Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bez zbędnej polityki dla Bolesławca
~~Żółtawobrunatny Wielosił 5 lutego 2019r. o 23:18
Nic z tego wywiadu dla nas nie wynika...Decyzję o bonifikacie podejmie Roman.Decyzję o wicestaroście podejmie Roman.Decyzję o odśnieżaniu dróg powiatowych podejmie Roman. Koniec i kropka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka 6 lutego 2019r. o 8:32
W końcu jakaś opozycja. Myślę, że z Impulsem Miasta powinni właśnie tak działać i przedstawiać rozmaite propozycje. Roman ma twardy orzech do zgryzienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Ubiorek 6 lutego 2019r. o 9:01
Dopóki nie zmienicie wicestarosty to nic z tego nie będzie. Nie można tolerować takich postaw, które tak bardzo popsuły wizerunek PiS w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Dalia 6 lutego 2019r. o 10:30
Gołym okiem widać, że ludzie z tendencjami do chamstwa i hejtu nieco uspokoili się po wydarzeniach po śmierci Prezydenta Adamowicza. W sieci nie jesteśmy anonimowi i nareszcie ludzie to rozumieją.
Pochwalam takie działania Rządu i od dawna o tym niejednokrotnie pisałem. Koniec z mową nienawiści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka 6 lutego 2019r. o 10:36
Oczywiście, ludzie widzą że np. taki Pan Szymon to normalny gość, taki jak my i do tego chce pomóc. A my karmieni jesteśmy tą papką z telewizji która nas na siebie szczuje robią demony czy to z PiS czy PO. Jak już pozna się człowieka i zobaczy że jest normalny i życzliwy to wtedy się zmienia myślenie. To pozytywny objaw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Amarantowa Kalia 6 lutego 2019r. o 12:49
Nareszcie konkretne działanie i w końcu jakiś konkretny projekt. Będzie ciekawie na najbliższej sesji. Ciekawe, co na to ratusz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowoczerwona Skimia 6 lutego 2019r. o 13:06
Widzisz Roman? Patrz i się ucz jakie projekty można składać dla po pierwsze mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Przebiśnieg 22 marca 2019r. o 16:48
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w WEBER HYDRAULIK!