Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protest wyborczy w Nowogrodźcu
~~Szmaragdowy Fiołek niezalogowany
28 listopada 2018r. o 20:50
nie powinien obrażać się RR na skarge ,mógłby bardziej spokojnie to przyjąć.Jestem za nim ale niepokoją mnie te nerwowe niepotrzebne ruchy. takie mamy prawo nie dyskutujmy z nim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowa Stokrotka niezalogowany
28 listopada 2018r. o 20:59
~~Szmaragdowy Fiołek napisał(a): nie powinien obrażać się RR na skarge ,mógłby bardziej spokojnie to przyjąć.Jestem za nim ale niepokoją mnie te nerwowe niepotrzebne ruchy. takie mamy prawo nie dyskutujmy z nim.


Relich i tak jest cierpliwy na to goowno które mu się ciągle wylewa na głowę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Szałwia niezalogowany
28 listopada 2018r. o 21:35
~~Sepiowa Stokrotka napisał(a):
~~Szmaragdowy Fiołek napisał(a): nie powinien obrażać się RR na skarge ,mógłby bardziej spokojnie to przyjąć.Jestem za nim ale niepokoją mnie te nerwowe niepotrzebne ruchy. takie mamy prawo nie dyskutujmy z nim.


Relich i tak jest cierpliwy na to goowno które mu się ciągle wylewa na głowę.

Jest takie powiedzenie,, pluj ..... w oczy a ona powie, że deszcz pada ''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwona Lantana niezalogowany
28 listopada 2018r. o 23:33
widać po tym co burmistrz Relich wypisuje na facebooku w komentarzach, że trochę zapalił się mu grunt pod nogami

cytuje - " Żałosne, nie potrafią z godnością uszanowac wyboru. Kompromitacja"

powinno mu zależeć na transparentności wyborów i rozwianiu wszelkich wątpliwości. Przecież nie ma sobie nic do zarzucenia, prawda?

Co tak zdenerwowało burmistrza? Faktycznie może to i lepiej, że sąd zadecyduje czy warto uszanować taki wybór czy nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowa Cykoria niezalogowany
29 listopada 2018r. o 9:53
~~Miedzianoczerwona Lantana napisał(a): widać po tym co burmistrz Relich wypisuje na facebooku w komentarzach, że trochę zapalił się mu grunt pod nogami

cytuje - " Żałosne, nie potrafią z godnością uszanowac wyboru. Kompromitacja"

powinno mu zależeć na transparentności wyborów i rozwianiu wszelkich wątpliwości. Przecież nie ma sobie nic do zarzucenia, prawda?

Co tak zdenerwowało burmistrza? Faktycznie może to i lepiej, że sąd zadecyduje czy warto uszanować taki wybór czy nie.

Po tych tekstach jakie wypisują obrońcy Relicha jaki to z niego bankier i dobry gospodarz ja mam z goła odmienne zdanie po tych atakach na jego osobę widać ,że on nie ma innego sposobu na życie jak tylko trwanie przy korycie ,Jeśli by ktoś na mnie wylał przez te wszystkie lata tyle pomyj to albo bym zwariował albo dawno rzucił tą posadę i wziął się a uczciwą inną pracę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwna Liatra niezalogowany
30 listopada 2018r. o 1:28
~~Sepiowa Stokrotka napisał(a):
~~Szmaragdowy Fiołek napisał(a): nie powinien obrażać się RR na skarge ,mógłby bardziej spokojnie to przyjąć.Jestem za nim ale niepokoją mnie te nerwowe niepotrzebne ruchy. takie mamy prawo nie dyskutujmy z nim.


Relich i tak jest cierpliwy na to goowno które mu się ciągle wylewa na głowę.


Korzystanie z praw obywatelskich to wylewanie ... czegokolwiek na głowę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szmaragdowa Ślazówka niezalogowany
30 listopada 2018r. o 7:11
Oszuści i paranoja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtozielony Hiacynt niezalogowany
30 listopada 2018r. o 7:59
To jest chore nie mogą pogodzić się z porażką...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza