Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Monitoring czy inwigilacja?
~Złotoruda Rudbekia niezalogowany
30 stycznia 2019r. o 14:34
Jak ktoś nie chce być inwigilowany i monitorowany niech się przetransportuje niemonitorowanym pociągiem na niemonitorowane lotnisko gdzie niemonitorowanym samolotem przemiesci się na niemonitorowaną wyspę z miastem, które jest światowym bogactwem złota. A więc jestem za tym żeby zabierać te monitoringi:D Już żadnemu złodziejowi nic się nie stanie jeśli ktoś kradzież na własne oczy zauważy, bo jak zauważy to może okazać się w oczach prokuratury nie jest wiarygodna albo kłamie.
Innym tematem jest powstawanie płotów na osiedlach, to akurat dla mnie dziwne, bo gdzie jak gdzie ale taka inwestycja poprostu się nie zwraca że względu na to, że występują sporadyczne przypadki żeby komuś zepsuto mienie. A myślę że jak ktoś będzie chciał to zrobić, to i 1,5m płotek z cienkich drutów go nie powstrzyma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglasta Funkia niezalogowany
30 stycznia 2019r. o 15:18
Ja jestem za monitoringiem. Mieszkam w klatce w której non stop dochodzi do dewastacji wspólnego mienia, zawalania klatki gratami. Klatka schodowa jest bez przerwy zaśmiecana. Sprzatanie i naprawy odbywaja się za każdym razem na koszt wszystkich mieszkańców, bo nie można niczego udowodnić. Pewnie sa różne bloki i kamienice i różni mieszkańcy i monitoring nie zawsze jest potrzebny, ale w niektórych przypadkach jest niezbędny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Fuksja niezalogowany
30 stycznia 2019r. o 16:14
Na ten artykuł nikt nie czekał i te wywody Pana . My mieszkańcy czekamy na artykuł co do powiedzenia na swoją obronę ma TBS .!!!! tak, tak tak a już się próbuje z ludzi głupków zrobić.Gdzie tłumaczenia TBS. Nie słyszałem ,żeby na Bankowej dom się zawalił.Już tu pachnie stronniczoscią i żeby wygasić konflikt.Nie damy się!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Milin niezalogowany
30 stycznia 2019r. o 17:34
Ten monitoring został zamontowany (uchwała większościowa wspólnoty).
Dlatego nie podoba mi się decyzja sądu.Tym sposobem będzie można zaskarżyć każdą uchwałę.Co do monitoringu proponowałbym zająć się tymin kamerami które zostały zainstalowane przez miasto beż żadnych konsultacji a nawet wbrew woli większości.
W tym jest problem a nie jakaś kamera w jednej wspólnocie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobiały Rokitnik niezalogowany
30 stycznia 2019r. o 19:27
Dziennikarstwo to dopiero jest inwigilacja,wsadzanie nosa w cudze sprawy.Oszczędź pan sobie wstydu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Kokorycz niezalogowany
30 stycznia 2019r. o 19:35
~Szarobiały Rokitnik napisał(a): Dziennikarstwo to dopiero jest inwigilacja,wsadzanie nosa w cudze sprawy.Oszczędź pan sobie wstydu!


Co ty gadasz, przecież do redaktorów przyszliście a nie oni do Was.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Kokorycz niezalogowany
30 stycznia 2019r. o 20:00
Proponuję ze zrozumieniem przeczytać ten felieton. Tu przecież nie chodzi o konkretny monitoring tylko o to, że co raz bardziej poprzez kamery zabierają mam prywatność i normalne życie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobiały Rokitnik niezalogowany
30 stycznia 2019r. o 20:20
Jak może być normalnie skoro są wśród nas tacy nienormalni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza