Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pizza & Kuchnia u Adama zaprasza
~Zielona Tygrysówka niezalogowany
24 listopada 2018r. o 12:50
Zabierz żonę do baru w polfie, długo będzie Ci wdzięczna...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rezedowa Psianka niezalogowany
24 listopada 2018r. o 14:34
Smaczne bardzo i polecam lunch od pn do pt do godziny 16:00 za 19 zł można zjeść pyszną zupę i danie do tego lub pizze. Pizza rewelacja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwona Cebula niezalogowany
25 listopada 2018r. o 8:51
~Jaskrawoczerwona Margerytka napisał(a): Byłem, smacznie i niedrogo. Organizowali mi komunię dziecka. Jak najbardziej polecam!
organizowali ci komunię dziecka ?a kiedy w listopadzie?przecież to nowe otwarcie.pizza za mała niesmaczna pozostałe potrawy lekko sztuczne niezjadliwe drogie o wiele za drogie, chłodno drogo i nijako są lepsze knajpy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śliwkowa Bazylia niezalogowany
25 listopada 2018r. o 14:08
Byłem nie polecam brakowało im oliwek proponowali inny dodatek warzywny gdy poprosiłem o krewetki powiedziała że są drogie i mogę tylko wziąć dodatek warzywny ale po wielkich trudach dostałem pizze z krewetkami ogólnie odradzam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rezedowa Psianka niezalogowany
25 listopada 2018r. o 15:56
Co za buraki. Pizza za mała ? Trzeba było wziąć dużą. A dla wyjaśnienia to ta restauracja jest kontynuacją tego co było otwarte od stycznia do czerwca tego roku. Więc dania zostały te same. Pizza najlepsza w mieście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mysi Oczar niezalogowany
25 listopada 2018r. o 16:02
Wiec jak proponowali dodatek warzywny to trzeba było wybrac dodatek warzywny, a nie wymyslac, co za buractwo brak słów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Malina niezalogowany
25 listopada 2018r. o 16:34
~~Żółtorudy Żywotnik napisał(a): Zamiast "U Adama", polecam obiady w Polfie. Smaczniej, taniej, spooro więcej i też jest na kim oko zawiesić :p :) A pizza ? Z Rafaell'a, no bo skąd ? ;)


kolego a w Polfie można kupić obiad na wynos ?? czy tylko dla pracowników ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółty Bluszczyk niezalogowany
25 listopada 2018r. o 17:18
Teraz tu bardzo smacznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza