r. o 6:30
Nowa rzeczywistość polityczna i jak widac teksty "wygladzające " .Faworyci wspierani ponieśli sromotną klęske ....to jakos trzeba przypodobać się aktualnym włodarzom .

zatrzeć wrażenie stronniczości bolca...hahaha..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółty Bluszczyk niezalogowany
21 listopada 2018r. o 7:00
Felieton opisuje fakt jaki wydarzył się powiecie. Jego bohaterem jest etatowy członek Zarzadu a tym członkiem jest pułkownik Chwojnicki. I nic więcej w tym temacie. A nazwanie go bohaterem drugiego planu to już sprawa piszącego. Tak czy inaczej skuteczność pułkownika jest zadziwiająca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza