Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protest pracowników prokuratury
10578
#RTV nieaktywny
20 grudnia 2018r. o 21:34
dla mnie mogą stać nawet całą noc .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17787
rysiekj23
20 grudnia 2018r. o 22:10
Dlaczego nie domagali się podwyżki za rządów PO teraz mają pretensję ze 8 lat nie mieli podwyżki ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Przegorzan niezalogowany
20 grudnia 2018r. o 22:26
rysiekj23 napisał(a): Dlaczego nie domagali się podwyżki za rządów PO teraz mają pretensję ze 8 lat nie mieli podwyżki ...

Przecież od 3 lat rządzą Pisdzielcy którzy się chwalą jaki to mają potężny budżet dali Policjantom ,Sądom teraz kolej na Nauczycieli i Prokuraturę za chwilę upomną się Wojskowi i Strażacy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowy Kuflik niezalogowany
20 grudnia 2018r. o 23:51
Kto ma szkołę ten ma lżej !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
21 grudnia 2018r. o 7:45
~~Sina Gailadia napisał(a):
~~Oranżowy Mieczyk napisał(a): Znakomita obsługa i bardzo miłe osoby przy wszelkich próbach załatwiania spraw w tym budynku .
Co innego sami prokuratorzy !!!! Takiej buty i arogancji od w miarę młodych osób nie spotkałem dawno .

Święta racja. Myślę, że Pan Minister Ziobro powinien wysłać prokuratorów na badania psychiatryczne, czy nadają się do sprawowania zawodu. Mam jak najgorsze o nich zdanie, a niewinny człowiek jest przez nich traktowany jakby był podludziem, a najlepiej robakiem, którego prokurator ma zabić. Ale karma do nich wróci.


Minister najpierw sam powinien przejść takie badania : ))

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
21 grudnia 2018r. o 8:39
~~Sina Gailadia napisał(a):
~~Oranżowy Mieczyk napisał(a):
Święta racja. Myślę, że Pan Minister Ziobro powinien wysłać prokuratorów na badania psychiatryczne, czy nadają się do sprawowania zawodu. Mam jak najgorsze o nich zdanie, a niewinny człowiek jest przez nich traktowany jakby był podludziem,
a najlepiej robakiem, którego prokurator ma zabić. Ale karma do nich wróci.


podczlowiekiem*

Mianownik Kto? Co?: podludzie
Dopełniacz Kogo? Czego?: Nie lubię podludzi
Celownik Komu? Czemu?: Przygladam się podludziom
Biernik Kogo? Co?: Lubię podludzi
Narzędnik Z kim? Z czym?: Rozmawiam z podludziami
Miejscownik O kim? O czym?: Rozmawiam o podludziach
Wołacz: Hej! podludzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Frezja niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 19:55
Koniec protestów, bo dzwonię do prokuratury!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Czosnaczek niezalogowany
24 grudnia 2018r. o 9:57
Pani po prawej co robi selfie ładna.
Ciekawe czy zajęta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza