Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Żądają podwyżek płac
6153
#pracownikx nieaktywny
28 listopada 2018r. o 21:28
skoro pracowałes/a to wierz ze gowno placą, a skoro już Cie z nami nie mam to zamknij jadaczkę bo pewnie poleciałes do innego Niemca który Ci lepiej zapłacił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Czubatka niezalogowany
28 listopada 2018r. o 21:31
~Pawa Diaskia napisał(a): Zastanówcie się najpierw co wam da coś takiego bo pieniądze się nie wyczarują-trzeba na nie zarobić uczciwa praca za która ta firma wynagradza. Sa 13, paczki na święta dobrej jakości, wczasy pod grusza oraz zmianowe imprezy których nie posiadają inne zakłady. Protest wam w niczym nie pomoże, każdy chciałaby lepiej zarabiać lecz trzeba się dogadać, pracowałam w tej firmie wiele lat i jestem zadowoloanb


Dlaczego pracowałaś a już nie pracujesz ? . Czyżby problemy z utrzymaniem rodziny tak jak to teraz ma miejsce . ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowa Iglica niezalogowany
28 listopada 2018r. o 21:48
W mieście jest bardzo wiele spółek, których właścicielami jest miasto. Podniesienie płac w tych zakładach pewnie wymusiłoby podwyżki w innych podmiotach na zasadzie konkurencji czy walki o pracownika. Jednak polityka płacowa miastowych zupełnie pomija tą kwestię. Najważniejsze, że elita spija śmietankę, prezesi z nadania wraz ze swoim dworem zarabiają po kilkanaście tysięcy za przyzwoleniem miasta. W tym kontekście, stwierdzenie że prywatne zakłady to całkiem inna para kaloszy, jest błędne. Poza tym jak to się ma do podatku w wysokości 1 mln zł. który to podatek zapłaciło PWiK w poprzednim roku. Czy przeznaczenie zysku na podniesienie płacy nie byłoby czynnikiem stymulującym cały bolesławiecki rynek pracy. Czy miasto nie powinno nam służyć a nie drzeć z nas ostatni grosz.
Był też głos o politykach. I tu też jest jasne, że to superinteligent Balcerowicz poprzez sprzedaż większości polskich firm w ręce głównie niemieckie zafundował zachodowi tanią siłę roboczą i wszelkie zyski idą w obce ręce.
Ponoć ampułki produkują dla naszego kraju ale kupujemy te produkty od Niemców za odpowiednio wyższą cenę. Popieram pikietę i chociaż mnie nie będzie, jestem z wami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pawa Diaskia niezalogowany
28 listopada 2018r. o 21:56
Tak się składa ze jestem na emeryturze i żyje z odprawy emerytalnej :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6153
#pracownikx nieaktywny
28 listopada 2018r. o 22:01
gereshaimer to światowy moloch, nastawiony na zysk, z Valencjii do polski produkcje przenieśli żeby zyski czerpać. A tu kuku polak nie głupi, ukraincow nabrali, za chaty im płaca , żryc za darmo daja , a mi nie ma na podwyzke. za obiad na stołowce musze zaplacic moze i troszke mniej ale jednak a w czym ta upowska meda jest lesza odemnie ze zre za darmo . mi zaklad do chaty i rachonkow nie dopłaci a im tak . pytam dlaczego ? w czymm te ukrainskie nie roby sa lepsze ? widze jako klijent EKO pracownikow z ukrainy robia nic i tylko godziny pisza i licza a polskie kobitki dymaja za nich robote . dziadostwo. a jak niemcom nie pasuje to zamykac zaklad, spiepszajcie na ukraine ruski juz czołgi szykuje , posmiejemy sie wtedy jak wam to gowno rozwala


Dopisane 28.11.2018r. o godz. 22:01:

to sie ciesz ze masz ta emeryture za komuny wyrobiona za czasow polfy bo dzis to bys gowno miała . nie wypowiadaj sie teraz w tym temacie bo Cie tu nie mma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszary Bluszcz niezalogowany
28 listopada 2018r. o 23:32
pracownikx napisał(a): gereshaimer to światowy moloch, nastawiony na zysk, z Valencjii do polski produkcje przenieśli żeby zyski czerpać. A tu kuku polak nie głupi, ukraincow nabrali, za chaty im płaca , żryc za darmo daja , a mi nie ma na podwyzke. za obiad na stołowce musze zaplacic moze i troszke mniej ale jednak a w czym ta upowska meda jest lesza odemnie ze zre za darmo . mi zaklad do chaty i rachonkow nie dopłaci a im tak . pytam dlaczego ? w czymm te ukrainskie nie roby sa lepsze ? widze jako klijent EKO pracownikow z ukrainy robia nic i tylko godziny pisza i licza a polskie kobitki dymaja za nich robote . dziadostwo. a jak niemcom nie pasuje to zamykac zaklad, spiepszajcie na ukraine ruski juz czołgi szykuje , posmiejemy sie wtedy jak wam to gowno rozwalaDopisane 28.11.2018r. o godz. 22:01:to sie ciesz ze masz ta emeryture za komuny wyrobiona za czasow polfy bo dzis to bys gowno miała . nie wypowiadaj sie teraz w tym temacie bo Cie tu nie mma


Popieram Ciebie za mówiącą prawdę o przyczynach niezadowolenia !!!
winą są Ukraińcy ,jest ich za dużo ,psują rynek pracy.
Rada ,powinno się ich ignorować ,nie uczcie ich roboty za to wam nie płacą ,odbierają nam chleb a może być jeszcze gorzej. Opanowują coraz więcej zakładów pracy ,naszej pracy. Ja na Niemca za granić nie chce robić tylko pracować godnie w kraju .
Gonić Ukraińców !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6153
#pracownikx nieaktywny
29 listopada 2018r. o 0:00
dzieki za wsparcie i poparcie, kiedy te biedne ludki za wlasny kraj zawalcza , my o swoj walczyli. a oni o co walcza o dolary byle gdzie jak ży ....i
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pąsowa Fasola niezalogowany
29 listopada 2018r. o 7:56
Zapraszamy również pracowników innych boleslawieckich obozów pracy. Pokażmy nasze niezadowolenie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza