Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uderzył w drzewo
~~Ognistoczerwona Mięta niezalogowany
24 listopada 2018r. o 7:13
~Szarobrązowa Kalmia napisał(a): Sami znawcy jak zwykle, nie życzę nikomu z was aby wpadł kiedykolwiek w nagły pośizg w trasie, chociaż może coś by to was nauczyło. 4 lata temu jadąc w stronę Bolesławca na zakręcie za wilczym lasem wpadłem w taki poślizg, auto zamiast skręcać w prawo zjechało na lewy pas i nie reagowało na nic, mi się udało, na szczescie nic nie jechało znad przeciwka bo pewnie bym tu nie pisał, dlatego darujcie sobie teksty ze był młody i pewnie jechał za szybko, nie znacie dnia ani godziny.
Przy normalnej prędkości nie szukamy silnika w polu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatna Pęcherznica niezalogowany
24 listopada 2018r. o 8:34
~~Ognistoczerwona Mięta napisał(a):
~Szarobrązowa Kalmia napisał(a): Sami znawcy jak zwykle, nie życzę nikomu z was aby wpadł kiedykolwiek w nagły pośizg w trasie, chociaż może coś by to was nauczyło. 4 lata temu jadąc w stronę Bolesławca na zakręcie za wilczym lasem wpadłem w taki poślizg, auto zamiast skręcać w prawo zjechało na lewy pas i nie reagowało na nic, mi się udało, na szczescie nic nie jechało znad przeciwka bo pewnie bym tu nie pisał, dlatego darujcie sobie teksty ze był młody i pewnie jechał za szybko, nie znacie dnia ani godziny.
Przy normalnej prędkości nie szukamy silnika w polu!


I wszystko na temat. Nigdy w życiu nie uwierzę, że dzieciak jechał już nie mówię dozwoloną, ale choćby optymalną prędkością.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowa Rudbekia niezalogowany
24 listopada 2018r. o 14:10
U młodocianych kierowców jazda z normalną bezpieczną prędkością to wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Osteospermum niezalogowany
24 listopada 2018r. o 14:14
Jechałem tamtędy wczoraj około 8 rano wolno bo widoczność słaba, mgła a jakiś baran tak się spieszył że aż trąbił na mnie żebym jechał szybciej. Już myślałem zatrzymać się w poprzek drogi i mu dać do zrozumienia jak się jeździ w takich warunkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny Floks niezalogowany
24 listopada 2018r. o 17:17
~Szarobrązowa Kalmia napisał(a): Sami znawcy jak zwykle, nie życzę nikomu z was aby wpadł kiedykolwiek w nagły pośizg w trasie, chociaż może coś by to was nauczyło. 4 lata temu jadąc w stronę Bolesławca na zakręcie za wilczym lasem wpadłem w taki poślizg, auto zamiast skręcać w prawo zjechało na lewy pas i nie reagowało na nic, mi się udało, na szczescie nic nie jechało znad przeciwka bo pewnie bym tu nie pisał, dlatego darujcie sobie teksty ze był młody i pewnie jechał za szybko, nie znacie dnia ani godziny.

I ani przez chwilę nie zastnowiłeś się, dlaczego tak się stało? Auto samo w poślizg nie wpadło. Ty to spowodowałeś. A czym, sam sobie odpowiedz na to pytanie. Opony, elementy zawieszenia, nieuwaga, brak wiedzy o stanie nawierzchni, jazda ponad własne umiejętności bądź możliwości auta... Można długo wymieniać. Pamiętaj, auto samo nie wpada w poślizg. A jeśli tak uważasz, jesteś d.u.p.a, nie kierowca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglasta Celozja niezalogowany
24 listopada 2018r. o 23:50
Szczerze , jesteście żałośni. W głupich komentarzach dajecie swoje wymysły, piszecie to co wam na język przyniesie,a nie wiecie jak naprawdę bylo. Postawcie siebie w takiej sytuacji . Bo młody , to zaraz glupi. Wielu z was na pewno miało dużo szczęścia , nie życzę wam źle ale sie zastanówcie. Każdy mądry i snuje swoje domysły. Widzę bardzo ambitnie . Wrażeń w internecie szukacie. Nie pozdrawiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwona Cebula niezalogowany
25 listopada 2018r. o 8:35
~Ceglasta Celozja napisał(a): Szczerze , jesteście żałośni. W głupich komentarzach dajecie swoje wymysły, piszecie to co wam na język przyniesie,a nie wiecie jak naprawdę bylo. Postawcie siebie w takiej sytuacji . Bo młody , to zaraz glupi. Wielu z was na pewno miało dużo szczęścia , nie życzę wam źle ale sie zastanówcie. Każdy mądry i snuje swoje domysły. Widzę bardzo ambitnie . Wrażeń w internecie szukacie. Nie pozdrawiam!
z mojego skromnego doświadczenia wiem że ?aby wyrwało silnik z samochodu trzeba prędkości około 120 km /h i wysokich obrotów np 3 bieg i 120 km,bo przy 120 na piątym silnika nie wyrwie więc tu stawiam na brawurę.inspektor kwalifikacyjny baranów lub morderców drogowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Lilak niezalogowany
25 listopada 2018r. o 19:56
dokladnie zgadzam sie z wypowiedzia wyzej i akurat nie ma tu nic do rzeczy czy mlody czy nie jakim autem jechal trzeba myslec za kierownica a nie wsiadac a mozg zostawic w szafie warunki sa fatalne wiem bo jestem kierowca zawodowym codziennie wyjezdzam w nocy i widze co sie dzieje na drogach to jest jakis horror ponad polowie zabralbym prawo jazdy dozywotnio ludzie ogarnijcie sie i patrzcie co robicie a nie pozniej lament i placz i wszystko jest winne tylko nie kierujacy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza