Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzeba skończyć z nienawiścią
~Ciemnofioletowy Mak niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 22:29
Prawdziwe slowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawa Żurawina niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 22:40
facklo mówco nienawiści dotarło?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy Kopytnik niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 22:46
W poniedziałek wszystko wróci do normy, Naparzanka w społeczeństwie i szczucie jednych na drugich było, jest i będzie. Już media i politycy się o to postarają!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Ambrowiec niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 22:53
Jedyna prawda u marczewskich.
Hejter to taki co ma inne zdanie niż marczewscy.
Hejt - nie zgadzanie się z opinią marczewskich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
19 stycznia 2019r. o 22:59
Drążycie temat, to się wypowiem bo ręce już opadają. PO wyparło się Adamowicza, dla PISu był synonimem "złodziejstwa". Dzisiaj Schetyna czuje się głównym poszkodowanym i spadkobiercą "dziedzictwa P.Adamowicza", a PISowcy ogłaszają żałobę narodową i wysyłają najważniejszych polityków na pogrzeb.

Wy nie walczycie z mową nienawiści... Wy promujecie hipokryzję.

Tej strasznej zbrodni dokonał WARIAT, który ma problemy sam ze sobą i najwyraźniej z resztą świata.

Gdyby ta banda hipokrytów, która zjechała się na pogrzeb, miała odrobinę godności, to po słowach dominikanina wstaliby i wyszli. Ale siedzieli... i pewnie obmyślali plan, co dalej z tym zrobić i jak to wykorzystać.

Jedynym szczerym akcentem był tam dla mnie tłum Gdańszczan.

pozdrawiam. Spokojnej nocy


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Styrakowiec niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 23:03
do PIS-PO-PRL, nawet ten zamach Cię nic nie nauczył. Szkoda. Zmień się, bądź dobry i obiektywny. Trzymam za Ciebie kciuki. Dasz radę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
19 stycznia 2019r. o 23:06
a co? zły jestem?
co źle napisałem?
same kłamstwa pewnie ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Styrakowiec niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 23:11
PIS-PO-PRL napisał(a): a co? zły jestem?
co źle napisałem?
same kłamstwa pewnie ;)


Ubliżasz ludziom nazywając ich bandą hipokrytów. Po co to robisz? Bądź dobry, myśl pozytywnie. Trzymam za Ciebie kciuki. Postanów, że się poprawisz. Ja Cię rozumiem. Skończ z nienawiścią. Dasz radę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.