Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybory w Nowogrodźcu - jest decyzja
~~Ciemnopiwna Liatra niezalogowany
9 grudnia 2018r. o 15:02
Rada ma mieć pomysły na gminę - po to została wybrana.
Burmistrz powinien mieć otwartą głowę i pomysły te wdrażać a nie tracić czas na wyrywanie radnych do swojego kubu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Winorośl niezalogowany
9 grudnia 2018r. o 18:03
Spokojnie idą święta. Kurz powoli opada po wyborach. Proszę na spokojnie w zaciszu domowym pomyśleć, porozmawiać z ludźmi . Nie bać się zadawać prostych pytań: gdzie jest prawda, co to jest szacunek, honor, uczciwość. I kto bardziej reprezentuje te wartości nawet w czasie jak była zadyma podczas kampanii wyborczej. Zachęcam do refleksji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Fasolnik niezalogowany
9 grudnia 2018r. o 18:24
/rada ma mieć pomysły na gminę/ale najpierw niech się zapoznają z mapą gminy bo jak się rozpędzą to jeszcze w Ocicach drogi naprawią/tam z Gościszowa niedaleko strach się bać /mamy radnych nie ma co/najważniejsze obniżyć pensje burmistrzowi/nie wiem czy wiecie na czym polega praca burmistrza/oglądając sesję rady mam duże obawy co do pracy radnych/nauczyciel wych.fizycznego zarzuca poprzedniej radzie że boisko nie potrzebne brawo/ciekawe czy kandydatka zadowolona/może obniżycie diety tym co są 2-gą kadencje jakiś pomysł jest albo zabierzcie im całkiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Fasolnik niezalogowany
9 grudnia 2018r. o 18:25
/rada ma mieć pomysły na gminę/ale najpierw niech się zapoznają z mapą gminy bo jak się rozpędzą to jeszcze w Ocicach drogi naprawią/tam z Gościszowa niedaleko strach się bać /mamy radnych nie ma co/najważniejsze obniżyć pensje burmistrzowi/nie wiem czy wiecie na czym polega praca burmistrza/oglądając sesję rady mam duże obawy co do pracy radnych/nauczyciel wych.fizycznego zarzuca poprzedniej radzie że boisko nie potrzebne brawo/ciekawe czy kandydatka zadowolona/może obniżycie diety tym co są 2-gą kadencje jakiś pomysł jest albo zabierzcie im całkiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołęba Runianka niezalogowany
9 grudnia 2018r. o 18:48
~~Brunatnozielony Fasolnik napisał(a): /rada ma mieć pomysły na gminę/ale najpierw niech się zapoznają z mapą gminy bo jak się rozpędzą to jeszcze w Ocicach drogi naprawią/tam z Gościszowa niedaleko strach się bać /mamy radnych nie ma co/najważniejsze obniżyć pensje burmistrzowi/nie wiem czy wiecie na czym polega praca burmistrza/oglądając sesję rady mam duże obawy co do pracy radnych/nauczyciel wych.fizycznego zarzuca poprzedniej radzie że boisko nie potrzebne brawo/ciekawe czy kandydatka zadowolona/może obniżycie diety tym co są 2-gą kadencje jakiś pomysł jest albo zabierzcie im całkiem
Jeżeli chodzi o boisko w Milikowie to proszę niech ktoś się określi czemu i komu ono ma służyć.Jest wiele potrzeb w Gminie takich jak dziurawe drogi,brak oświetlenia,brak SZALETU,brak boisk w innych miejscowościach gdzie są drużyny sportowe.A wybudowane boisko jest drugim w Milikowie gdzie nie ma drużyny piłkarskiej .Równie dobrze można by było te pieniądze przeznaczyć na inne potrzebne cele.A tak na zakończenie idą Swięta dzisiaj w Parafii Nowogrodziec rozpoczęły się Rekolekcje więc zostawcie już w spokoju Burmistrza i Panią Świder dajcie spokojnie pracować Radnym a czas pokarze czy zmiany pójdą w dobrą czy w złą stronę. Życzę Wszystkim Zdrowych ,Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.Niech Boże Błogosławieństwo trafi do Gminy Nowogrodziec i wprowadzi spokój we wszystkich rodzinach!!!!










Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Cytryniec niezalogowany
9 grudnia 2018r. o 19:07
~~Brunatnozielony Fasolnik napisał(a): /rada ma mieć pomysły na gminę/ale najpierw niech się zapoznają z mapą gminy bo jak się rozpędzą to jeszcze w Ocicach drogi naprawią/tam z Gościszowa niedaleko strach się bać /mamy radnych nie ma co/najważniejsze obniżyć pensje burmistrzowi/nie wiem czy wiecie na czym polega praca burmistrza/oglądając sesję rady mam duże obawy co do pracy radnych/nauczyciel wych.fizycznego zarzuca poprzedniej radzie że boisko nie potrzebne brawo/ciekawe czy kandydatka zadowolona/może obniżycie diety tym co są 2-gą kadencje jakiś pomysł jest albo zabierzcie im całkiem

W100%popieram tego radnego który zarzucił bezsensowne budowanie boiska w wiosce gdzie już jedno jest a nie ma drużyny ,to boisko to kaprys byłej przewodniczącej która kupiła w pobliżu dwie działki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Fasolnik niezalogowany
9 grudnia 2018r. o 20:00
czas pokaże tak się pisze/wesołych świąt/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bławatkowy Orzech niezalogowany
9 grudnia 2018r. o 20:16
To sobie przesłuchajcie argumentację na sesji dla tego boiska. Nie ma dwóch boisk, jest jedno. To nowe. Lepiej się rozeznajcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.