Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec pożegna prezydenta Gdańska
2900
#falco nieaktywny
18 stycznia 2019r. o 23:34
~~Konopna Języczka napisał(a): Falco nie oglądam mediów w Polsce.Ale wiem,że oszołom zabrał życie człowiekowi,aby przez chwilę triumfować na scenie głosząc własne tezy,które nie mają pokrycia w rzeczywistości.Zginął prezydent miasta.ale człowiek ten był również a może nawet przede wszystkim mężem i ojcem.Tej straty nie da się odrobić.


ja oglądam :)
nie twierdzę że wszystkie ale oglądam ...piszesz ''oszołom'' a a nie wiem co myśleć o nim dlatego nazywam go po prostu mordercą ...
moim zdaniem nie jest ''psychiczny'' bo ten mord był zaplanowany z rozmysłem ,przygotowywany i dokonany jak to się nazywa z ''zimną krwią''
zastanawia mnie jednak to co o nim piszą właśnie media i co o nim mówią niedawni znajomi z celi ...
co mam myśleć o braku reakcji Policji na zgłoszenia jego matki ?
powtarza się tu utarty od lat w Polsce schemat -musi dojść do tragedii by nagle ruszyły pewne ''tryby'' tzw. ''sprawiedliwości''
tak było i z ostatnim przypadkiem śmierci tych dziewczynek ...
nagle ruszyły kontrole i nagle okazało się nie ma dla takich ''firm'' odpowiednich przepisów ...
takie przypadki można tu mnożyć ...
a wiadomość z dzisiaj?...z jednej strony początkowe zaprzeczenia o istnieniu biletu lotniczego a kilka godzin pózniej sam Ziobro potwierdza że istnieje ...
tu zadałem sobie kolejne pytanie -facet wychodzi z ''pudła '' i zamiast cieszyć się wolnością leci sobie do Wawy robiąc jakieś rozeznanie?
to wszystko jakoś nie bardzo mi pasuje ...;)
ale jedno jest nad wyraz wymowne-facet wbiega na scenę i morduje człowieka...
co wykrzykuje?...coś o ''winie'' PO
widzisz w tym jakiś sens?

prezydenta miasta można zastąpić ..męża i ojca już nie ...
czytałem tu dzisiaj wiele komentarzy o Panu Adamowiczu ale tylko Ty wspomniałaś że był nie tylko prezydentem ...

znasz słowa ''śpieszmy się kochać ludzi ...'' ?
wiem że Ty znasz :)
ilu z forumowiczów tak biegłych w obrażaniu Pana Adamowicza je zna? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszara Kalia niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 0:17
Rzymskie przysłowie mówi: uczynił ten, co ma korzyść!
Używający rozumu wiedzą dobrze kto zyskał korzyść!
Durnie dowiedzą się z TVN
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowa Męczennica niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 6:10
Nie podoba się, to nie idźcie. Nikt nie zmusza. Zginął człowiek a ostatnie jego słowa były wyznaniem miłości do ludzi. ..Więc zachowujcie się jak ludzie i przynajmniej uszanujcie ból rodziny. A swoją drogą daj Boże takiego prezydenta każdemu miastu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasna Dąbrówka niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 6:37
ty szanujesz?a rodzina prosiła aby nie wykorzystywać tej śmierci politycznie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarna Calibrachoa niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 7:40
"Bolesławiec pożegna prezydenta Gdańska"

chciałem wyrazić dezaprobatę dla tak zapisanego tytułu, bo cóż ma wspólnego garstka dziwny czlowiek ów czerpiących swoje programy z TV z Bolesławcem?

proszę nie podłączać pod te maskaradę myślących ludzi, dla których jarmułkowy bandyta, promujący LGBTQ+, imigrantów, zamieszany w afery korupcyjne i fingujący własną śmierć celebryta, wart jest akurat tyle, na ile lat można go za jego zbrodnie skazać.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalinowykardynalska Kolendra niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 7:49
Ciekawe ile tych swoich ziemskich bogactw wziął ze sobą.Jednak istnieje sprawiedliwość,BOSKA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarna Calibrachoa niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 7:50
nie życzę sobie po prostu, bo czuję się Bolesławianinem, żeby wrzucać mnie do jednego wora z dziwnymi człowiekami, którzy jak stado owiec dają się wodzić manipulatorom różnej maści.

jestem częścią Bolesławca i takich ludzi jak ja, jest więcej, którzy nie solidaryzują się z dziwnymi człowiekami nazywanymi :Bolesławiec pożegna prezydenta Gdańska.

posługiwanie się szyldem naszego miasta jest dopuszczalne jedynie, kiedy chodzi o interes jego mieszkańców, a wykluczone w przypadku składania niezasłużonego hołdu bandytom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
19 stycznia 2019r. o 8:05
~~Kalinowykardynalska Kolendra napisał(a): Ciekawe ile tych swoich ziemskich bogactw wziął ze sobą.Jednak istnieje sprawiedliwość,BOSKA.

BOSEK nic wspólnego z tym nie ma;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.