Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Stawka 3,8 Euro brutto na godzinę XPO

~Bladoniebieski Przetacznik niezalogowany
4 stycznia 2019r. o 10:59
Rafał to zwykły imbecyl w Pl nigdy rzecz jasna nie pracował tylko się urodził i w euro nawet wyprawkę dostał ahahaha. Kolejny bajkowicz co w de zarabia nie wiadomo ile.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13059
bajo4
4 stycznia 2019r. o 11:18
rafal napisał(a): Podobno brakuje tutaj ludzi do pracy.
Gdzie ?

Jak wjeżdża się od strony Lwówka do miasta to zachęcają mnie, żebym zamieszkał tutaj.
Po co ?

Czy naprawdę do tych wszystkich prostych prac trzeba mieć duże doświadczenie przynajmniej 5 lat i znać teraz już trzy języki angielski, niemiecki, ukraiński i najlepiej żeby twoim wujkiem był prezydent miasta ?
Żeby wegetować ?

Do wszystkich większych firm w strefie wysłałem zaniosłem swoje CV.
Byłem na kilku dziwnych rozmowach gdzie się dowiedziałem ,że mam za 'silne' CV.
Ale najczęściej było tak ,że się nie nadaję.

Aplikowałem też do bolesławieckich urzędów, albo firm ,które podlegają miastu.
Tam to wiadomo, że już wcześniej jest osoba z rodziny wybrana albo ktoś znajomy. Byłem na tych rozmowach tylko tak dla picu.

Gdzie jest ta praca ?
Dlaczego ludzie w tym mieście siedzą jak myszy pod miotłą i udają , że wszystko jest ok ?

Może jest ok ?
Może macie dobrą prac ?
Może się rozwijacie ?
Może dobrze zarabiacie ?






Widzę że kolega pierwszą wypłatę w DE dostał :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Perłowoszary Bluszczyk niezalogowany
4 stycznia 2019r. o 11:18
nie karmić trolla, zamiast płakać w internecie zróbcie coś uczciwego :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnopopielata Hortensja niezalogowany
4 stycznia 2019r. o 12:59
Przecież tylko barany i niedołęgi ppwyjeżdżały podcierac tyłki za granicą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Modrawa Cebulica niezalogowany
4 stycznia 2019r. o 13:09
widzę ze bardziej was boli ze ktoś u Niemca ma lepiej niż proponowane stawki głodowe u nas w kraju. I jak tu ma być lepiej? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowatoczerwona Robinia niezalogowany
4 stycznia 2019r. o 13:18
To nie wracaj Tu, siedź tam i przed świętami nie blokuj A4, idź do meczetu tam cię przyjmą i wysłuchają.od naszego pięknego kraju trzymaj się z daleka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnopopielata Hortensja niezalogowany
4 stycznia 2019r. o 13:52
Popieram. Siedzieć tam i nie wracać, nie blokowac A4. Rząd powinien namierzać takich buraków wypowiadających się w ten sposób o Polsce i pozbawiać ich obywatelstwa. Proste.
Jak się chce to można pracować za lepszą kasę a nie uciekać jak szczur i tam udawac kogoś kim sie nie jest a w rzeczywistości jest sie zwykłym cieniasem..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudoczerwony Sit niezalogowany
4 stycznia 2019r. o 16:04
To że a4 Sie korkuje ,jest to wina chorej polityki i pobierania opłat w ten sposób w XXI wieku!.
Powiedz mi pajacu ,gdzie w Bolesławcu zarobie 7tyś zł netto za 8godzin pracy dziennie,bez sobót i legalnie, bez kasy pod stolem.
Powiedz gdzie to wrócę do Bolesławca.
Jesteś prymitywem mówiąc ze wszyscy co wyjechali to tylko dupy podcieraja.
Za twoje wypowiedzi powinieneś dostać w pysk!
Podaj cwaniaku ,gdzie mozna kasę robić w Bolesławcu,jak masz odrobine honoru!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.