Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec pożegna prezydenta Gdańska
~~Piernikowy Styrakowiec niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 8:16
~~Srebrzystoczarna Calibrachoa napisał(a): "Bolesławiec pożegna prezydenta Gdańska"

chciałem wyrazić dezaprobatę dla tak zapisanego tytułu, bo cóż ma wspólnego garstka dziwny czlowiek ów czerpiących swoje programy z TV z Bolesławcem?

proszę nie podłączać pod te maskaradę myślących ludzi, dla których jarmułkowy bandyta, promujący LGBTQ+, imigrantów, zamieszany w afery korupcyjne i fingujący własną śmierć celebryta, wart jest akurat tyle, na ile lat można go za jego zbrodnie skazać.


Piszesz totalne bzdury. Propaganda cię zjadła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 stycznia 2019r. o 8:20
~~Srebrzystoczarna Calibrachoa napisał(a): nie życzę sobie po prostu, bo czuję się Bolesławianinem, żeby wrzucać mnie do jednego wora z dziwnymi człowiekami, którzy jak stado owiec dają się wodzić manipulatorom różnej maści.



ciekawe...
a ja nie życzę sobie by pod ''aktami zgonu'' ktoś pisał

''organ wydający- Naród Polski''

bo tak jak ty jesteś bolesławianinem tak ja jestem częścią tego narodu ...

co ty na to?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasty Szarłat niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 8:59
Panie (Pani) Falco, a rozróżnia Pan (Pani) autorów tych kontrowersyjnych zapisów? Z jednej strony organizacja uzurpująca sobie prawo do wypowiadania się w imieniu całego Narodu, a z drugiej lokalny portal informacyjny. Jak już to tytuł publikacji powinien brzmieć "Bolesławianie chętni do publicznego pożegnania zmarłego Prezydenta Gdańska, będą to mogli zrobić w Rynku". A swoją drogą, to jak jest z bezpieczeństwem takiej imprezy? Jej organizatorem - jak wynika z publikacji - jest Urząd Miasta, a co będzie gdy i u nas pojawi się wśród zebranych szaleniec nie zgadzający się z kultem Pana Adamowicza? Ciekawi mnie czy będzie ochrona, kto skontroluje osoby wchodzące do Rynku? Paranoiczne pytania? Być może, tylko, że to to się dzieje w Polsce wokół zgonu Pana Adamowicza już jest paranoją. Polityczną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Dalia niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 9:19
Żegnajcie bo mam już dość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 stycznia 2019r. o 9:23
~~Brunatnoceglasty Szarłat napisał(a): Panie (Pani) Falco, a rozróżnia Pan (Pani) autorów tych kontrowersyjnych zapisów? Z jednej strony organizacja uzurpująca sobie prawo do wypowiadania się w imieniu całego Narodu, a z drugiej lokalny portal informacyjny. Jak już to tytuł publikacji powinien brzmieć "Bolesławianie chętni do publicznego pożegnania zmarłego Prezydenta Gdańska, będą to mogli zrobić w Rynku". A swoją drogą, to jak jest z bezpieczeństwem takiej imprezy? Jej organizatorem - jak wynika z publikacji - jest Urząd Miasta, a co będzie gdy i u nas pojawi się wśród zebranych szaleniec nie zgadzający się z kultem Pana Adamowicza? Ciekawi mnie czy będzie ochrona, kto skontroluje osoby wchodzące do Rynku? Paranoiczne pytania? Być może, tylko, że to to się dzieje w Polsce wokół zgonu Pana Adamowicza już jest paranoją. Polityczną.


jestem facetem ;)
rozróżniam ...tyle że te ''akty zgonu'' MW opublikowało w sieci (szeroko pojętej ) a to co dotyczy Bolesławca i info jakie administracja forum zamieściła to sprawa typowo lokalna ...

co do tytułu- jaki on by nie był to kwestia wyboru każdego z bolesławian -indywidualna :)portal nikomu nic nie narzuca ...
pomyślmy....Gdańsk żegna Prezydenta Poznań solidarny z Gdańskiem
czy wszyscy z tych miast są jednomyślni ?
to raczej zwykły ''skrót myślowy''

jeśli organizatorem tego spotkania jest UM to więcej niż pewne jest to że zostało to zgłoszone Policji i co ciekawe ,myślę że będzie ona tam obecna ...
czy będzie ''ochrona''? a jak to sobie wyobrażasz? bramki?...wykrywacze metalu?
a jak wykryć kamienie ,butelki? to częsta ''broń'' wszelkiej maści ''zadymiarzy''
czy ze strachu przed nimi mamy pozostać w domu? im właśnie o to chodzi ...

nie uważam tego co w ostatnich dniach dzieje się wokół zamordowanego Pana Adamowicza za przejaw ''kultu'' ale to odrębna sprawa...
czy to jest ''paranoją''?
uważam że nie ...to pokazanie wszystkim do czego prowadzi polityczna nienawiść ...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
19 stycznia 2019r. o 10:58
~~Brunatnoceglasty Szarłat napisał(a): Jak już to tytuł publikacji powinien brzmieć "Bolesławianie chętni do publicznego pożegnania zmarłego Prezydenta Gdańska, będą to mogli zrobić w Rynku".


Na szczęście o tytułach i treści publikacji nie decyduje anonimowy użytkownik forum.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalinowykardynalska Kolendra niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 11:00
POLSKA TO DZIWNA KRAJ.Jak łatwo z krętacza i złodzieja zrobić bohatera narodowego,poprawność polityczna.Dlaczego nikt nie upomina się o górników z Wujka , Lubina,gdzie sprawiedliwość dziejowa?Wdowy i dzieci tych BOHATERÓW żyją dziś w biedzie.Rodzina Adamowicza jest zabezpieczona po ente pokolenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Ubiorek niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 11:03
~~Kalinowykardynalska Kolendra napisał(a): POLSKA TO DZIWNA KRAJ.Jak łatwo z krętacza i złodzieja zrobić bohatera narodowego,poprawność polityczna.Dlaczego nikt nie upomina się o górników z Wujka , Lubina,gdzie sprawiedliwość dziejowa?Wdowy i dzieci tych BOHATERÓW żyją dziś w biedzie.Rodzina Adamowicza jest zabezpieczona po ente pokolenie.


Aleś ty głupi, propaganda Cię zjadła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza