Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zderzenie koło Niebieskiego Buraka
~Czerwonobrązowa Gęsiówka niezalogowany
28 listopada 2018r. o 12:10
Gdzie przy Niebieskim Buraku jest skrzyżowanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowy Pigwowiec niezalogowany
28 listopada 2018r. o 12:40
~Czerwonobrązowa Gęsiówka napisał(a): Gdzie przy Niebieskim Buraku jest skrzyżowanie?

Tuż przy Niebieskim Buraku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
28 listopada 2018r. o 15:18
~Czerwonobrązowa Gęsiówka napisał(a): Gdzie przy Niebieskim Buraku jest skrzyżowanie?


a gdzie jest mowa o skrzyzowaniu? myslisz, ze tylko tak mozna wymusic pierwszenstwo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Margerytka niezalogowany
28 listopada 2018r. o 16:31
Widocznie ktoś właczał do ruchu i wymusił. Inaczej sobie nie wyobrażam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciana Stokrotka niezalogowany
28 listopada 2018r. o 16:53
to pewnie na szczycie górki gdzie stoi murek do połowy drogi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwony Różanecznik niezalogowany
28 listopada 2018r. o 17:40
Teraz to się zderzają samochody. na początku lat siedemdziesiątych jechałem przez Łaziska polskim mercedesem - Syrena 105. W pewnym momencie pojawiła się furmanka z pijanym woźnicą na kulbace fury. Dyszel fury parł na mnie niczym kopia husarza. i wniknął w reflektor mojego auta. Furman, znany mi miejscowy rolnik, przeprosił za wyczyn jego konia. Reflektor do syreny był elementem , który był montowany w większości aut polskiej produkcji (Jelcz, Star, Warszawa, Nysa, Żuk) tak, że nie było problemu z jego zakupem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwony Różanecznik niezalogowany
28 listopada 2018r. o 17:40
Teraz to się zderzają samochody. na początku lat siedemdziesiątych jechałem przez Łaziska polskim mercedesem - Syrena 105. W pewnym momencie pojawiła się furmanka z pijanym woźnicą na kulbace fury. Dyszel fury parł na mnie niczym kopia husarza. i wniknął w reflektor mojego auta. Furman, znany mi miejscowy rolnik, przeprosił za wyczyn jego konia. Reflektor do syreny był elementem , który był montowany w większości aut polskiej produkcji (Jelcz, Star, Warszawa, Nysa, Żuk) tak, że nie było problemu z jego zakupem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Nasturcja niezalogowany
28 listopada 2018r. o 18:21
Tam jadąc od Kruszyna po lewej stronie jest Niebieski Burak a po prawej mieszka BURAK i to w dosłownym znaczeniu tego słowa. Z uporem maniaka postawił nikomu nie przydatny, a wręcz przeszkadzający murek. Ale jak Kargul. Moje i mogę se robić co chcę. Tam już był wypadek, że auto wleciało mu przez płot na podwórko. Fakt że miejsce jest nie przyjemne, ale przy zdrowym rozsądku można by tam trochę to poprawić. Ale nie. BO MOJE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza