Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nauczyciel podejrzany o molestowanie
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
17 stycznia 2019r. o 9:11
Wręcz przeciwnie - bezmyślne odtwarzanie popłuczyn po lewackich mediach - bez najmniejszej własnej refleksji, jakiejś głębszej myśli.
Do tego pisane sieczką równoważników zdań bez ortografii, interpunkcji z niekończącymi się błędami stylistycznymi. I nie mam na myśli literówek, które mogą się zdarzyć każdemu!
I dyskusja sprowadzana do ciągle powtarzanego "poczytaj sobie, że ja mam rację".
A nade wszystko nie odnoszenie się do tez dyskutantów, nie odpowiadanie na pytania, za to mnożenie kolejnych wątków i pytań nie mających najmniejszego związku z wątkiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielona Kokoryczka niezalogowany
17 stycznia 2019r. o 16:04
Długo nad postem myślałeś?

Dwie czy trzy godziny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 stycznia 2019r. o 17:23
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a):
I dyskusja sprowadzana do ciągle powtarzanego "poczytaj sobie, że ja mam rację".


Hehe, dokładnie. Żeby chociaż jakąś książkę polecił.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowy Wrotycz niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 17:26
Widziałam!
Taki sam problem jest poruszony
.Można tak łatwo zniszczyć komuś opinię, życie.
Pozwólmy oczyścić się z zarzutów oskarżonemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszara Pernecja niezalogowany
20 stycznia 2019r. o 13:44
to dobre a taki był,, religijny' .To na pewno nie może tyczyć tego Pana , skąd my to wszystko znamy ... Typowe .Współczuję tylko żonie i dzieciom .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszara Pernecja niezalogowany
20 stycznia 2019r. o 13:44
to dobre a taki był,, religijny' .To na pewno nie może tyczyć tego Pana , skąd my to wszystko znamy ... Typowe .Współczuję tylko żonie i dzieciom .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszara Pernecja niezalogowany
20 stycznia 2019r. o 13:48
~~Brunatnożółta Lilia napisał(a): Znam pana profesora od ponad 20 lat, dobry, cierpliwy, wierzący człowiek. Wychowawca, nauczyciel z powołania, pasjonat. CUDOWNY CZŁOWIEK. Podejrzanie o molestowanie nie może dotyczyć tego pana. Ponad 20 lat temu był wychowawcą w mojej szkole podstawowej. Tysiące godzin poświęcił zbuntowanej młodzieży i nigdy żadnym słowem ani gestem nie przekroczył granicy dobrych obyczajów, a był wtedy dużo młodszy a dziewczęta równie ładne jak dziś. Wszyscy, którzy go znali, albo mieli kontakt na lekcjach, niech zaświadczą że podejrzenie jest niesłuszne, to na pewno jest mu teraz potrzebne.



to dobre a taki był,, wierzący'' .To na pewno nie może tyczyć tego Pana , skąd my to wszystko znamy ... Typowe . Współczuję tylko żonie i dzieciom .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Liliowiec niezalogowany
20 stycznia 2019r. o 19:45
Prawda sama się obroni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza