Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protest wyborczy w Nowogrodźcu
~~Rezedowy Grzybień niezalogowany
7 grudnia 2018r. o 20:36
~~Zazieleniały Jaskier napisał(a): Setki ludzi codziennie, za to im PZPR płaciła. Za wyjątkową bezczelność uważam obecne zachowanie byłych towarzyszy, jak nas pouczają, uczą demokracji. Jak mają czelność mieszać się do spraw publicznych. Już budowali Polskę Ludową i co z tego wyszło.

I dzisiaj taki bydlak jak ty może tu pisać bezkarnie bzdury ,za komuny to mordy byś nie otworzył bohaterze anonimowy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Woskowożółty Brokuł niezalogowany
7 grudnia 2018r. o 20:46
Leszku dlaczego składasz protest jako mieszkaniec a nie
Jako pełnomocnik. Może odzysk już się na tobie poznał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Poziomkowa Tawuła niezalogowany
7 grudnia 2018r. o 20:51
Bydlak?
No pięknie się odzywa.
A gdzie ta kultura?
Zniknęła po przegranej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowy Grzybień niezalogowany
7 grudnia 2018r. o 21:07
~Poziomkowa Tawuła napisał(a): Bydlak?
No pięknie się odzywa.
A gdzie ta kultura?
Zniknęła po przegranej?

Nigdy nic nie przegrałem ale ty jesteś cwelem który umie szczekać anonimowo powiedz to temu jak to piszesz oprawcy z PRL w oczy .!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Miłorząb niezalogowany
7 grudnia 2018r. o 21:16
~~Rezedowy Grzybień napisał(a):
~Poziomkowa Tawuła napisał(a): Bydlak?
No pięknie się odzywa.
A gdzie ta kultura?
Zniknęła po przegranej?

Nigdy nic nie przegrałem ale ty jesteś cwelem który umie szczekać anonimowo powiedz to temu jak to piszesz oprawcy z PRL w oczy .!


cwel... bardzo kulturalny epitet... ktoś znający tak bogate słownictwo ani chybi nadawałby na rzecznika prasowego nowego burmistrza. oczywiście po ewentualnym wygraniu wyborów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Poziomkowa Tawuła niezalogowany
7 grudnia 2018r. o 21:20
Proponuje zabrać klawiaturę lub zrobić off internet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowy Grzybień niezalogowany
7 grudnia 2018r. o 21:43
~~Trawiasty Miłorząb napisał(a):
~~Rezedowy Grzybień napisał(a):
~Poziomkowa Tawuła napisał(a): Bydlak?
No pięknie się odzywa.
A gdzie ta kultura?
Zniknęła po przegranej?

Nigdy nic nie przegrałem ale ty jesteś cwelem który umie szczekać anonimowo powiedz to temu jak to piszesz oprawcy z PRL w oczy .!


cwel... bardzo kulturalny epitet... ktoś znający tak bogate słownictwo ani chybi nadawałby na rzecznika prasowego nowego burmistrza. oczywiście po ewentualnym wygraniu wyborów
Jak będziesz szedł na posterunek to jeszcze dopisz sobie słowo cwel nieudaczniku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Miłorząb niezalogowany
7 grudnia 2018r. o 21:52
~~Rezedowy Grzybień napisał(a):
~~Trawiasty Miłorząb napisał(a):
~~Rezedowy Grzybień napisał(a):
~Poziomkowa Tawuła napisał(a): Bydlak?
No pięknie się odzywa.
A gdzie ta kultura?
Zniknęła po przegranej?

Nigdy nic nie przegrałem ale ty jesteś cwelem który umie szczekać anonimowo powiedz to temu jak to piszesz oprawcy z PRL w oczy .!


cwel... bardzo kulturalny epitet... ktoś znający tak bogate słownictwo ani chybi nadawałby na rzecznika prasowego nowego burmistrza. oczywiście po ewentualnym wygraniu wyborów
Jak będziesz szedł na posterunek to jeszcze dopisz sobie słowo cwel nieudaczniku.


OK, dopiszę. Ale nie wiem, na jakiej podstawie nazywasz mnie nieudacznikiem, skoro mnie nie znasz. Widzę, że ci nerwy puszczają. meliski sobie zaparz, to cie odpręży
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.