Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
27 Finał WOŚP w Bolesławcu
2900
#falco nieaktywny
6 stycznia 2019r. o 18:46
a ja jutro po pracy jadę do sztabu zostawić fanty na być może licytację ...
zostawię coś co może ucieszyć kibiców gry w ''gałę''
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
6 stycznia 2019r. o 19:30
falco napisał(a): a ja jutro po pracy jadę do sztabu zostawić fanty na być może licytację ...
zostawię coś co może ucieszyć kibiców gry w ''gałę''
:)

no i fajnie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
6 stycznia 2019r. o 19:31
DP napisał(a):
i co z tego?
pomyśl, dlaczego taka masa ludzi mimo to Owsiaka słucha?

Bo jest w zdecydowanej większości nieświadoma...
Facet ma za nic polecenie sądu, cała jego rodzinka żyje jak pączki w maśle z WOŚP oraz powiązanych z nią Złotych Melonów, Mrówek Całych, Jasnych Spraw..., ale w przekazie medialnym to dzięki temu "filantropowi" funkcjonuje cała służba zdrowia...

DP napisał(a):
Jeśli oglądałeś bajkę i znalazłeś słowa klucze to zrozumiesz.

Wyrosłem już z bajek ;) to raz, a dwa nie chce mi się oglądać bajki i wyłapywać ukrytych (według Ciebie) słów-kluczy... Tym bardziej, że mam świadomość jak jesteśmy stale manipulowani (z WOŚP włącznie)...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Ambrowiec niezalogowany
6 stycznia 2019r. o 19:32
Prowadząc działalność gospodarczą wpłacam 3000 zł (trzy tysiące zł) rocznie do NFZ. I nikt się nawet nie zapyta czy mnie na to stać. A taki gostek będzie mi mówił że jak mu dam 5 zł to uratuję służbę zdrowia.
Wpłacajcie naiwniacy! Złoty melon i mrówka cała czeka na wasza kasę.
Zidiocenie społeczeństwa sięga zenitu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
6 stycznia 2019r. o 19:40
qwax_ napisał(a):
DP napisał(a):
i co z tego?
pomyśl, dlaczego taka masa ludzi mimo to Owsiaka słucha?

Bo jest w zdecydowanej większości nieświadoma...
Facet ma za nic polecenie sądu, cała jego rodzinka żyje jak pączki w maśle z WOŚP oraz powiązanych z nią Złotych Melonów, Mrówek Całych, Jasnych Spraw..., ale w przekazie medialnym to dzięki temu "filantropowi" funkcjonuje cała służba zdrowia...

DP napisał(a):
Jeśli oglądałeś bajkę i znalazłeś słowa klucze to zrozumiesz.

Wyrosłem już z bajek ;) to raz, a dwa nie chce mi się oglądać bajki i wyłapywać ukrytych (według Ciebie) słów-kluczy... Tym bardziej, że mam świadomość jak jesteśmy stale manipulowani (z WOŚP włącznie)...


szkoda że Ci się nie chce
bo widzisz, ja nie myślę o sobie, tylko o tych co po mnie będą.
Jeśli masz dzieci....wnuki....to pomyśl o nich.
Jeśli ich nie masz to tak, rzeczywiście chcieć Ci się nie musi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 stycznia 2019r. o 19:57
zapytam inaczej ...
jest sens istnienia Caritasu?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 stycznia 2019r. o 20:29
~~Jasnolawendowy Ambrowiec napisał(a): Prowadząc działalność gospodarczą wpłacam 3000 zł (trzy tysiące zł) rocznie do NFZ. I nikt się nawet nie zapyta czy mnie na to stać. A taki gostek będzie mi mówił że jak mu dam 5 zł to uratuję służbę zdrowia.
Wpłacajcie naiwniacy! Złoty melon i mrówka cała czeka na wasza kasę.
Zidiocenie społeczeństwa sięga zenitu.


Dokładnie Ambrowiec :) To już jest zenit. Ale nie ma to , jak działalność charytatywna uprawiana przez łżeszelitę :D Gdyby Jurek nie zorganizował tej całej hucpy to starsze Panie nie wiedziały by czym jest altruizm. Moim skromnym zdaniem WOŚP tym różni się od metody na " wnuczka " , że ma większy rozmach w majestacie prawa :D

Cała Polska , altruistycznie daje się kiwać esbekom , lub potomkom i tylko Matka Kurka ze Złotoryi , niedaleko stąd , wygrał proces mówiąc prawdę o melonach ...

... ale Starsze Panie wolą dać pięć złotych , żeby własne sumienie uspokoić i serduszko nosić na klacie jak matkę boską . Był taki jeden , co Herodiatę w klapie nosił , ale się zreflektował i włożył koszulkę z KÓŃSTYTÓCIOM :D Do dzisiaj ma wielu stronników i obaj panowie z tej samej esbeckiej stajni :D

... Dobry wieczór Państwu :) Co słychać w nowym roku ? :)

Pytam , bo mi się komputerek zepsuł i tydzień ... przeżyłem bez neta , ale ponieważ wiem , czym jest propaganda , to piątki na chore dzieci nie dam.

Jurek i Wy ze sztabu , wiecie co znaczy gest Kozakiewicza ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwony Rozmaryn niezalogowany
6 stycznia 2019r. o 21:09
Wolę dać księdzu na kolędę i na caritas. A proszę bardzo, róbta co chceta, ale nie za moją kasę !! Na co idą pieniądze Orkiestry Owsiaka? Caritas przeznaczał na pomoc potrzebującym 99 proc. wpływów. Czy WOŚP zaledwie 54 proc.?Ogółem Caritas Polska zebrało 441.581.695,94 zł. Na pomoc potrzebującym przeznaczył zaś 435.799.984,43 zł, czyli prawie 99 proc. wpływów. Dane na podstawie oficjalnego sprawozdania WOŚP za 2009 rok: Zbiórka - 54.506.270,77 zł, z czego na pomoc opisaną w statucie fundacji przeznaczono 28.993.580,43 zł. Na działalność dobroczynną przeznaczono więc niecałe 54 proc. a gdzie jest reszta?

https://wpolityce.pl/polityka/182943-na-co-ida-pieniadze-orkiestry-owsiaka-caritas-przeznaczal-na-pomoc-potrzebujacym-99-proc-wplywow-czy-wosp-zaledwie-54-proc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza