Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bundeswehra rekrutuje przyjezdnych
~Miedzianoczerwona Dalia niezalogowany
31 grudnia 2018r. o 9:58
Przecież Polacy już służą w Bundeswehrze i całkiem dobrze im idzie.
Służą w eksterytorialnych fabrykach na strefach ekonomicznych w stopniach kapo i gnębią ciemny lud polski na taśmach.
Nawet wypłaty mają podobne do żołnierzy z niemieckiej armii tylko że w złotówkach.
Włocha pewnie nie przekonają bo to nie są jakieś pieniądze ze snów, Rumun może pójdzie bo z Niemcami nie graniczy więc mu łba swoi nie utną ale co zrobi taki Polak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
31 grudnia 2018r. o 10:08
z tego co mi wiadomo polskie prawo zabrania służenia w obcej armi pod grozbą kary więzienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morski Kuflik niezalogowany
31 grudnia 2018r. o 10:15
Polskie prawo jest "niepraworządne" i wolno je łamać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 grudnia 2018r. o 10:34
nie tak do końca panowie
w niektórych krajach jest to już dopuszczalne po spełnieniu jednak kilku warunków
niekiedy jest to okres zamieszkania ,niekiedy umiejętności językowe ale też niekiedy fakt odbycia służby w Polsce ...

no chyba że ponownie się coś pozmieniało ale o tym nie czytałem ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowa Cieszynianka niezalogowany
31 grudnia 2018r. o 10:55
Taka ciekawostka:
https://www.polishexpress.co.uk/brytyjski-zolnierz-urodzony-w-ghanie-domaga-sie-od-ministerstwa-obrony-uk-ps150-tys-odszkodowania-twierdzi-ze-armia-nie-uchronila-go-od-zimna?fbclid=IwAR1jyrnPciVG095JEhiimxxK9FQiO6tYdZFU3wqPLJZ8DaaR3qVKVEuIs3Y
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawobłękitna Poziomka niezalogowany
31 grudnia 2018r. o 12:37
Adi się w grobie przewraca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoczekoladowa Gailadia niezalogowany
31 grudnia 2018r. o 15:46
A ja mam w d.... Polskie prawo i to całe polskie bagno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoczekoladowa Gailadia niezalogowany
31 grudnia 2018r. o 15:46
A ja mam w d.... Polskie prawo i to całe polskie bagno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.