Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Były premier Jan Olszewski nie żyje
2900
#falco nieaktywny
18 lutego 2019r. o 18:31
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a):
~~Bananowa Aukuba napisał(a):
M21W2 napisał(a): Skoro wszystko jest cacy do dlaczego Bananowa Aukuba nie sypia i z powodu permanentnej s. raczki chodzi w pampersie ?

Lucek ładna pogoda ,zabierz prawnuczki na kłady albo na konie . politykę zostaw mądrzejszym od siebie ,takim jak np. ja ,falco , fobiak i reszta.


Wymieniłeś akurat 3 najgłupszych :D


gdyby miał wymieniać trzech najgłupszych to ta trójka byłaby inna ale ty byłbyś jej niekwestionowanym liderem :]


Dopisane 18.02.2019r. o godz. 18:31:

M21W2 napisał(a): Falco , tylu bzdur o Komitecie Obrony Robotników to nawet komunistyczni propagandziści nie napisali . Pisząc że cytuję :-( KOR to tzw. trick sowiecki bo założone przy pomocy KGB i ''bezpiekę '' innych satelitów ZSRR ) - udowadniasz jak jesteś niewiarygodny , sam to wymyśliłeś ?, nigdzie takich bredni nie spotkałem


uważasz to za bzdury?...teraz kiedy troszkę czasu minęło i kiedy zaczęto o pewnych sprawach pisać wychodzą na światło dzienne nie tylko zasług ale też ciemne sprawki ...
KOR, i ich ''matka -spółka KSS KOR kiepsko wypada w pełnej ocenie działalności ...
kiedy popatrzy się na szerzące się w tych komitetach antypolskie postawy i późniejsze ich zachowania polityczne można się zasępić ...;)
potrafisz coś o nich napisać? odpowiedz ilu z jej liderów brało udział w .okrągłym stole. po stronie zdrady interesów narodu polskiego.

to że Moczulskiemu nic do te pory nic nie udowodniono nie zmienia faktu że wątpliwości są i pozostaną...

wiesz coś ''kombatancie '' o programie 44? ;)
podpowiem ci byś nie błądził jak ślepy we mgle po ''internetach'' :] były tam zapisane propozycje reform jakie Moczulski i jego koledzy chcieli wprowadzić do USTROJU PRL (niech to co ci podkreśliłem wielkimi literami też ci coś podpowie;) )

na koniec tego wywodu który i tak do ciebie nie trafi zapytam---o ile dobrze pamiętam w 77 Moczulski rozprowadza coś co on sam nazwał Memoriałem (wiesz cos o tym ? )

i teraz coś na okrasę ...77 rok to jeszcze czas kiedy działa SB ...DLACZEGO WIĘC NIE MIAŁ TRUDNOŚCI Z ROZPROWADZANIEM TEGO DZIEŁA?
ba ...po cichu było to akceptowane więc co?...czyżby zadziałał ówczesny ''parasol ochronny '' nad ''towarzyszem broni''?

niestety dla ciebie ...KOR to wg. nie mnie a historyków ''ostoja'' obcych agentur o których coraz częściej piszą ...
tyle że ty ograniczasz się do przekazów ''s'' Dudy bo tak ci wygodnie ...;)




"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Kielichowiec niezalogowany
18 lutego 2019r. o 20:01
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a):
~~Bananowa Aukuba napisał(a):
M21W2 napisał(a): Skoro wszystko jest cacy do dlaczego Bananowa Aukuba nie sypia i z powodu permanentnej s. raczki chodzi w pampersie ?

Lucek ładna pogoda ,zabierz prawnuczki na kłady albo na konie . politykę zostaw mądrzejszym od siebie ,takim jak np. ja ,falco , fobiak i reszta.


Wymieniłeś akurat 3 najgłupszych :D


czyżbyś się zaliczał do tych mundrych inaczej

wolę ich niż twoje bzdety ,ale to mój WYBÓR
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 lutego 2019r. o 12:23
Falco , aby nasza wymiana zdań miała sens powinieneś podchodzić do opozycji niepodległościowej i Solidarności tak jak to robią historycy . Historycy opisują Solidarność i całą opozycję antykomunistyczną dzieląc na dwa okresy - do 1989 i po obradach okrągłego stołu . Jeżeli piszesz o ciemnych sprawkach KOR to je wymień . KSS KOR to żadna matka KOR-u , już to opisałem w poprzednim poście - czytaj z uwagą - zadajesz pytanie - ( ilu ich uczestniczyło przy obradach okrągłego stołu ) - też już o tym pisałem że stanowili większość w tzw. grupie Solidarnościowo - opozycyjnej oceniając wypowiedź Jana Olszewskiego że on jako jedyny z opozycji nie założył znaczka Solidarności . Tak ja jak i Ty sięgamy do informacji z internetu , ja np. sprawdzam daty , nazwiska ja napisałem z pamięci że Moczulski dążył do pokojowego obalenia władzy PRL , Ty - fenomen operujesz cyferkami i piszesz - o ile pamiętam . O biuletynach napiszę tak , - wielu członków mojej rodziny mieszkało i mieszka w Warszawie , pod koniec lat 1970 sytuacja polityczna była mocno napięta jednym z tych co kolportował memoriały odezwy do narodu Moczulskiego był student chłopak mojej kuzynki - ( obecnie mąż ) - kiedy tylko ich odwiedzałem ich rodzice zawsze się martwili tym że jego i kuzynkę może bezpieka namierzyć i aresztować . Takich studentów było bardzo wielu i nie tylko studentów ale i zwykłych ludzi . Kto to po cichu twoim zdaniem akceptował - bezpieka która go zatrzymywała , inwigilowała kilkakrotnie przebywał w więzieniu bez wyroków . W stanie wojennym osądzony i skazany na kilka lat więzienia . Falco Ty jak już wcześnie napisałem piszesz jak propagandzista komunistyczne ja jako obserwator i uczestnik wielu wydarzeń . Co do agentów bezpieki wszyscy interesujący się choć trochę polityką wiedzą że bezpieka to była najważniejsza i bardzo dobrze wyszkolona w Moskwie agenda rządowa PRL przenikali do wszystkich organizacji z PZPR włącznie , wszędzie wyszukiwali i szkolili swoich TW . Podczas obrad w Radomiu trzech ich TW z Solidarności podjęło się nagrywania na wypadek jakby ich sprzęt został wykryty założony w trzech największych salach gdzie spodziewali się że odbędą się obrady , obrady odbyły się w sali innej , jeden TW nie nagrywał dwaj pozostali wykonali zadanie zlecone przez bezpiekę za co zostali sowicie wynagrodzeni . W 1992 r. podczas próby dokonania lustracji dziennikarze zadawali przedstawicielom wielu partii pytanie czy na liście są ich członkowie , wypowiedzi były wymijające , jedynie Jarosław Kaczyński odpowiedział że na liście nie ma członków jego partii PC , co było zgodne z prawdą w pozostałych było po kilku . Według propagandy komunistycznej cała Solidarność i opozycja to była agentura zachodu i USA opłacana w dolarach , kiedyś oglądałem na youtube filmik z konferencji Urbana który mówił to co Ty napisałeś , pewnie Ty też to widziałeś stąd Twoja wiedza .


Dopisane 19.02.2019r. o godz. 12:12:

&t=1s


Dopisane 19.02.2019r. o godz. 12:21:

Nie wiem dlaczego ale w zdecydowanej większości filmiki które chcę pokazać kończą się tą samą informacją - błąd itd . To samo było z Nocną zmianą którą po chwili wrzucił Jooano, Ten z konferencji Urbana także - Tytuł to - Jerzy Urban o Solidarności .


Dopisane 19.02.2019r. o godz. 12:23:

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 lutego 2019r. o 16:41
M21W2 napisał(a): Jeżeli piszesz o ciemnych sprawkach KOR to je wymień . KSS KOR to żadna matka KOR-u

nie ?...a co nazywano''różoym salonem''?...skąd ta nazwa? ;)

piszesz że sięgamy do internetu/..częściowa prawda ale podkreślam -częściowa...
wiesz coś o ''zeszytach paryskich''?

więc nie pisz mi tu o ;;martyrologii'' własnej rodziny ,bliższych i dalszych jej członków tylko pisz o faktach historycznych i udokumentowanych ...

co mnie kurna obchodzi twój zięć ? :]

ja piszę jak propagandzista komunistyczny?
a ty jak kto?...pisz prawdę o solidaruchach ...pisz prawdę o Andrzejewskim czy Kuroniu ...a takich jak oni było wśród was och colery i jeszcze trochę ...
Modzelewski?...kolejny ''goguś '' :]
pisz prawdę o nich a nie tu chcesz ogłupiać ludzi ...


'' kiedyś oglądałem na youtube filmik z konferencji Urbana który mówił to co Ty napisałeś , pewnie Ty też to widziałeś stąd Twoja wiedza ''

stąd moja wiedza?...a twoja skąd bo widzę że z wybranych stronach internetowych odpowiednio ''przefiltrowanych ''

prawie każdego z twoich idoli ''s'' można obalić ...legendy o ich ''walce'' i ''ideach'' często są właśnie tylko legendami a to że nie mieli ''czystych rąk'' i często brataki się z ''esbekami'' to nie moje wymysły tylko fakty ...

czy jednym z twoich idoli jest Kuroń?
proste pytanie ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatna Języczka niezalogowany
19 lutego 2019r. o 21:35
tpy nieuku naucz sie wreszcie cytować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lutego 2019r. o 11:25
Falco za taką dyskusję to Ci serdecznie podziękuję , nic faktów , na pytanie odpowiedź pytaniem jednym słowem - SŁOWOTOK -- ( Słowotok to zaburzenie komunikacji polegające na chaotycznej, bezładnej, szybkiej mowie, "wyrzucaniu" z siebie potoku słów, czyli wypowiadania dużej ilości słów w przyspieszonym tempie. Wypowiedź w słowotoku ma słabo zarysowany sens lub w ogóle pozbawiona jest sensu. Charakteryzowana jest jako bezładna, niespójna . ) - Zadałeś pytania otrzymałeś odpowiedź według mojej wiedzy - masz inną wiedzę to ją przedstaw i udowodnij .


Dopisane 20.02.2019r. o godz. 11:25:

Falco czy ja gdziekolwiek zaprzeczałem że byli też tacy co współpracowali z esbekami , sprawiasz wrażenie jakbyś czytał a nie wiedział co przeczytałeś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
20 lutego 2019r. o 14:17
falco napisał(a):
gdyby miał wymieniać trzech najgłupszych to ta trójka byłaby inna ale ty byłbyś jej niekwestionowanym liderem :]



Dopuszczam myśl, że nie jesteś najgłupszy. ;)
Ale to jest bardzo mało prawdopodobne: na tyle hektarów twoich wpisów, nie znalazłem najmniejszych poszlak mądrości!
Mogłem coś przeoczyć, nie śledzę ciągle i wszystkiego!
Daj mi szansę: wskaż rzeczową odpowiedź na tylko jedno moje pytanie, jedną polemikę gdzie próbowałeś rzeczowo podważyć tylko jedną moją tezę!
A może nawet nie moje, tylko kogoś innego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 lutego 2019r. o 15:58
M21W2 napisał(a):

Falco za taką dyskusję to Ci serdecznie podziękuję , nic faktów , .


ty to nazywasz ''dyskusją''?
opisywanie tego co ci pasuje i co można znalezć w ogólnej charakterystyce''s''?
ja staram się naprowadzić cię na pewien tor , poszukanie innych zródeł informacji ale ty jesteś tak zmanipulowany że widzę że jest to bezcelowe

opisujesz mi tu jakieś ''wojenne historie'' swojego zięcia czy kogoś tam ...tylko po co?
chcesz mu może postawić pomnik ?...to stawiaj ...

ten ''słowotok'' jak to nazywasz gdybyś pomyślał odpowiednio sam byś sobie ułożył w całość ale sprawia ci to trudność jak widzę a mnie po prostu nie chce się tu pisać ''elaboratów''
w jednym poście kilka wiadomości czy pytań to dla ciebie za dużo jak widzę ...

pytałem czy wiesz coś o Olszewskim i o jego obecności w KKK ...milczysz
pytałem czy masz pojęcie czym i dla kogo był ''różowy salon''...milczysz
pytałem czy twoim autorytetem jest Kuroń czy Modzelewski ...milczysz

czyli mając braki robisz to co ci wychodzi najlepiej czyli kopiujesz fragmenty z tego co ci pasuje ;)

piszesz że mieliście w ''s'' agentów?
ale odkrycie :]...jeszcze tego brakuje byś zaprzeczył ...;)

jeszcze raz i ostatni zaproponuję ci poczytanie jeśli potrafisz odszukać (a są ) ''zeszyty paryskie''
poczytaj może nr. 142,3 i 4...

nie pisał ich jakiś tam Falco czy Krzak ani też Duda...;)

tylko przygotuj sobie wiadro melisy ...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.