Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ł.Izydorczyk: Dobro gminy leży mi na sercu
~~Brązoworuda Czarnuszka niezalogowany
3 grudnia 2018r. o 18:22
~~Bladolawendowa Róża napisał(a): co z obniżeniem kasy dla burmistrza

To co zawsze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowy Rozwar niezalogowany
3 grudnia 2018r. o 22:07
~~Brązoworuda Czarnuszka napisał(a):
~~Bladolawendowa Róża napisał(a): co z obniżeniem kasy dla burmistrza

To co zawsze :)

Powinien zarabiać najniższą krajową to nabrał by szacunku dla mieszkańców .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Miłorząb niezalogowany
4 grudnia 2018r. o 4:49
~~Ochrowy Rozwar napisał(a):
~~Brązoworuda Czarnuszka napisał(a):
~~Bladolawendowa Róża napisał(a): co z obniżeniem kasy dla burmistrza

To co zawsze :)

Powinien zarabiać najniższą krajową to nabrał by szacunku dla mieszkańców .


Czy kiedyś napluł jakiemuś mieszkańcowi w twarz, tak jak on jemu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowy Rabarbar niezalogowany
4 grudnia 2018r. o 8:48
Prezydent Legnicy ma teraz 7600zl netto a ten z nowogrodzca ile będzie zarabiać, chyba nie więcej niż prezydent Legnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladoniebieska Trzykrotka niezalogowany
4 grudnia 2018r. o 11:01
Jeszcze się zdziwisz. I to niedługo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Narcyz niezalogowany
4 grudnia 2018r. o 11:03
~Liliowy Rabarbar napisał(a): Prezydent Legnicy ma teraz 7600zl netto a ten z nowogrodzca ile będzie zarabiać, chyba nie więcej niż prezydent Legnicy


A kto chciałby ponosić taką odpowiedzialność i przeżywać taki stres za takie pieniądze? Ja nie zazdroszc zę nikomu. Mam połowę tego i duzo mniejszą odpowiedzialność, A weekend jest w całości dla rodziny. I mam czas żeby usiąśc z dziećmi przy lekcjach, a nie jestem gościem w domu. A że nie mam willi tylko mieszkanie i że nie jeżdże autem za 100 tys. tylko za 10 tys. - mam to gdzieś.
Jeśli ktoś pełni odpwiednio wysokie funkcje powinien być odpiowiednio nagradzany. To nie jest tak, jak uważa część piszących tu "zazdraszczaczy" władzy, że powinna tym ludziom wytarczyć sama satysfakcja i duma z pełnienia funkcji. To jest wbrew pozorom ciężka praca, której ja osobiście nie zadroszczę. A jeśli ktoś myśli, że to takie fajne iść w sobotę lub niedzielę gdzieś na imprę w charakterze VIPa, zamiast sobie siedzieć w domu z rodziną to mu powiem: nie, to wcale nie jest niefajne na dłuższą metę i każdy z nich miałby tego szybko serdecznie dość.. To nie jest tak, że idzizesz, bo masz na to ochotę, tylko idziesz, bo musisz, bo tak wypada i trzeba. Taki jest obowiązek i jesteś cały czas w pracy. Musisz się musisz cały czas uśmiechać i być dyplomatyczny, choćby cię szlag trafiał i cholera brała . I nie mozesz się nawet wyluzować, bo cały czas jesteś pod obstrzałem ludzi, mediów, konkurencji i wszyscy czyhają na twoje potknięcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladoniebieska Trzykrotka niezalogowany
4 grudnia 2018r. o 11:26
Za takie cierpienie to nawet 50 tysi na miesiąc to stanowczo za mało. 6
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Narcyz niezalogowany
4 grudnia 2018r. o 11:44
~Bladoniebieska Trzykrotka napisał(a): Za takie cierpienie to nawet 50 tysi na miesiąc to stanowczo za mało. 6


To nie konkretna kwota powinna mieć znaczenie, ale jej rząd. Uważam, że wynagrodzenie włądz samorządowych powinno być bezpośrednio powązane z kondycją finansową danego samorządu. Jeśli gmian jest dobrze zarządzana i widac to po jej sytuacji ekonomicznej i rozwoju - burmistrz lub prezydent i jego zastępcy powinien dostawać więcej. Jesli gmina jest na skraju zapaści - wynagrodzenia powinny być skromne aż do momentu poprawy sytuacji. To chyba oczywiste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza