Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Były premier Jan Olszewski nie żyje
14240
M21W2
20 lutego 2019r. o 16:21
Czy coś jeszcze poza zadawaniem pytań potrafisz , zadałeś pytanie jak rozprowadzano pisma opozycyjne podałem przykład z życia a Ty ze swoimi insynuacjami . Przeczytaj co napisał Bazylia , wiesz coś czego ja nie wiem o KOR to napisz a nie powtarzaj co propagandyści komunistyczni pisali i mówili przez 10 lat . . Napisałem - jeżeli coś wiesz o ciemnych sprawkach KOR to je wymień , Twoja KSS KOR to żadna matka KOR -u , ty ostoja mądrości odpowiedziałeś : - - nie ?...a co nazywano''różoym salonem''?...skąd ta nazwa? , odpowiedź godna mistrza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 lutego 2019r. o 17:22
jesteś tylko tubą propagandową dawno przebrzmiałej ''s''
kompletnie nie wiesz o czym ja piszę ...
a to że nawet nie chce ci się samemu czegoś poszukać pokazuje twoją miałkość ...

ale spoko ...twoje samouwielbienie i ta twoja ''martyrologia'' bywa zabawna więc pisz...;)



"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
20 lutego 2019r. o 17:30
"Poczytaj, poszukaj"

Znów popisałeś się swoją legendarną "wiedzą", haha.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielony Rokitnik niezalogowany
20 lutego 2019r. o 17:39
falco napisał(a): jesteś tylko tubą propagandową dawno przebrzmiałej ''s''
kompletnie nie wiesz o czym ja piszę ...
a to że nawet nie chce ci się samemu czegoś poszukać pokazuje twoją miałkość ...

ale spoko ...twoje samouwielbienie i ta twoja ''martyrologia'' bywa zabawna więc pisz...;)




falco ty krytykujesz wszystko i wszystkich którzy się przyczynili bądż chcieli się przyczynić do wyplewienia z Polskiej rzeczywistości KOMUCHÓW
ja rozumie że nie każda partia jest idealna, ale jak można tak bronić tej komuny tak jak ty.
To jest po prostu niemożliwe!!!
dla ciebie wszyscy którzy chcą walczyć z komuną to Pisowcy pisdzielce i Pisiory
Jak ty uwielbiasz tą komunę!!!!
chłopie założę się że u ciebie
na ścianie wiszą takie osobistości jak Jaruzel albo Gniszczak
obok oczywiście portretu twojego kundla.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 lutego 2019r. o 17:56
a ty jak zwykle ułomnością bo sam nadal nic nie potrafisz odszukać ...
a może ty napisz za kogo uważasz np. Kuronia

przecież to taki znany opozycjonista...co o nim sądzisz ?

przecież miliony Polaków dzięki niemu mieli swoje ''kuroniówki''
ty nie bo wtedy jeszcze szelki w zębach nosiłeś ...:]


Dopisane 20.02.2019r. o godz. 17:56:

~~Jasnozielony Rokitnik napisał(a):
falco napisał(a):


falco ty krytykujesz wszystko i wszystkich którzy się przyczynili bądż chcieli się przyczynić do wyplewienia z Polskiej rzeczywistości KOMUCHÓW
ja rozumie że nie każda partia jest idealna, ale jak można tak bronić tej komuny tak jak ty.



czy ty wiesz co piszesz?
jak mam nie krytykować tych co to niby walczą z ''komuną'' a wśród nich jest tylu tych komuchów?

]''precz z komuną '' krzyczy komuch ''opozycjonista'' i obrońca tych co nie nie wiedzą o tych jego obronach :]

często ci co chcieli jak piszesz ''wyplenić '' komuchów wręcz dbali by ta miała się jak najlepiej ...;)

i napisz to gdzie ja bronię ''komuchów'' bo jestem tego ciekawy ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lutego 2019r. o 18:33
Falco , doczekam się że napiszesz - CO WIESZ O CIEMNYCH SPRAWACH KOR , swoje banialuki , dyrdymały odstaw choć na chwilę na bok .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Rabarbar niezalogowany
20 lutego 2019r. o 18:40
Plantatorze ,czy jest jakaś afera w której by was nie było ?
Choć jedna ,jest ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 lutego 2019r. o 21:10
M21W2 napisał(a): Falco , doczekam się że napiszesz - CO WIESZ O CIEMNYCH SPRAWACH KOR , swoje banialuki , dyrdymały odstaw choć na chwilę na bok .



wiem kto należał do ''koro-solidarności''
wiem o co się spierali między sobą i co ich skłóciło na dobre ...
od samego początku ścierały się tam dwie frakcje

pierwsza słabiutka związkowa ale pro-pracownicza, pro-narodowa, pro-społeczna i pro-polska,
i co ciekawe jej hasłem było „socjalizm tak, wypaczenia – nie; więcej socjalizmu, mniej wypaczeń” i ona chciała wprowadzać w życie porozumienia gdańskie

czyż nie?

a druga już silniejsza bo wspierana przez ''zgniły'' ale jednak Zachód była antyrobotnicza przesiąknięta zasadami pro-kapitalistycznymi i tam swoje paluchy maczały agentury zarówno amerykańskie jak i izraelski ...
jak do tego dodamy agenturę kościelną wychodzi nam niezły ''tygiel''

czyż nie ?
a teraz ''kombatancie '' wymień po dwa może trzy nazwiska zarówno z jednej i z drugiej strony ...
dasz radę ?

czy po raz kolejny napiszesz że piszę ''banialuki'' :]







Dopisane 20.02.2019r. o godz. 21:10:

jak widzę nic nie piszesz ...

mam nadzieję że ten czas poświęcisz przynajmniej w małej części na dokształcenie i dokonanie przynajmniej częściowej weryfikacji poglądów co do wielkości tej twojej ''s'' :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza